Page 3 of 6

Re: Dvojsmysly

Posted: 02:41 20. Mar 2010
by sandoftime
Hráčka chtěla vyrobit zbraně na očarování. Po dotazu jestli má materiál:
"Nemám. Mám jen jeden prut. Ale mě je to jedno, klidně si to udělám sama."

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:18 05. Apr 2010
by venomeq
Lenulasek wrote:Sice není ze hry, ale sklidil úspěch :)
Dnes na výletě v závodu Škoda Auto.
Průvodkyně: Po pravé ruce máte Kalírnu, kalí se tam ve třech směnách...
*smích davu*
Tohle ale neni k smichu ono se tam opravdu kali:) a to dvouma zpusoby to mi ver ja tam delam:)
Rani smena kali kovy a odpoledni + nocni kalej trosku jinak z lednicky co tam maj :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:18 05. Apr 2010
by venomeq
venomeq wrote:
Lenulasek wrote:Sice není ze hry, ale sklidil úspěch :)
Dnes na výletě v závodu Škoda Auto.
Průvodkyně: Po pravé ruce máte Kalírnu, kalí se tam ve třech směnách...
*smích davu*
Tohle ale neni k smichu ono se tam opravdu kali:) a to dvouma zpusoby to mi ver ja tam delam:)(ne primo vk alirne ale ve skodovce:))
Rani smena kali kovy a odpoledni + nocni kalej trosku jinak z lednicky co tam maj :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 11:43 11. Apr 2010
by Lenulasek
Drowka drowovi: Stáhni ho.

*nad mrtvolou klepetnatce*

Re: Dvojsmysly

Posted: 23:53 11. May 2010
by sandoftime
Zerg: Půjdu si lehnout. *šeptne Bagovi*

ať jsem si to četl z které strany jsme chtěl znělo mi to jako "Budu na čtyřce, broučínku."

Re: Dvojsmysly

Posted: 09:21 12. May 2010
by maku
Jo, Zerga už pozoruju delší dobu... Opravdu to tak začíná vypadá. Neboj, my to moniturujeme a vyvodíme z toho důsledky. :mrgreen: *pokřižuje se*

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:32 12. May 2010
by Sobik
Ten popisek... "Vypadá, že jeho původ je v teplých krajinách." :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:39 12. May 2010
by Douragon
Tedaaaa.... tak to vubec neni.... Zerg je určitě heterák :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:44 12. May 2010
by -RoF-
Aria potvrdí ....ikdyž ....hmm Zerg, takový růžový pupuš...ach :twisted: :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 10:47 12. May 2010
by Douragon
Neni kasanova jako Bertold no... Taky je celkem ošklivej :P

Re: Dvojsmysly

Posted: 00:33 16. May 2010
by -RoF-
Z jiného modulu:

Chlap na mojí hobitku, která neustále pištěla .....

chlap "Jsi malá, jsi děcko"
hobitka "nejseééém dítěéé jseéém honitkaáá"
chlap se jen pousmál "honitka?"
hobitka "tedááá neee hobitkááá"

:D

Re: Dvojsmysly

Posted: 22:07 03. Jun 2010
by Nalkanar
slečna vypráví o příhodě v dílně:
"...a já si tuhle o Sala stejně málem rozbila hlavu, jak byl tvrdej" :P

aneb když narazíte do zkamenělé postavy

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:52 08. Jun 2010
by sandoftime
úryvek z chatu:

Pájky_: a nejsem děvka přece :D
G14: jen jim dej Pajky!:D

Re: Dvojsmysly

Posted: 22:26 08. Jun 2010
by Pajule
PÍSKU!

Re: Dvojsmysly

Posted: 23:02 08. Jun 2010
by sandoftime
ano?