Page 3 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:15 11. Dec 2009
by pilnik
Jinak tohle by mohl byt Bert mozna s trochu delsim knirkem.
a tady s Ear na hostine na plese

a jak uz nekteri zažili dokaže se i zle podivat

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:23 11. Dec 2009
by Pajule
ten obrázek k nizz taky sem na něj v galerce koukala
jinak Bert od pilnika , takhle bych si ho taky peřdstavovala hehe

jen tu Ear teda v tom hostinci trochu jinak

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:53 11. Dec 2009
by pilnik
jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred

Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:19 11. Dec 2009
by marii
Bersi uprostred ....co?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:29 11. Dec 2009
by -RoF-
marii wrote:Bersi uprostred ....co?

Kteýýý je Bers? Hmm ta malá holčička v růžovém? Ne? Aháá tak jo fajn ten chlap v černém no a co ta velbloudice? Tváří se nadmíru spokojeně? Manželka?

Koně samozřejme

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:29 11. Dec 2009
by Sobik
pilnik wrote:jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred
Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch

To je přesný. A tady je i se sekerou.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:48 11. Dec 2009
by G14
Voren je plesatej a drsnej
to je jasnej smrtak
me ta zenska z toho filmu vzdy pripomina spis Koru,nevim proc-asi proste silny souper

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:12 11. Dec 2009
by Manas
-RoF- wrote:Jáá ehmm Vorenuse potkal jen párkrát s Alici a to je už hodně dávno a neviděl sem ho bez helmy nebo kapuce Ale tohle mi ho připomělo, no ještě mu dát tu kosu
Teda tohle se me docela dotklo.....
Tenhle manekyn a Voren?
Ne rozhodne ne

Spis takhle nak
![Death_Rides_A_Black_Horse[1].jpg](./download/file.php?id=1554)
- Death_Rides_A_Black_Horse[1].jpg (16.16 KiB) Viewed 8083 times
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:17 11. Dec 2009
by marii
Jo to nemuze byt on....tenhle vypada ciste a Voren ma pozvraceny zada::)))
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:20 11. Dec 2009
by -RoF-
Manas wrote:-RoF- wrote:Jáá ehmm Vorenuse potkal jen párkrát s Alici a to je už hodně dávno a neviděl sem ho bez helmy nebo kapuce Ale tohle mi ho připomělo, no ještě mu dát tu kosu
Teda tohle se me docela dotklo.....
Tenhle manekyn a Voren?
Ne rozhodne ne
Tsss ale já říkal, že sem ho pořádně neviděl, první Alici zabil on a pak Alice zabila ho a paladini tě ukradli a pak si zmizel

Ale prostě tohle by mi k němu sedělo no....tss a hen ten obrázek najdi někde at jde vidět tvář

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:07 11. Dec 2009
by Xantipa
Sobik wrote:pilnik wrote:jinak takhle bych videl Tarju- ta uprostred
Kdo videl prsten niebelungů tak se do te paní urcite musel zamilovat, vcetne zenskejch

To je přesný. A tady je i se sekerou.

Jo Tarja ma hezci sekyru (od Ghorina

) ale ja ten film nevidela, ta inspirace prisla kdyz jsem videla Berserka a predstavila jsem si ho s dlouhymi blond vlasy a kratkou sukynkou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:03 11. Dec 2009
by G14
Voren tvar nepotrebuje.......tomu staci kosa
a ze je zmizelej je taky jen tva domnenka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:02 11. Dec 2009
by Pajule
kydž si změnim abrvu vlasů , trochu ztmavim odstín vlasů , který by byly rozpuštěný ..tak si takhel představuju Is...myslimž e jednou dobou i tu katanu měla?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:35 11. Dec 2009
by G14
to uz je lepsi Pajky

yop katanu mivala.....mas bod

uz jen ty pomenkove modre oci

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:10 12. Dec 2009
by Pajule
CHACHACHA jojo v photoshopu s timhle neumim

na to mam jinýho odborníka hh co mi upravuje oči k postavám
