Page 3 of 4
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:24 29. Dec 2009
by Pajule
tohle nemá cenu řešit ne s tebou
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:25 29. Dec 2009
by artaxas
Pajule wrote: to bylo obcházení systému milej zlatej a je to i na DM foru
ajaj, tady se stala chyba myslím, odkazovat se na DM forko, kde obyčejný hráč nemá přístup je OUT! ovšem pokud se dotyčný DM, či DM adept odkáže na sekci fora, do které mají přístup všichni je zcela adekvátní

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:26 29. Dec 2009
by Pajule
grrr přestan , on se tady ohání takovejma kravinama

tak co? ty spamere

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:35 29. Dec 2009
by Sapal
sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:37 29. Dec 2009
by artaxas
Sapal wrote:sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).
navrhuju aby se Sobik stal soudním znalcem přes opice- obor gorily
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:38 29. Dec 2009
by sendys
Sapal wrote:sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).

myslim ze to je samice a arny je elf

urcity kouzlo ma

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:53 29. Dec 2009
by Sobik
artaxas wrote:Sapal wrote:sendys wrote:jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ?
Podle screenu to vypadá, že opice stojí hned vedle tebe. Moc toho o zvířatech nevim, ale asi jde poznat, jestli se ta šílená opice snaží dohnat a roztrhat nebohou ženu na kusy, nebo jestli za ní spokojeně kráčí (kdyby to byl samec, tak asi bude vrtět ocasem, u samice nevim).
navrhuju aby se Sobik stal soudním znalcem přes opice- obor gorily
Pleteš si mě s Sapalem.

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 00:03 30. Dec 2009
by artaxas
Sobik wrote:
Pleteš si mě s Sapalem.

*podrbe s ena hlavě* ...no...nepletu ! Sapal sice hovořil o gorile, ale já navrhnul TEBE a to zcela záměrně

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 05:20 30. Dec 2009
by Radim
Pajule wrote:jo dbře , když myslíš až zas budeš chtít pomoc ,napiš si jinému DMku

když jsem na nic

Jo to máš pravdu Pajky,občas se to nemusí vyplatit takhle držkovat

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 11:06 30. Dec 2009
by Cairon
Děsně nerad píšu do Plamínků ...
1, Včas zapnutý odpor + CvC = vše je podle pravidel vpořádku
2, Parkování u stále stejného dungeonu - není porušení pravidel , ale je to nudné , trapné a DM takový styl hry neodměňuje - to znamená najednou se Vám vyhýbají questíky
3, Díky zvláštnímu přístupu některých druidů a hraničářů k využívaní Porozumění zvířatům se bude u Boss zvířat uvažovat o imce na ovládnutí - evoluce v praxi
4, Vyžadování po DM adeptovi nové vybavení z důvodu - v obchodě to teď nepadá a nemůžu to sehnat - to neberu ani jako vtip !! Osobně jsem Pajky zakázal cokoli dát takto do hry. Takže ten pan Špatný jsem já a v tom to případě jsem HRDÝ že jsem ZLÝ !
5, Pokud někdo má pocit že nějaký quest je pro něj špatný a nezábavný tak ať si uvědomí ,že DM nikoho nenutí ten quest hrát , vždy má vaše postava možnost družinu opustit
6, Pokud máš osobní problém s DM adeptem obrať se na DM. Jelikož "zácvik" Pajky mám na starosti já tak mi piš do PM
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 17:22 30. Dec 2009
by sendys
Cairone tam ted neslo o tu zbroj ale o upravene veci v Toolu kdyby si to poradne cet je to tam napsane ze slo o upravene veci :)nadale pokud vim to co jsme popsal po druhe uz neni zcela podle pravidel moje chyba ze zezacatku jsem to napsal tak jak jsem to napsal a nadale kdyz uz omezujete hranicare v tom pripade omezte i mile mnichi ten si tam prijd v invu dvakrat bouchne a ma kuzy

prakticky to same jako kdyz ja si ji ochocim
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 22:30 30. Dec 2009
by Sobik
Jenže mnich:
1) Nebouchne si dvakrát
2) Má šanci být zraněn i zabit
3) Musí pobít i gorily kolem té hlavní, což zvyšuje šanci neúspěchu
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 22:47 30. Dec 2009
by artaxas
a co třeba bojovník s devastem? to by se mělo taky zrušit ne?
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 00:08 31. Dec 2009
by Krata
já bych zrušil úplně všechno a nechal jen bojovníky, pak by se konečně omezili tyhle blbý kecy

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 01:31 31. Dec 2009
by LDamian