Page 3 of 5

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 12:51 04. Feb 2011
by Pajule
mě by spíš zajímalo kdyby byl kam si se hla thalije tentokrát .. asi do záhuby :)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 13:01 04. Feb 2011
by Bahnak
tao kan wrote:navrhuju těm co hlasovali "NE" přidělit aspoň 200k xp :ewink:
Konečně dobrej fórek.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 13:04 04. Feb 2011
by Istvan
Bahnak wrote:
tao kan wrote:navrhuju těm co hlasovali "NE" přidělit aspoň 200k xp :ewink:
Konečně dobrej fórek.
Ja si teda myslim, ze exp by meli dostat ti co jim to je putna. Protoze ano/ne se z vetsi casti rovna mam velkej level/nemam level
A komu to je fuk "danone", tak si proste hraje ve svete.

A protoze jim to je fuk, tak zadne exp dostavat nemusej :wink:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 13:18 04. Feb 2011
by zachy
A ti co dali "NE" by mohli dostat nějakej fajnovej Item :D třeba iounský kámen +2 +2 dle výběru :D
Nebo dostat klíčky do obchodu s artefakty :mrgreen:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 13:31 04. Feb 2011
by monstera
Mě se nelíbil aní ten první, stále tvrdím, že před ním bylo lépe....

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 14:18 04. Feb 2011
by Pajule
bylo no, ale craft je vydařenej sice složitej :D zdlouhavej, ale fajn

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 15:40 04. Feb 2011
by monstera
Pajule wrote:bylo no, ale craft je vydařenej sice složitej :D zdlouhavej, ale fajn
řekněme že byl, do června, ale po posledních úpravách už ani to není ono.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 16:19 04. Feb 2011
by zachy
Co se ti nelíbí na aktualni podobě craftu?

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 17:16 04. Feb 2011
by Lord_Berserk
To by me taky zajimalo i kdyz ... za celou dobu hrani sem na kraft sahnul v celku tak na 30 min :mrgreen:

Proste kraft mi nikdy nebavil 8)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 18:35 04. Feb 2011
by Bahnak
My ve vtípcích - anketě o WIPU rozebíráme craft?? Hustýýý

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 19:06 04. Feb 2011
by Jachym
Ahoj , no on ještě Wipe nebyl? Já jsem dnes poprvé po dvou letech vylezl ze sféry zla a mám sice několik klíčů od různých lokalit a také mám klíče od vlastního domečku - odemknu dveře to ano , ale jaksi nemohu vstoupit do vnitř a to jsem se těšil na tu narvanou truhlici co mám doma. Tak nevím jak zahlasovat .

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 19:11 04. Feb 2011
by DenGrasse
WIPE domečků byl...

Jestli máš domeček mimo systém pronájmů, rozhodně je to bug.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 20:45 04. Feb 2011
by Xaarth
kucik wrote:To je docela odvážný tvrzení vzhledem k tomu, že první postavu máš na thalii až půl roku po spuštění craftu.
Nene moje první postava je Yorton toho jsem hrál asi 2 měsíce po wipe, takže vim jaká byla doba bez craftu. Jen používám podtemnácký účet. Ale s tim craftem to je věc názoru no.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 20:47 04. Feb 2011
by kucik
Vim. Yorton je z května 2008. To už se craft rozjížděl.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 20:51 04. Feb 2011
by Xaarth
Ono jsou tam 2 Yortonové ten vyšší lvl je novej, ale ten nižší je ten prvotní, který tu běhá už nějakou dobu před craftem :)