Page 3 of 7
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:40 28. Jan 2010
by Sveneld
tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:46 28. Jan 2010
by Glumišek
tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
Tak tak, tohle není o RP přístupu, hře vlastní a příběhu o tom jak slovutní hrdinové z povrchu šli dobívat poklady podtemna. Tady se opravdu v tuto chvíli jedná o systémové omezení s nepříjemným důsledkem. Zároveň souhlasím a chápu, že probíhání městem je nepřijatelné a nepovolené a že útok na vesnici či město je možný jen pod patronací DM, takže v tuto chvíli tato situace nemá jiné východisko než obchodně kecací.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:49 28. Jan 2010
by tao kan
Sveneld wrote:
o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
Aha, tak to se omlouvam. Nečetl jsem to celé. No jestli to tak je, tak to je celkem průser...Tak to pujde v ramci questu se tam treba prokopat okolo mesta?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:49 28. Jan 2010
by Istvan
tao kan wrote:nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.
Neodpovidej nekde, kdyz nejsi dost dobre informovany o problemech ktery se zde mel resit. Klidne si tu super druzinu udelej... ale nedostanes se tam i kdyby jsi se postavil na hlavu drzel v ruce relaxacni koule a tocil snima az by zacli rudnout
edit: Tak koukam, ze jsi to konecne docetl

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:52 28. Jan 2010
by Glumišek
tao kan wrote:Sveneld wrote:
o to samozrejme nejde, suroviny nejsou pristupne pac musis pres drowi mesto a za to je DM kill na miste
Aha, tak to se omlouvam. Nečetl jsem to celé. No jestli to tak je, tak to je celkem průser...Tak to pujde v ramci questu se tam treba prokopat okolo mesta?
Ano toto je jistá forma řešení a řekl bych že by mohla by to mohla být i fajnová zábava. Stačí jen najít ochotné DM a v tomto případě bych byl asi za to projednat dopředu.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:21 28. Jan 2010
by tao kan
další možností je oblbnout kouzlem postavu podtemna a přinutit ho k obchodu se surovinou. Nebo přepadnout jejich zbloudilou karavanu s rudou

...
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:26 28. Jan 2010
by Modrovousice
Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:35 28. Jan 2010
by Istvan
Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Za predpokladu, ze ma ten povrchnan co nabizet v podobne hodnote stejne nedostupne tam dole. Jde o nejake vyvazeni ne o klicky jak potvrdit stav ktery je ted. Neco jako kus meteoritu u prodavace za 600 000 protoze nejde nahore sehnat, a nekdo tohle paseratcvi provozuje, coz dela kapku nerovnovahu ceny surovin.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:36 28. Jan 2010
by Necrooo
Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Doufam ze si takovou postavu jiz zakladas a vis kde me vyhledat kdyztak

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 16:51 28. Jan 2010
by Glumišek
Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Ano ano to je ono to jsem přesně myslel. *potěšeně poskakuje a tleská* A nebo pašíře z povrchu co se s duergarama dohodne, ti prodají i mámu pokud je zrovna na skladě. A za co to měnit, myslím že jsem napsal dost jasně co v podtemnu není, bohužel někteří nepochopili.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 17:01 28. Jan 2010
by Istvan
Glumišek wrote:Modrovousice wrote:Další možností je být duergarským pašerákem což je dle mě dobrá obživa a i hezká RP hra.
Ano ano to je ono to jsem přesně myslel. *potěšeně poskakuje a tleská* A nebo pašíře z povrchu co se s duergarama dohodne, ti prodají i mámu pokud je zrovna na skladě. A za co to měnit, myslím že jsem napsal dost jasně co v podtemnu není, bohužel někteří nepochopili.

Ano tohle by mela byt jedna z cest, ale ne jedina.
To nemeni nic na tom, ze by mela byt cesta k meteoritu a nekterym kamenum pristupna, i kdyz slozite ale pristupna. Tleskam, protoze to tu jiz bylo receno....
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 17:45 28. Jan 2010
by venomeq
Jen malickost kazdej povrchnan kterej bude dopaden pri obchodu s podtemnem bude nejspise popraven za vlastizradu:) Takze zas tak bezpecne to neni:)
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 17:52 28. Jan 2010
by kucik
Chmm a já dycky myslel, že pašeráci a překupníci se schovávali před spravedlností jen proto, že jim to připadalo cool. To jsou mi věci!

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 19:03 28. Jan 2010
by artaxas
pašeráci jsou super si myslím, a když tu tak čtu ,, CHCEME TAKY METEOR A KAMÍNKY,, tak říkám je mi to jedno, když se chce všechno jde !
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 19:59 28. Jan 2010
by Cairon
*povzdechne si*
Přátelé , kamarádi , milenky , manželky , hráči a hráčky ....
Máte pocit že makáme málo ? Že se nic nemění ? Vzbuď te se prosím...máme systémy které sice hned nejsou vidět ale drží servr v chodu , zálohují data , umožňují uložit kraftové věci do trezorů atd.. , spustil se systém nemovitostí , je nový dungeon pro hi-levly , hýbáme světem questíky a necháváme ho ovlivňovat jednáním vašich postav a to vše děláme jen pro vás , ve svém volném čas a za "pouhou" pochvalu na fóru.
Pochopte tedy , že nemůže být všechno a hned. Myslíte si , že mi na Thalii nehrajeme a nevíme co je kde potřeba udělat , ale jen si jednou týdně přečtem fórum co se vlastně děje a co by se mělo asi dělat ? OMYL jsme tu každý den , díváme se , radíme , makáme a Vás prosíme jen o trpělivost... jen o trpělivost.
P.S. Sledujte nebe - třeba bude vidět meteoritický roj
