Page 3 of 5

Re: Testík

Posted: 19:30 25. Nov 2009
by Modrovousice
Bojím se o dítě co se mu stalo tak ho jdu zkontrolovat, pak jdu vypnout vodu abych nevytopila sousedy, pak jdu ke dveřím abych otevřela, pak pro prádlo a telefon no... co už, zavolá zas.

2 3 5 4 1

Podle testu chci rodinu, ale taky sex :) a bez přátel se neobejdu, peníze se hodí a práce? Proboha, já jsem přeci děsně líná. :D

Re: Testík

Posted: 19:51 25. Nov 2009
by G14
u me asi.....telefon,voda,dite,dvere a na pradlo bych se uz vykaslala,stejne by se nestihlo sebrat nez serezu dite ze rve,nez vykecam po telefonu a nez vykecam s kamosema za dverma,ktery stejne asi pujdou dovnitr to pradlo nema cenu uz sbirat,vsak dalsi den slunko zasviti znovu :wink:
no zensky umeji delat vice najednou takze v tom nevidim az takovy problem v tehle situaci....
akorat Sven mel dobrou hlasku: "Ja bych hlavne nenechal pustenou vodu" :mrgreen:

Re: Testík

Posted: 22:07 25. Nov 2009
by Agnoros
[quote="kucik"]Hele a co ma voda spolecnyho se sexem?

asi jedině ten kohoutek

Re: Testík

Posted: 22:34 25. Nov 2009
by G14
voda je zivotne dulezita zrovna jako sex a na planete je ji cca 73% vody,coz by odpovidalo procentu lidi co jsou zavisli na sexu a taky voda je v kazdem z nas zrovna jako sex a voda je vsude kolem jako sex atakdale atakdale :twisted:

Re: Testík

Posted: 00:14 26. Nov 2009
by Manas
Takze prvni voda, pak decko do ruky, s nim votevru dvere, reknu "co zase chces? moment", a pak zvednu telefon,na pradlo se vykaslu pac nez bych ho sebral zvetralo by mi pivo :mrgreen:

Dalsi moznost je poslat urvany decko sebrat pradlo :mrgreen:

Re: Testík

Posted: 00:51 26. Nov 2009
by Minde
uplně stejně jako Rof 2,3,1,5,4.

vzal dítě aby nebulelo (abych nebyl v očích toho co vola a těch za dveřa za tyrana) cestou pro telefon bych zavrel vodu,típl telefona a šel otevřit ... no a prádlo do rána počká ;)

Re: Testík

Posted: 13:02 26. Nov 2009
by -RoF-
Z toho by pak šla udělat zajimavá statistika :)
Zatím je boj mezi vodou a dítětem (dostane se někdy na první místo prádlo? :D )

Re: Testík

Posted: 13:48 26. Nov 2009
by Sapal
Prozřetelně jsem telefon dal až na poslední místo, se taky nepodělaj a kdyžtak zavolaj znova. Ale proč jsem šel prádlo uklidit jako předposlední?

Re: Testík

Posted: 13:56 26. Nov 2009
by kucik
Ja myslim, že prádlo se před vodu nedostane. Obojí je ryze praktický a nevim kdo by se radši nechal vytopit, než aby měl mokrý prádlo. :)

Re: Testík

Posted: 13:59 26. Nov 2009
by LDamian
Voda. - je plýtvání nechat ji téct a dělá to problémy :wink:
Dítě. - je to důležité, ale je fakt, že kdyby se něco skutečně dělo, bude řvát a ne plakat.
Dveře. - Když se někdo obtěžuje osobně, má větší prioritu než když jen vytočil číslo.
Telefon. - Mám mobil a mohu zavolat zpět a po tom všem už je prádlo stejně pasé.
Prádlo. - Koukám jak mokne, ale kdyby mně někdo vyhnal... tak půjdu no... :wink:

Re: Testík

Posted: 15:22 26. Nov 2009
by pilnik
LDamian to , presne vystihl i za mne :lol:

Re: Testík

Posted: 15:42 26. Nov 2009
by Xantipa
a jeeeje...
nejdriv bych zavrela vodu, pak popadla dite a bezela ke dverim :)
at je tam kdokoliv, sel by resit moknouci pradlo (mam na penize sve lidi, proste)
a pak bych mozna :?: zvedla telefon :mrgreen: ( a mozna take ne ... )

Tak doufam, ze mam dobre zvyky a v pristim roce uz budu konecne rentierem :lol: 8)

Re: Testík

Posted: 21:18 26. Nov 2009
by Bahnak
Hmm, zajimave...u me:
(chybí mi tu možnost 6 - napsat do talku //afk//
2. Co když si to pitome děcko něco udělalo...zichr je zichr
3. Nevytopim souseda přece, to bych pak poslouchal zbytek života... (sex?)
5. Když už si někdo dal tu praci a vyšel ty schody... aspoň mi pomuže s pradlem...
4. Stejně to do zitřka uschne
1. Zvednu telefon, pošlu kolegy z prace někam ať si to vyřeší sami, děcku dam do pití rohypnol, pověsím prádlo na sušák, návštěvě vysvětlím ať se staví za týden protože SAKRA MUSíM DOEXPIT LEVEL!!!

Re: Testík

Posted: 21:25 26. Nov 2009
by Modrovousice
Uplně stejně jako já :) hehe

Re: Testík

Posted: 01:36 29. Nov 2009
by Krata
G14 wrote:voda je zivotne dulezita zrovna jako sex a na planete je ji cca 73% vody,coz by odpovidalo procentu lidi co jsou zavisli na sexu a taky voda je v kazdem z nas zrovna jako sex a voda je vsude kolem jako sex atakdale atakdale :twisted:
z nějakého důvodu mě ani nepřekvapilo, že jsi si to dokázala tak dobře vysvětlit.. asi to jméno :mrgreen:

já volim v tomhle jinou cestu
1. Jdu za dítětem proč řve, jesli to neni nic důležitého tak seřvu já jeho, pošlu ho vypnout vodu, ke dveřim otevřit a za dveře uklidit prádlo..
zvedání telefonu je pro mě automatická a nevšimnutelná činost nestojící ani za zmínku