Page 3 of 6
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 00:25 17. Jan 2010
by Modrovousice
Vážně bych se ráda ukázala, ale bohužel. Maminka slaví půl století a padlo to na 30.1.

. Tak třeba někdy jindy, nebude to poslední příležitost ne?
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 11:26 18. Jan 2010
by kucik
Modrovousice wrote:Vážně bych se ráda ukázala, ale bohužel. Maminka slaví půl století a padlo to na 30.1.

. Tak třeba někdy jindy, nebude to poslední příležitost ne?
Shodou okolností mám identický problém, ale snad se to podaří přesunout na 31.

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 11:31 18. Jan 2010
by nomis_b
Krata wrote:o 3 + Krata, ty jsi na mě už zapoměl nomisy, ty hodiny ve hře pro tebe nic neznamenají? To buzení o hodinu dříve na minulém srazu ti nepřišlo příjemné? Sem zklamaný
No ja si ziove vzpominam, ajk sem si den predem koupil jidlo, a jako jediny sem mel televizi na pokoji, takze sem tam dalsi den mel nasackovane upln evsechny, i kdyz sem chtel spat..
Ale nevedel jsem, jesti te T a A chteji taky vzit... hlavne me.. protoze z 50% pripadu jim kleklo auto, kdyz me vezli

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 12:22 18. Jan 2010
by Esuliams
Snažila jsem se moc, abych na sraz mohla jet... bohužel ze zdravotních důvodů přijet nemůžu

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:41 18. Jan 2010
by Krata
nomis_b wrote:
No ja si ziove vzpominam, ajk sem si den predem koupil jidlo, a jako jediny sem mel televizi na pokoji, takze sem tam dalsi den mel nasackovane upln evsechny, i kdyz sem chtel spat.
jo telka se hodila, i tvoje jídlo.. já kouknul na pokemony a Jonny ti sežral jídlo
To už se na nás nikdo jinej nechce ukázat? Uvidite Rejtyho na živo a bude se smát! To jen tak na foru neuvidite
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:55 18. Jan 2010
by Pajule
Krata wrote:nomis_b wrote:
No ja si ziove vzpominam, ajk sem si den predem koupil jidlo, a jako jediny sem mel televizi na pokoji, takze sem tam dalsi den mel nasackovane upln evsechny, i kdyz sem chtel spat.
jo telka se hodila, i tvoje jídlo.. já kouknul na pokemony a Jonny ti sežral jídlo
To už se na nás nikdo jinej nechce ukázat? Uvidite Rejtyho na živo a bude se smát! To jen tak na foru neuvidite
jooo a nejen rejtyho sem tam tam dojde někdo koho ani neznáte a nebo nepoznáte...
jo kráto enbyla to náhíodou ta nomisovo klobása co byla na fotce v johnyho ruce na posteli po ránu ?:D
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:03 18. Jan 2010
by Krata
jo, ty fotky z rána jsou v Nomisově bytě, který byl probuzen o hodinu dřív než měl v plánu stávat, bylo mu snědeno jídlo, nakýblovali jsme se mu do postele a koukali na pokemony.. podle mě musel mít radost

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:09 18. Jan 2010
by Pajule
jooo to musel

ale johny vypadal štastně s tou klobásou

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 08:21 19. Jan 2010
by nomis_b
nebojte, na tenhel sraz si klobasu neberu
Ale zase bych mohl vzit misto zubni pasty zelenou

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 10:16 19. Jan 2010
by Pajule
néé nomisi vem ju

se tam mihnu zřejmě , tak ti jí po cestě seberu , doufam,že máš velice nízkou všímavost

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 17:17 19. Jan 2010
by Žorž
Joj, sice jsem dávno odhlasoval, ale zapomněl napsat....takže už ZASE nepřijedu. Je mi líto, koncem ledna se mi zkouškové moc hrotí na to, abych přespával v Plzni na víkend. Užívejte. A upřímně doufám, že v létě mi to konečně vyjde.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 10:46 25. Jan 2010
by Awadar
Tak už konečně máme zamluvený ubytování. Je to sice trochu jinde, ale co se dá dělat. Cena je trochu nižší – 220,- Kč na osobu. Bližší informace ohledně dopravy upřesním ještě po telefonu(ve čtvrtek, nebo v pátek), ale předběžně – odjezd z Brna kolem 8:00 v Kolíně mezi 10:00 – 11:00 hod.
Kde je ubytovna:
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq ... 05472@z=14
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 10:56 25. Jan 2010
by kucik
Jedu v sobotu přes Prahu směr Plzeň. Můžu někoho nabrat.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 19:15 26. Jan 2010
by Pajule
dneškem je rozhodnuto NEDORAZIM bohužel ani na chvilku no

čubina má ošklivě rozřízlou packu a díky tomu ,že nějaká bolest jí nic neříká budu u ní..takže snad možná někdy na jinym

mezi ltnim doufam nějakej zas bude ne?

hlavně neplačtě mojí velebožskou přítomnost anradí možná nějaky měnší méně významný boží mužíček

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 19:27 26. Jan 2010
by Necrooo
Jelikoz v úterý me čeká zkouška z matiky, tak nedorazím, to urputné počítání zabere čas prostě.