Page 3 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 19:02 27. Dec 2009
by photter
trochu pozdě ale hezký prožití svátků taky vode mě, slavte příjemně a důstojně a nedejte se ničím votrávit ;)

Re: Vánoce....

Posted: 22:29 04. Jan 2010
by Bahnak
Kurna, ony vlastne byly vánoce...
To je asi divne popřát všem zpětně...?
Jáááj, on už byl i novej rok...
No, alespoň už jsem relativně střízlivý...
No, tak teda všem alespoň hezký velikonoce... :-)

Re: Vánoce....

Posted: 13:39 19. Dec 2010
by Pajule
Áááá tak zase po roce PF + ať si nezabodáte moc kostí do krku a uhm at vám stromek nepodpálí nějaký šikovný zklaínač či poblázněnej čaroděj ;)

Re: Vánoce....

Posted: 15:54 19. Dec 2010
by Molly23
štastný a veselý! Doufám že všichni stíhaj nakupovat dárky a tak. Já mám solidní fofr... zítra maturitní ples, ve čtvrtek už mi bude jedna pětina století, pátek velkej večer... no ještě musím nakoupit nějaké dárky, sobota návštěva babičky... uf. No a pak maturitní otázky :lol: až do velký oslavy na konci roku kdy hádám, že opět budu hlídat děti zatímco se rodiče budou opíjet hehe. Ale to neva. Zapojím kytaru a budu vychovávat novou generaci metaláků. To budou rodiče rádi až děti příští rok napíší Ježíškovi o kytaru, bicí... atd. :). No nic... to jsou moje plány na letošní svátky. A co vy!?

Re: Vánoce....

Posted: 16:06 19. Dec 2010
by venomeq
Ucpěte komíny,nepusťe Santu
užijte cement a nebo maltu.
Otevřte okno,nasaďte kulíšek,
dárky Vám přinese jedině ježíšek!
Krásné vánoce a šťastný nový rok.

Re: Vánoce....

Posted: 18:35 19. Dec 2010
by G14
příjemné prožití vánočních svátků přejí GIA a Maňas :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 17:04 20. Dec 2010
by monstera
Co blbnete s vánocema, vždyť je 17.7.1513 ! A na Thalii se přece žádnej Ježíšek nenarodil a žádnej Yeti Mráz vám nic nedaruje :

Re: Vánoce....

Posted: 23:32 23. Dec 2010
by Rejty
Šťastný a veselý všem!

Re: Vánoce....

Posted: 23:41 23. Dec 2010
by Firefox_
Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Re: Vánoce....

Posted: 00:04 24. Dec 2010
by Maya
Šťastné a Veselé :)
Image

Re: Vánoce....

Posted: 00:37 24. Dec 2010
by Radim
Šťastné a veselé Vánoční svátky,kdo zítra nelogne nedostane dárky :mrgreen:

Re: Vánoce....

Posted: 00:51 24. Dec 2010
by marii
Joo a je to tu po roce zase...tak krasne vanoce vsem..

Re: Vánoce....

Posted: 03:05 24. Dec 2010
by loadr
photter wrote:trochu pozdě ale hezký prožití svátků taky vode mě, slavte příjemně a důstojně a nedejte se ničím votrávit ;)
muhehe zaleží ta TO....
jinak taky všem příjemné prožití svátků...

Re: Vánoce....

Posted: 07:34 24. Dec 2010
by jachyra
Prajem štastné a veselé Vianoce, veľa Božieho požehnania a darov Ducha Svätého, nech všetci svätí bdejú nad vami, hlavne v časoch podvečerných, naplnených stavom povážlivo gravitačne nakloneným :mrgreen: inak povedané, nech vás opilosť nezloží

Re: Vánoce....

Posted: 09:04 24. Dec 2010
by Daanri
Tak vsetkym stastne a vesele prajem. :P