Page 3 of 4
Re: Co pijete?
Posted: 00:48 02. Dec 2009
by Necrooo
A kdyz pijes tedy tu kavu, kupujes si zrnka akvy jiz rozemleta, nebo zrnka cela a rozemeles si je az doma tesne predtim nez si je zalyjes vodou? Pokad tu druhou moznost nedelas, tak vrele doporucuji, uvidis ze kava bude jeste chutnejsi kdyz bude cerstve namleta tesne pred zalytim.
Re: Co pijete?
Posted: 08:42 02. Dec 2009
by Jkerry
Necrooo wrote:A kdyz pijes tedy tu kavu, kupujes si zrnka akvy jiz rozemleta, nebo zrnka cela a rozemeles si je az doma tesne predtim nez si je zalyjes vodou? Pokad tu druhou moznost nedelas, tak vrele doporucuji, uvidis ze kava bude jeste chutnejsi kdyz bude cerstve namleta tesne pred zalytim.
To je fakt. Taky piju kafe a nejčastěji preso v práci protože tady na to máme mašinku za 15 000,-
Jinak je nejlepší si kafe pomlít v ručním mlejnku. Ale když si dělám kafe doma tak jedině překapaný.
Re: Co pijete?
Posted: 08:47 02. Dec 2009
by -RoF-
Sapal wrote:-RoF- wrote:Ano ano vyrábí. U nás se sem tam objeví v obchodě.
Já si tak jednu dobu myslel že skočil, ale možná je to útlum, protože se asi v česku moc nekupoval. Přitom ej to fajn pití...taková kola s višní

Já to pil naposledy jako malej, kde to kupuješ ty?
Normálně v takovém malém obchodě potravin, jestli chceš,tak Slušovice na náměstí

Re: Co pijete?
Posted: 14:20 02. Dec 2009
by G14
vse co tece
krom benzinu
Re: Co pijete?
Posted: 15:27 02. Dec 2009
by Xantipa
G14 wrote:vse co tece
krom benzinu
aaa asfaltu, ten tece moc pomalu

Re: Co pijete?
Posted: 15:29 02. Dec 2009
by Xantipa
Necrooo wrote:A kdyz pijes tedy tu kavu, kupujes si zrnka akvy jiz rozemleta, nebo zrnka cela a rozemeles si je az doma tesne predtim nez si je zalyjes vodou? Pokad tu druhou moznost nedelas, tak vrele doporucuji, uvidis ze kava bude jeste chutnejsi kdyz bude cerstve namleta tesne pred zalytim.
nedelam, schanim v tom pripade mlynek na kafe

Re: Co pijete?
Posted: 16:39 02. Dec 2009
by innfra
Ale bacha na presovary, ty moc mletou kávu nežerou...
Re: Co pijete?
Posted: 21:44 02. Dec 2009
by ripatko
To mi v Zákupech
Jedině Březno......Jeanesi, M4n4si, Garette ? kde ste, aby jste me podporili ? G14 nezadam, ta pivo nepije, je mlsna......

Re: Co pijete?
Posted: 22:07 02. Dec 2009
by MaSo
Ač bych ještě pit neměl, tak už mam docela roztříděné chutě

, Z piv zásadně Radegast! a nepohrdnu ani Gambačem, neodmitnu ani dobre vinko, nejčastěji však piju veltlinske zelene hezky z plastu

a z tvrdeho, jedine piti ktere mi chutná po strance chutove je teqila

ale neurazim se ani když mi někdo nabidne nějakou tu ovocnou palenku(viz artaxas), jinak vesměs všechno ostatni do sebe dokažu natlačit jedině když je pořadny duvod k piti

, ale zásadně nepiju, a pomalu ani nemužu citit..... RUM (měl by se zakázat

)
Re: Co pijete?
Posted: 22:17 02. Dec 2009
by Necrooo
innfra wrote:Ale bacha na presovary, ty moc mletou kávu nežerou...
A nebo rovnou koupit presovac no, ale to se lehce prodrazi. Cca za 20k se da sehnat celkem dobry uz
Tady jak spravne vybrat presovac kdyz uz ->
http://www.poradte.cz/domacnost-a-bydle ... resso.html
..jinak tento presovac na doma by stacil

->
http://www.eod.cz/elektrospotrebice/kuc ... gor-cat-44
Re: Co pijete?
Posted: 03:03 03. Dec 2009
by G14
"G14 nezadam, ta pivo nepije, je mlsna......

"
prece nebudu pit pivo,kdyz si muzu dat vodku nebo rum!

Re: Co pijete?
Posted: 12:54 03. Dec 2009
by Xantipa
G14 wrote:"G14 nezadam, ta pivo nepije, je mlsna......

"
prece nebudu pit pivo,kdyz si muzu dat vodku nebo rum!

treba bacardi s trtinovym cukrem a limetkou ... no nic ja jdu makat

Re: Co pijete?
Posted: 13:22 03. Dec 2009
by Jkerry
MaSo wrote:Ač bych ještě pit neměl, tak už mam docela roztříděné chutě

, Z piv zásadně Radegast! a nepohrdnu ani Gambačem, neodmitnu ani dobre vinko, nejčastěji však piju veltlinske zelene hezky z plastu

a z tvrdeho, jedine piti ktere mi chutná po strance chutove je teqila

ale neurazim se ani když mi někdo nabidne nějakou tu ovocnou palenku(viz artaxas), jinak vesměs všechno ostatni do sebe dokažu natlačit jedině když je pořadny duvod k piti

, ale zásadně nepiju, a pomalu ani nemužu citit..... RUM (měl by se zakázat

)
Jedině pořádné námořnické RUM *odkašle*

Bez teho sa nedá žiť !!!!
Re: Co pijete?
Posted: 13:32 03. Dec 2009
by kucik
Většinu dne čaj.
Jelikož jsem línej jezdit sockou, tak piju poslední dobou zřídka.
Doma víno, medovinu (jedině Dolskou), vyjímečně pivo.
V hospodě Svijany, Plzeň, Popovice, Guiness nebo co točej, občas vína nebo cider.
Ze silnějších destilátů už vlastně jenom tequilu. Z toho co se dá běžně v čechách koupit je pitelná akorát olmeca. Jináč leda v dobrym obchodě s lihem.
Re: Co pijete?
Posted: 16:15 03. Dec 2009
by Manas
Blemtam brezno je to provincni pivo a da se pit ale nej pivko je Radegast a Svijany
Btw. Garettak blemta tu vodu co zacina G
