Page 3 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:15 11. Dec 2009
by pilnik
Jinak tohle by mohl byt Bert mozna s trochu delsim knirkem.

Image

a tady s Ear na hostine na plese
Image
a jak uz nekteri zažili dokaže se i zle podivat
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:23 11. Dec 2009
by Pajule
ten obrázek k nizz taky sem na něj v galerce koukala :D

jinak Bert od pilnika , takhle bych si ho taky peřdstavovala hehe :D jen tu Ear teda v tom hostinci trochu jinak :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:53 11. Dec 2009
by pilnik
jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred
Image
Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:19 11. Dec 2009
by marii
Bersi uprostred ....co? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:29 11. Dec 2009
by -RoF-
marii wrote:Bersi uprostred ....co? :)
Kteýýý je Bers? Hmm ta malá holčička v růžovém? Ne? Aháá tak jo fajn ten chlap v černém no a co ta velbloudice? Tváří se nadmíru spokojeně? Manželka? :twisted: Koně samozřejme :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:29 11. Dec 2009
by Sobik
pilnik wrote:jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred
Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch :D
To je přesný. A tady je i se sekerou. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:48 11. Dec 2009
by G14
Voren je plesatej a drsnej :mrgreen:
to je jasnej smrtak :twisted:
me ta zenska z toho filmu vzdy pripomina spis Koru,nevim proc-asi proste silny souper :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:12 11. Dec 2009
by Manas
-RoF- wrote:Jáá ehmm Vorenuse potkal jen párkrát s Alici a to je už hodně dávno a neviděl sem ho bez helmy nebo kapuce Ale tohle mi ho připomělo, no ještě mu dát tu kosu
Teda tohle se me docela dotklo.....
Tenhle manekyn a Voren? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne rozhodne ne :mrgreen:
Spis takhle nak
Death_Rides_A_Black_Horse[1].jpg
Death_Rides_A_Black_Horse[1].jpg (16.16 KiB) Viewed 8083 times

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:17 11. Dec 2009
by marii
Jo to nemuze byt on....tenhle vypada ciste a Voren ma pozvraceny zada::)))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:20 11. Dec 2009
by -RoF-
Manas wrote:
-RoF- wrote:Jáá ehmm Vorenuse potkal jen párkrát s Alici a to je už hodně dávno a neviděl sem ho bez helmy nebo kapuce Ale tohle mi ho připomělo, no ještě mu dát tu kosu
Teda tohle se me docela dotklo.....
Tenhle manekyn a Voren? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne rozhodne ne :mrgreen:
Tsss ale já říkal, že sem ho pořádně neviděl, první Alici zabil on a pak Alice zabila ho a paladini tě ukradli a pak si zmizel ;)
Ale prostě tohle by mi k němu sedělo no....tss a hen ten obrázek najdi někde at jde vidět tvář ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:07 11. Dec 2009
by Xantipa
Sobik wrote:
pilnik wrote:jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred
Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch :D
To je přesný. A tady je i se sekerou. :D

Jo Tarja ma hezci sekyru (od Ghorina :) ) ale ja ten film nevidela, ta inspirace prisla kdyz jsem videla Berserka a predstavila jsem si ho s dlouhymi blond vlasy a kratkou sukynkou :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:03 11. Dec 2009
by G14
Voren tvar nepotrebuje.......tomu staci kosa :twisted:
a ze je zmizelej je taky jen tva domnenka :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:02 11. Dec 2009
by Pajule
kydž si změnim abrvu vlasů , trochu ztmavim odstín vlasů , který by byly rozpuštěný ..tak si takhel představuju Is...myslimž e jednou dobou i tu katanu měla? :D
is.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:35 11. Dec 2009
by G14
to uz je lepsi Pajky :P yop katanu mivala.....mas bod :wink:
uz jen ty pomenkove modre oci 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:10 12. Dec 2009
by Pajule
CHACHACHA jojo v photoshopu s timhle neumim :D na to mam jinýho odborníka hh co mi upravuje oči k postavám :twisted: