Page 3 of 3

Re: Hraničář

Posted: 21:55 14. Jan 2010
by kucik
Ale ja nikde nepíšu, že dvacítka je automatickej úspěch. Píšu, že alternativa je zrušit "take 20" (česky vezmi 20). To znamená, že se nehází, ale vezme se rovnou 20, pokud postava neni v boji.
Překopat (obejít) systém AE je možný, ale je to výrazně víc práce.

Pravděpodobnost jsem teď ještě snížil.

Re: Hraničář

Posted: 16:19 20. Sep 2010
by maxik
Zdravím, mám jeden hloupej dotaz, když si u hrandy zvolím za úhlavního nepřítele elfy a trpoše, bude fungovat i na drowy a duergary?

Re: Hraničář

Posted: 16:22 20. Sep 2010
by kucik
Jo, bude.

Re: Hraničář

Posted: 21:37 27. Sep 2010
by maxik
Zdravím, mám zase další otázečku ohldedně skillu porozumění zvířatům. Mám dojem, že se tu navrhovalo, aby počítání bylo závislé na lvl hraničáře, takže by mě zajímalo jak to tady teda je a jestli má smysl si dávat 30 bodů do tohotu skillu, kdybych měl v buildu jen 10 lvl hraničáře.

Re: Hraničář

Posted: 11:32 28. Sep 2010
by Krata
hele neptej se na foru jak si postavit nejvhodnější build na Thalii, prostě hraj a poznávej svět sám .. budto budeš dobrej nebo průměrnej, nikdo ti neporadí nic vhodnějšího

Re: Hraničář

Posted: 13:01 28. Sep 2010
by maxik
to bude asi nejlepší nápad :)

Re: Hraničář

Posted: 15:56 28. Sep 2010
by Krata
jednoduše se na Thalii vyplatí 1-40 lvl každého povolání, žádný že se to někde sekne jak řikáš :)

Re: Hraničář

Posted: 19:12 28. Sep 2010
by Sveneld
az na harper scouta, od nej nevim ani o mistrovi, ani sem neslysel o masochistovi co by ho jel