Page 3 of 5

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 17:25 25. Nov 2009
by innfra
photter wrote:já noťasům nerozumim, to sou takový divný hračky :-p
a fakt má 9600 jen 128 paměť ?
podle mě maj běžně 512 nebo 1G...i když, jestli to dělal sapphire *beznadějně krčí ramenama a obrací oči v sloup*
Nevim, že by sappire dělalo do geforce...ale u 9600 gefee neboli 9tková série 512 MB paměti má(jsou i modely 1G), ale 9600 ATIna je sakra stará věc, to je 4 roky z5 co jsem jí měl v kompu...
Ono co vyšlo to nový značení HD a Xblabla tak se v těch kartách nedá pořádně vyznat... a jelikož nestavim kompy, tak to zatím ani neřešim :)

Kámoš kupoval pořádnou mašinu 2,6 Ghz procesor 4x jádro (i7) a grafiku s dvěma GPU, 4Gb ram a pořádnou desku, což ho vyšlo na cca 28K, ale zase to nějakou dobu vydrží... i když co dneska vydrží, před rokem jsem koupil top a dneska je to šrot :lol: (tedy né úplně, ale v některých hrách už pomalu snižuji detaily)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 17:47 25. Nov 2009
by innfra
Modrovousice wrote:Tak... myslíte že bych to zvládna na tomhletom http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g550-d142697.htm
???
špatnej NB, to neni, jen tu grafiku neznám :-), já mám obdobnej, až na to, že mám 9500M GS geforce, no technický specifikace jsou pěkný, jen bych nedoporučoval 15.6" či 16", to už radši 17" protože si s tímto nestandardním rozlišení nerozumí starší hry(warcraft 3), celý se to pak roztáhne a vypadá to divně.
Jestli studuješ, možná by se dala uplatnit i studentská sleva, ale chce to asi isic kartu...

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 19:19 25. Nov 2009
by Modrovousice
Takže říkáte že by mi na tom DA klidně i na nižší detaily šlo? Jinak grafika prej Saphire Radeon 9600 ATLANTIS. To mi tu píše počítač když jsem na to jukla.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 20:25 25. Nov 2009
by innfra
Já bych radši počkal a koupil něco silnějšího... po vánocích to půjde zase dolu...

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 21:11 25. Nov 2009
by kucik
Osobne nejsem priznivcem kupovani novejch kompu. Vetsinou si koupim nejakej repas od Della za pet tisic a mam ho, dokud to zvlada, co chco :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 15:41 26. Nov 2009
by Modrovousice
Tak jsem dnes na to koukala v obchodě a podle toho co bylo na krabičce bych to (kupodivu) rozjela.
bylo tam pokud si pamatuju dobře:

Procesor pro Xp: 1.6 ghz
RAM pro Xp: 1 GB
Grafika: 128 mb
Místo na disku: 20GB

Jediné co mi vlastně schází je těch 20GB na disku :) což je čtvrtina mého počítače. Hold to hodit na exterák no.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 16:00 26. Nov 2009
by kucik
Asi ti to z externího trochu pomalu poleze. Dneska už disky stojej prd. Ale jestli ti to pojede, tak vyrážim taky do krámu :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 16:49 26. Nov 2009
by Tretas
Jen podotknu, že externí disk je naprosto ideální. Hraju přes něj NWN a GTA SA a v pohodě šlape, beze změny. Je sice pravda, že to nejsou zrovna náročné hry, ale tak...no tak. :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 17:36 26. Nov 2009
by photter
slušnej disk přes eSata musí bez problému šlapat

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 17:19 28. Nov 2009
by Prometheus
Ja tento problem nemam :lol:
Ja som zastanca konzolovych hier a NWN je jedina hra ktoru hravam na PC.
Ked som videl v ponuke Dragon Age aj pre PS3 hned som to objednal.
Mal som obavy ako krkolomne bude vyriesene ovladanie a bol som milo prekvapeny.
Samozrejme hru mozem odporucit, je to podareny kusok.

Este by som sa chcel opytat... Nevie niekto nahodou od coho zavisi dostupnost specializacii pre jednotlive povolania?
Bod pre specializaciu mam uz par levelov ale ked si chcem nieco vybrat tak mi tam napise ze to zatial neni k dispozicii. Tak som z toho trochu nestastny.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 17:31 28. Nov 2009
by Daanri
Prometheus wrote:Este by som sa chcel opytat... Nevie niekto nahodou od coho zavisi dostupnost specializacii pre jednotlive povolania?
Bod pre specializaciu mam uz par levelov ale ked si chcem nieco vybrat tak mi tam napise ze to zatial neni k dispozicii. Tak som z toho trochu nestastny.
Na specializacie musis najst ucitelov, resp. niekoho kto ta to nauci a tym ti to odomkne. Specializacie mozes ziskat maximalne 2 a to na 7lvl a na 14lvl.

Napr. u bojovnika mas moznost specializacie templar - mozes sa to naucit tak ze kupis knizku od obchodnika v tvojom tabore alebo presvedcit Alistaira aby ta to naucil (treba zvysit priatelstvo). Dalsia specializacia Sampion je ako odmena v Q atd. atd.

Povedz aku by si chcel specializaciu a ja ti poviem kde ju najdes. :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 19:14 28. Nov 2009
by Prometheus
Ahaaaaa
No prave pred chvilkou som ziskal pristup na sampiona ale mam v plane skor toho berserka.
Dobre, uz chapem ako to funguje.Dik.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 09:09 29. Nov 2009
by Daanri
Myslim, ze kniha co otvori specializaciu berserka sa nachadza v hlavnom meste na namesti u jedneho z predavacov, alebo ziskat u trpaslikov do party Oghrena, spriatelit sa s nim (darky najlepsie akykolvek chlast) a on ta nauci specializaciu berserka. :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 14:21 04. Dec 2009
by Modrovousice
Dnes jsem se stala čestnou majitelkou originální vezre Dragon Age: Prameny ;)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 07:49 05. Dec 2009
by Radim
Stáhnul jsem si to před necelým týdnem a už sem nad tím strávil zhruba 50 hracích hodin a můžu jen pochválit až na ty herní nedostatky co se týče ovládání.


PS: noťasy nebrat!!!!