Page 3 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:36 19. Mar 2010
by Prometheus
Ja sa chcem spytat na par lektvarov.Jedna sa o THU, PRT a KAMA.Nemaju ziaden ucinok.
Teraz som si neni isty ci ich ja nejak nespravne pouzivam alebo sa prejavia len za nejakych specifickych podmienok.
Ked som sa trochu pohrabal na fore tak som v novinkach nasiel ze THU bol nejak upravovany a ktomu v zatvorke pripisane ze "opatrne" alebo tak nejak to tam bolo.
Su to lektvary s docela vysokym %, tak by ma mrzelo keby boli slepe. :lol:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:52 19. Mar 2010
by kucik
Zrovna to přepisuju. Poznamenám si kontrolu těhle letvarů.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:48 24. May 2010
by jachyra
Ahoj,

už dávnejšie som to nahlasovala, ale nahlásim to ešte raz

Je tu pravdepodobne chybička, že len z lahvičky a katalyzátora je možné urobiť lektvar, bez akejkoľvek inej suroviny, ktorý síce nič nerobí, ale za každý dostanem XP rovnaké, ako za hociktorú inú lahvičku, ktorá má nejakú správnu funkčnosť bez prímesí.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 11:57 03. Jun 2010
by zachy
Nešlo by nějak zařídit, aby při vaření lektvarů z ingredienci, které se nestackujou (maso drápatce, ghoulí játra, peří plivníka, atd.) aby se mohly všechny narvat do kotle a pak jen odebírat hotové lektvary? Ted když se tam daj např dve ghoulí játra tak zmizejí obě.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:05 03. Jun 2010
by Xantipa
zachy wrote:Nešlo by nějak zařídit, aby při vaření lektvarů z ingredienci, které se nestackujou (maso drápatce, ghoulí játra, peří plivníka, atd.) aby se mohly všechny narvat do kotle a pak jen odebírat hotové lektvary? Ted když se tam daj např dve ghoulí játra tak zmizejí obě.

já bych ocenila, kdyby šli stackovat... Klouby kostlivce jdou, žlázy ethercapa, jedové váčky taky, ty plivníci, drápatci a ghoulí játra to je fakt mor...

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:06 03. Jun 2010
by jachyra
to mäso drápavca, to je úplne najhoršie, strašne to zaberá miesta. A všetky väčšie ako 1 políčko

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:19 03. Jun 2010
by nomis_b
no puvodne se neodebiralo ze stacku vubec nic ale museli jste manualne vybirat peclive rostilnky po kusech, jinak to cele v kotli bouchlo. Zmenil jsem vam to na stacky, a furt je to malo.. kdy uz budete mit dost s tema zmenama :mrgreen:

S tim masem drapntace a ghoulimi jatramy bych moh neco zkusit udelat, ale nezarucuju, ze po uprve budou fungovat. :wink:

takze jedna se o : ghouli jatra, maso drapnatce, peri plivnika

jeste neco jineho?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:21 03. Jun 2010
by jachyra
Ešte plivníci, čo viem ;) stačí plne stackovanie .. bohužial mulicu nemôžeme ťahať do podtemna, inak by sa to dalo.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:05 03. Jun 2010
by zachy
Krev mrchožrouta taky blbne. Když nasbírám třeba 4 a stacknu je a po restartu další 3 tak se k těm puvodnim nedaj přidat, stejně tak jako od perz. obchodníka se nestacknou a to i jiny ingredience (vim o kropenatce konkretně).

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:06 03. Jun 2010
by nomis_b
to se opravit neda. to je FETURA perzistence a toho, ze ruzne veci s ruznyma promennyma se nestackujou (treba prst kostlivce s cenou 1 a prst kostlivce s cenou 1.000.000 neudelaj stack o cene 2 )

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 05:35 07. Jun 2010
by Prometheus
Lektvar BOSI... jeho ucinok vyprcha okamzite po zasahu protivnikom.Je tak v podstate nepouzitelny.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 06:42 07. Jun 2010
by černý vlk
Prometheus wrote:Lektvar BOSI... jeho ucinok vyprcha okamzite po zasahu protivnikom.Je tak v podstate nepouzitelny.
božská síla, dokud tě nezasáhnou, pak je jasné, že nejsi bůh a tudíž ti musí spadnout i božská síla - to je logické ;)

přimlouval bych se k tomu, aby šly vařit lektvary třeba po deseti... 8)

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 06:44 07. Jun 2010
by Prometheus
Si rob srandu.Naposledy moj suboj s jednym bosom vypadal moooc komicky vdaka tejto (podla mna) chybicke.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 09:32 07. Jun 2010
by DenGrasse
Nic takového jsem nikdy nepozoroval. Neměl ten boss třeba dispelující schopnost při zásahu?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:37 07. Jun 2010
by sandoftime
nomis_b wrote:to se opravit neda. to je FETURA perzistence a toho, ze ruzne veci s ruznyma promennyma se nestackujou (treba prst kostlivce s cenou 1 a prst kostlivce s cenou 1.000.000 neudelaj stack o cene 2 )
noo už se o tom mluvilo ne? co udělat krabici, která by to ládovala do jednoho stacku s minimální cenou? pokud to hráči chtějí někde prodat, tak to prodají, pokud to jsou alchov a chtějí to skladovat, tak tomu přes ten použitelný item změní tag na předmět s minimální hodnotou a všechny které tam narvou jim to nastackuje dohromady?