Page 3 of 3

Re: Alkohol

Posted: 13:29 19. Nov 2009
by DenGrasse
Typickou chybou je snažit se všem se zavděčit. To totiž nejde...

Re: Alkohol

Posted: 16:42 19. Nov 2009
by Sobik
Hehe, takový ovoce by se Ghorinovi líbilo. :D

Re: Alkohol

Posted: 13:21 04. Dec 2009
by Minde
co bylo špatně na tom, že to ovoce rostlo? potulovali se po Thalii ožralí divočáci? :D

Re: Alkohol

Posted: 09:13 07. Dec 2009
by Jkerry
Minde wrote:co bylo špatně na tom, že to ovoce rostlo? potulovali se po Thalii ožralí divočáci? :D
To už by tam rovnou mohly růst lysohlávky. :idea:
A alchymisti budou dělat odvary. :mrgreen:

Re: Alkohol

Posted: 13:11 07. Dec 2009
by Pajule
ale too by nebyl spatnej nápad :D :twisted: