Page 3 of 3

Re: Stájník

Posted: 11:06 27. Apr 2010
by maku
Krata wrote:..
S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..

Re: Stájník

Posted: 11:13 27. Apr 2010
by KaTo
maku wrote:
Krata wrote:..
S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..
*mrmlá* ...já chci jízdní medvědy pro druidy!
P.S.
Paladin má koně jako sumonna a když restne, tak se odvolá nebo ho má jako přítelíčka - je trvalý, dokud nexne? (nikdy sem ty ZD šmejdy s pravítkem v *píp* nehrál, tak se ptám ze zvědavosti :oops: )

Re: Stájník

Posted: 11:36 27. Apr 2010
by maku
Aneb omezte všechny (p.s. jen to moje nechte). O ničem jiném to opravdu není. Každý má svoje, nechejme to tak.

Re: Stájník

Posted: 13:53 27. Apr 2010
by efu_redo
maku wrote:Aneb omezte všechny (p.s. jen to moje nechte). O ničem jiném to opravdu není. Každý má svoje, nechejme to tak.
Tady jde spíše o to, jak se daný paladin chová ke svému koni a jak to hraje. O ničem jiném to není.

Re: Stájník

Posted: 16:35 27. Apr 2010
by DenGrasse
To jistě. Hraní paladina vyžaduje jistou míru herní vyspělosti. Paladin by navíc měl respektovat zákony a je tudíž možné ho postihnout, pokud to nedělá.

Re: Stájník

Posted: 16:41 27. Apr 2010
by sandoftime
KaTo wrote:
maku wrote:
Krata wrote:..
S tím moc nesouhlasím. Každý má něco. Paladin se prohání na svém oři, hraničář zase ovládne kdejakou bestii, SD mi zase zmizne, mág zase nemusí kupovat lektvary ..
*mrmlá* ...já chci jízdní medvědy pro druidy!
P.S.
Paladin má koně jako sumonna a když restne, tak se odvolá nebo ho má jako přítelíčka - je trvalý, dokud nexne? (nikdy sem ty ZD šmejdy s pravítkem v *píp* nehrál, tak se ptám ze zvědavosti :oops: )
kdyz si odpocines tak kun zustane podobne jako pritelicek, kdyz kone vyhodis z party a po restnuti vyvolas noveho, lze mit pozdeji v parte dva kone ( a jde i vic) a ty vyuzit v boji

jsou silnejsi nez jakykoliv druidsky/hranicarsky pritelicek

nejdou nakrmit a tim vylecit ale v otmhle jsou tady osekani i hranicar/druid takze...

Re: Stájník

Posted: 16:54 27. Apr 2010
by efu_redo
DenGrasse wrote:To jistě. Hraní paladina vyžaduje jistou míru herní vyspělosti. Paladin by navíc měl respektovat zákony a je tudíž možné ho postihnout, pokud to nedělá.
Paladin by se měl dle mého hrát hlavně se souhlasem DM. Je to snad nejobtížnější charakter a myslím si také, že by mohla být na phoru nebo na stránkách nějaká rada. Vypsané některé charakterové rysy a také by tam možná mohlo být uvedený nějaký příklad pro představu, třeba toho, co by paladin nikdy neudělal a za co by mu mělo být odebráno ,,paladinství.´´

Dodatek: To znamená, že za paladina by měl hrát hráč, který nepotřebuje číst podobné topici, protože jsou mu tyto věci jasné.
Sry za OT.

Re: Stájník

Posted: 17:57 27. Apr 2010
by Sveneld
tady jde o to jak paladinsky kone vsem kazej hru diky lagum co diky nim vznikaji, nedej boze aby vyjela nekam armada, ktera je z pulky plna paladinu

vsichni se tu vztekate kvuli blbejm vlcim kozkam na zemi, ale kdyz se ukaze prstem na jineho a vetsiho vinika..

no asi tak :)

Re: Stájník

Posted: 18:04 27. Apr 2010
by maku
- ještě nikdy mi to u paladina na koni nelaglo
- tím "všem" si nejsem jistý, tobe určite - všem určitě ne

*zaprasení serveru a jeho pád (kůže atd) => pád pro všechny
*někomu se lagne hra, když kolem něj profrčí paladin na oři => chvilkový problém prouze pro dotyčného

V tom je rozdíl, ne?

Že to části hráčům laguje u paladinského oře je sice nepříjemné, stejně tak se ovšem můžou ozvat další, že jim například hra laguje při kouzlu "bouře odplaty" (nebo jak se to vlastne jmenuje - což je třeba i můj případ) - proto to kouzlo zrušíme?

Re: Stájník

Posted: 20:04 27. Apr 2010
by Sobik
Prosímtě Luelle, nemůžeš oddálit stavbu? Chybí mi 4976 desek a 237 za den jich nezvládnu. Nehledě na to, že musím sehnat ještě 2 488 000 na mořidla. :D

Re: Stájník

Posted: 20:10 27. Apr 2010
by Luelle
prosím tě =)))

sežen si další pomocníky..navíc.. stavba se bude klidně oddlavoat..víš, jak to ve stavebnictví chodí :D

Re: Stájník

Posted: 20:12 27. Apr 2010
by Sobik
Cheche, musí se zapojit Ghorin, ten může zafinancovat půlku nákladů... Pokud obětuje veškerý svůj majetek. :D

Re: Stájník

Posted: 20:51 27. Apr 2010
by Luelle
radši hvězdičkujte než cokoliv jiného.... a říkala jsem ti at se na desky vykašleš dokud nebude hotová ta spešl bedna od kucika

Re: Stájník

Posted: 09:43 28. Apr 2010
by kucik
Jakože už bych na tom měl začít dělat? Chmmm.

Re: Stájník

Posted: 10:07 28. Apr 2010
by Luelle
kucik wrote:Jakože už bych na tom měl začít dělat? Chmmm.
žasnu nad tvým postřehem :mrgreen: