Page 3 of 3
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 23:47 10. Nov 2009
by Bahnak
taktež hlasim chybu, dal jsem perzistentnimu obchodnikovi amulet, nacenil ho na 25.000, on si neco prihodil a koukam že je koupeny ale penize v bance nepribily... takže si je ten obchodník nejspíše nechal, asi pujdu za stražemi a IC ho obvinim z kradeže...
Tím obchodník a problémy s ním skončí, nebot ho doufejme objesí...
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 01:16 11. Nov 2009
by kucik
Tam je fakt problem, ze ono se to neproda a zobrazi se z nejakyho zahadnyho duvodu jen par predmetu.
Koukam na to a vubec nechapu, kde to deleni nulou porad bere (tam prakticky zadny deleni neni)
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 01:46 11. Nov 2009
by innfra
a nemůže to bejt tím, že tam byli na prodej nějaký věci za 0 zlatek ?
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 09:44 11. Nov 2009
by Necrooo
Kuciku nevim zda ti to pomuze, ale zatim vzdy kdyz jsem se k nemu dival, tak mel ten plast za 200.000 a taky mel vzdy tu Adamantitovou sekeru. A maly a velky stit jeste. Techto 4predmetu jsem si vzdy vedom v ramci cca 3real dni ze tam vzdy byly.
EDIT: Tak koukam ze se ti to povedlo, ted ma hafec veci. Dekujeme.
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 10:19 11. Nov 2009
by kucik
No nevim. Jsem si tam pridal logy abych zjistil, kde je chyba a ono to tentokrat jeden bez problemu.
Jenom tam ještě zůstal limit z klasickejch beden na to předmětů - to musim nějak vyřešit.
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 15:00 11. Nov 2009
by Tretas
Ráno se mi stalo, že jsem otevřel s ním obchod, chvíli tam byly asi 4 předměty a pomalu tam přibývaly další 3. (šlo o zbroje, rukavice a štíty)
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 16:00 11. Nov 2009
by kucik
Jo, nacita se to postupne. To je kvuli rozlozeni zateze.
Re: Persistentní obchodníci
Posted: 11:18 01. Apr 2010
by kucik
Všechno nahlášené opraveno.