Bez duvodu utok ?
Re: Bez duvodu utok ?
tohle nemá cenu řešit ne s tebou
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Bez duvodu utok ?
ajaj, tady se stala chyba myslím, odkazovat se na DM forko, kde obyčejný hráč nemá přístup je OUT! ovšem pokud se dotyčný DM, či DM adept odkáže na sekci fora, do které mají přístup všichni je zcela adekvátníPajule wrote: to bylo obcházení systému milej zlatej a je to i na DM foru
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bez duvodu utok ?
grrr přestan , on se tady ohání takovejma kravinama
tak co? ty spamere 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Bez duvodu utok ?
Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Re: Bez duvodu utok ?
navrhuju aby se Sobik stal soudním znalcem přes opice- obor gorilySapal wrote:Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bez duvodu utok ?
Sapal wrote:Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Bez duvodu utok ?
Pleteš si mě s Sapalem.artaxas wrote:navrhuju aby se Sobik stal soudním znalcem přes opice- obor gorilySapal wrote:Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Bez duvodu utok ?
*podrbe s ena hlavě* ...no...nepletu ! Sapal sice hovořil o gorile, ale já navrhnul TEBE a to zcela záměrněSobik wrote:
Pleteš si mě s Sapalem.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bez duvodu utok ?
Jo to máš pravdu Pajky,občas se to nemusí vyplatit takhle držkovatPajule wrote:jo dbře , když myslíš až zas budeš chtít pomoc ,napiš si jinému DMkukdyž jsem na nic
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Bez duvodu utok ?
Děsně nerad píšu do Plamínků ...
1, Včas zapnutý odpor + CvC = vše je podle pravidel vpořádku
2, Parkování u stále stejného dungeonu - není porušení pravidel , ale je to nudné , trapné a DM takový styl hry neodměňuje - to znamená najednou se Vám vyhýbají questíky
3, Díky zvláštnímu přístupu některých druidů a hraničářů k využívaní Porozumění zvířatům se bude u Boss zvířat uvažovat o imce na ovládnutí - evoluce v praxi
4, Vyžadování po DM adeptovi nové vybavení z důvodu - v obchodě to teď nepadá a nemůžu to sehnat - to neberu ani jako vtip !! Osobně jsem Pajky zakázal cokoli dát takto do hry. Takže ten pan Špatný jsem já a v tom to případě jsem HRDÝ že jsem ZLÝ !
5, Pokud někdo má pocit že nějaký quest je pro něj špatný a nezábavný tak ať si uvědomí ,že DM nikoho nenutí ten quest hrát , vždy má vaše postava možnost družinu opustit
6, Pokud máš osobní problém s DM adeptem obrať se na DM. Jelikož "zácvik" Pajky mám na starosti já tak mi piš do PM
1, Včas zapnutý odpor + CvC = vše je podle pravidel vpořádku
2, Parkování u stále stejného dungeonu - není porušení pravidel , ale je to nudné , trapné a DM takový styl hry neodměňuje - to znamená najednou se Vám vyhýbají questíky
3, Díky zvláštnímu přístupu některých druidů a hraničářů k využívaní Porozumění zvířatům se bude u Boss zvířat uvažovat o imce na ovládnutí - evoluce v praxi
4, Vyžadování po DM adeptovi nové vybavení z důvodu - v obchodě to teď nepadá a nemůžu to sehnat - to neberu ani jako vtip !! Osobně jsem Pajky zakázal cokoli dát takto do hry. Takže ten pan Špatný jsem já a v tom to případě jsem HRDÝ že jsem ZLÝ !
5, Pokud někdo má pocit že nějaký quest je pro něj špatný a nezábavný tak ať si uvědomí ,že DM nikoho nenutí ten quest hrát , vždy má vaše postava možnost družinu opustit
6, Pokud máš osobní problém s DM adeptem obrať se na DM. Jelikož "zácvik" Pajky mám na starosti já tak mi piš do PM
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: Bez duvodu utok ?
Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzy
prakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Bez duvodu utok ?
Jenže mnich:
1) Nebouchne si dvakrát
2) Má šanci být zraněn i zabit
3) Musí pobít i gorily kolem té hlavní, což zvyšuje šanci neúspěchu
1) Nebouchne si dvakrát
2) Má šanci být zraněn i zabit
3) Musí pobít i gorily kolem té hlavní, což zvyšuje šanci neúspěchu
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Bez duvodu utok ?
a co třeba bojovník s devastem? to by se mělo taky zrušit ne?
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: Bez duvodu utok ?
já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Bez duvodu utok ?
Bojovnici jsou na Thalii hrozne presileny. Ty rozhodne nenechavat.Krata wrote:já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru