Page 3 of 3

Re: Zmizení koně

Posted: 11:10 11. Feb 2010
by kucik
Tak se pro něj vrať na tu loď, ne?

Re: Zmizení koně

Posted: 17:17 11. Feb 2010
by Jkerry
kucik wrote:Tak se pro něj vrať na tu loď, ne?
Bez efektu, to už jsem zkoušel.

Re: Zmizení koně

Posted: 18:30 11. Feb 2010
by kucik
Je na lodi z Karathy do Kelu (nebo v opačnym směru).

Re: Zmizení koně

Posted: 18:36 11. Feb 2010
by Necrooo
kucik wrote:Je na lodi z Karathy do Kelu (nebo v opačnym směru).
Co psal bych řekl Alwariel -> Karatha

Re: Zmizení koně

Posted: 19:01 11. Feb 2010
by Jkerry
Necrooo wrote:
kucik wrote:Je na lodi z Karathy do Kelu (nebo v opačnym směru).
Co psal bych řekl Alwariel -> Karatha
Jo směr z Alwu do Karathy na lodi ještě byl a v přechodu do karathy už se neobjevil

Re: Zmizení koně

Posted: 19:02 11. Feb 2010
by Necrooo
Jkerry wrote:
Necrooo wrote:
kucik wrote:Je na lodi z Karathy do Kelu (nebo v opačnym směru).
Co psal bych řekl Alwariel -> Karatha
Jo směr z Alwu do Karathy na lodi ještě byl a v přechodu do karathy už se neobjevil
Tak zpět do Alwu a tam odsud jeď zpět do Karathy (na te lodi by měl být).

Re: Zmizení koně

Posted: 19:14 11. Feb 2010
by Jkerry
Takže znova. Stalo se to asi před týdnem. Od tý doby jsem cestu alw-karatha absolvoval asi 10x a na lodi není. Nechtěl jsem to řešit a včera jsem si šel koupit novýho. Ale podle databáze už jednoho mám takže si žádnýho koupit nemůžu a starej je někde ?

Re: Zmizení koně

Posted: 19:37 11. Feb 2010
by Cairon
Pojď do hry pomůžu ti.

Re: Zmizení koně

Posted: 19:55 11. Feb 2010
by Cairon
Vyřešeno.

Re: Zmizení koně

Posted: 00:30 12. Feb 2010
by kucik
Necrooo wrote:
kucik wrote:Je na lodi z Karathy do Kelu (nebo v opačnym směru).
Co psal bych řekl Alwariel -> Karatha
Ja chapu co psal. Pisu, kde ma ten kun ulozenou posledni polohu.

Re: Zmizení koně

Posted: 08:43 06. Jun 2010
by sendys
Poradim s konema i to jak se nedostat do neprijemne situace mezi potvory po restartu pred restartem se odlognout a znovu prilognout necha vas to tam kde jste odlogly jednoduche a prakticke stejne jako kun se obevi u vas a ne v jine lokaci jako by jste se jinak obevily vy. Ono totiz jak to tak vypada takserver asi nestiha ukladat tolik dat (postav a koni) najendnou pro to misto kde byli a tak je vraci na posledni ulozenou pozici prechodu lokace