Page 3 of 5
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 16:34 15. Dec 2009
by kucik
Načítá se to postupně, pro rozložení zátěže. Holt když někdo prodal kůži za 60 000, tak tam je.
Mimochodem je tam narváno nějakejch 287 předmětů, ikdyž to zobrazuje jen sto

Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 23:15 18. Dec 2009
by monstera
kucik wrote:
Mimochodem je tam narváno nějakejch 287 předmětů, ikdyž to zobrazuje jen sto

To znamená, že je obtížné zjistit, zda předmět byl prodán či ne... Nebylo by možné, aby banka při obdržení úplatby od překupníka zasílala oznámení o platbě nebo výpis účtu ?
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 07:13 19. Dec 2009
by Sobik
Spíš by mi přišlo lepší, kdyby překupník prostě nebral další věci, dokud má víc jak sto věcí u sebe.

"Omlouvám se, ale už tu nemám místo, další věci vemu, až se něco prodá. *ukáže na třímetrovou hromadu krámů za ním*"
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 12:52 19. Dec 2009
by monstera
Sobik wrote:Spíš by mi přišlo lepší, kdyby překupník prostě nebral další věci, dokud má víc jak sto věcí u sebe.

"Omlouvám se, ale už tu nemám místo, další věci vemu, až se něco prodá. *ukáže na třímetrovou hromadu krámů za ním*"
Ovšem to by znamenalo, že za chvíli by byl plný neprodejných ležáků a neměl by žádný kšeft. Jedině po dvou nebo třech dnech real vracet neprodané zboží majiteli !
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 16:00 19. Dec 2009
by kucik
Tam musim jeste doplnit nekolik veci:
Zvednout maximalni pocet predmetu
Doresit odebrani predmetu z nabidky
Nejspis zavest nejaky limit, jak dlouho muze byt predmet nabizen, nez bude vyhozen.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 16:35 19. Dec 2009
by Sobik
Myslím, že 100 předmětů by stačilo, kdyby to někdo nespamoval slizama mutantů a kloubama kostlivců.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 17:26 19. Dec 2009
by -RoF-
Sem čekal kdy na tohle téma dojde
No dal bych tam jak už bylo výše zmíněné....omezení množství, doba po kterou tam předmět bude, ale ještě jednu věc.
A pokud je to možné tak, aby ten co tam něco dal, zaplatil 10% z celkové ceny. Páč sem tam ted viděl ghůlí játra za 25k.
Samozřejmě po tom co si někdo tu věc koupí, tak dostane prachy i s těma 10%.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 17:42 19. Dec 2009
by kucik
Hmm, to asi dava smysl...
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 18:01 19. Dec 2009
by kucik
-RoF- wrote:
A pokud je to možné tak, aby ten co tam něco dal, zaplatil 10% z celkové ceny. Páč sem tam ted viděl ghůlí játra za 25k.
Pravda, bylo docela naivni dat to tam v soucasnym stavu, ale holt jsem doufal, ze to nejakej dobytek hned nezacpe k nepouziti. Takze dotycnemu hraci jsem vsechen tenhle bordel smazal. Jenom jeho predmety na prodej cinily u obchodnika docela podstatnou cast neprodejnyho sortimentu.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 18:17 19. Dec 2009
by monstera
Sobik wrote:Myslím, že 100 předmětů by stačilo, kdyby to někdo nespamoval slizama mutantů a kloubama kostlivců.
Sliz mutantů je dále nepoužitelný, ten nikdo nekoupí, kloub kostlivce je použitelný v alchymii, ale snadno dosažitelný a každý si ho půjde ulovit sám. Bylo by dobré, kdyby se ty předměty daly prodávat stackované.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 18:18 19. Dec 2009
by kucik
Samozrejme, ze se daj prodavat stackovane. Co se stackuje, to jde prodat stacknute.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 19:04 19. Dec 2009
by DenGrasse
Tu zálohovou platbu mu nastav rovnou ve výši provize. Obchodník prostě bere, ať se prodá nebo neprodá...
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 20:53 20. Dec 2009
by innfra
No ale zase ta provize je dalších 10 % k tomu jeho výdělku 25% takže se mi to nelíbí, pak předmět bude stát 35 % a těch 10 % tam stejně bude plavat, protože to zaplatí jak prodávající tak kupující.(když se nebude vracet)
A navíc u prstenu za mega to činí 100K, takže jsem proti.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 21:18 20. Dec 2009
by DenGrasse
innfra: nic jsem nepochopil.
Re: Překupník v domě obchodníků
Posted: 21:28 20. Dec 2009
by kucik
Vysvetlim.
10% by cinila prave ta provize pro obchodnika, takze cele se to lisi jen tim, ze provizi dostane obchodnik predem a ne az potom.