Page 3 of 3

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 10:28 06. Nov 2009
by -RoF-
kucik wrote:Kdyby to bylo tim lagem, tak byste nejspíš viděli trezor pořád otevřenej.

Mno, přemejšlel jsem nad tim a prostě jsem nepřišel na způsub, jak se mohl do tohodle stavu dostat.
Hmm tak kdoví.....a zkoušel si to bugnout umýslně? Třeba víckrát kliknout na možnost "zavřít".
Já bych to zkusil, ale nemám zbytečných 50k na trezor :wink:.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 11:17 06. Nov 2009
by Esuliams
Ale vždyť při tý chybě je ten trezor otevřenej (myslím tím odemčenej,tudíž nejde použít klíč) a když se na něj klikne otevře se buď prázdný trezor nebo trezor někoho, kdo to otevíral naposledy, než se to rozbilo.
Zkus prosím co to udělá, když při načítání třeba 90předmětů to zavřeš. Dle mě se mu to nemůže líbit.
Beru to podle toho, že vždycky čekám, než se mi ty předměty načtou, což píše obnovuje se , ale myslím, že ne všichni počkají, než se jim napíše obnoveno tolik a tolik předmětů a dřív než se to dokončí, tak si už berou předměty a nebo to zavírají. :shock:

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 11:42 06. Nov 2009
by -RoF-
No jo tak asi nezbývá než se k tomu trezoru chovat jak k ženské :roll:.
Pomalu, jemně a opatrně....a ne stylem "šup, jdem na to kotě" :twisted:

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 12:12 06. Nov 2009
by Sobik
-RoF- wrote:No jo tak asi nezbývá než se k tomu trezoru chovat jak k ženské :roll:.
Pomalu, jemně a opatrně....a ne stylem "šup, jdem na to kotě" :twisted:
//Že to říká zrovna hráč Arie. :twisted:

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 13:24 06. Nov 2009
by kucik
Esuliams wrote: Zkus prosím co to udělá, když při načítání třeba 90předmětů to zavřeš. Dle mě se mu to nemůže líbit.
S tím by neměl bejt problém. Problém je, že trezoru zůstal příznak, že se zrovna obnovuje. Jenže je nesmysl, aby trezor četl další a další předměty z databáze. Tolik jich tam prostě být nemůže. Takže druhá možnost je, že funkce nějak nedoběhla a to leda snad že by spadla na timeout (ale na to tam jsou ochrany a pak by se to vypsalo všem na serveru).

Je divný, že byl trezor odemčenej. To zamykání děla bioware automaticky, takže to možná je nějakej lag. Ale dlouho jsem o něm neslyšel.

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 18:42 09. Nov 2009
by ATom
Pořád mi nefunguje trezor v Karathské dílně a byl bych moc rád kdyby mi to někdo spravil. Trezor otevřu ale je prázdný, když ho zavřu tak mi napiše že předměty nebyly uloženy.

Acc: klodiator
Postava: Kermánšáh Salíf

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 18:07 11. Nov 2009
by ATom
Trezor už funguje díky za opravení :)

Re: trezor v karathské dílně

Posted: 11:49 13. Feb 2010
by Xantipa
dala jsem do trezoru kouzelny prach (4ks za mega) a nejak se mi uz nenacetl... mam z toho hlavu v smutku... Muzete se na to nekdo kouknout a vratit to tam? (u postavy Aysha Crowley I.)


EDIT: uz se nasel sam od sebe. takze diky