Page 3 of 8
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:49 11. Feb 2010
by Pajule
hm ne

nejvyšší sem já

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:00 11. Feb 2010
by Necrooo
kucik wrote:UK - Matematicko Fyzikální Fakulta - informatika
Vývoj systémů pro řízení letového provozu (FDPS)
To bys me mohl doucit matematiku, co ty na to?
Jinak ČZU v Praze - Provozně ekonomicka fakulta
Když potřebuji peníze tak si skočim na brigádku jako pingl v jedný nóbl restauračce.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 20:28 11. Feb 2010
by Prometheus
HA Zdravotnícky laborant - biochémia + hematológia
To tu ešte nebolo
Zavidim všetkým historikom a archeológom, to bol moj sen.Hlavne z antiky som bol vzdy hotovy.
No a kde som skoncil... v labáku

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 20:51 11. Feb 2010
by Tretas
Pajule wrote:hm ne

nejvyšší sem já

Si myslíš....
ZŠ 5 května R.p.r.

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 21:13 11. Feb 2010
by Agnoros
Vysoká škola chemicko technologická -fakulta technologie ochrany přírody -obor alternativní paliva
brigada donedavna navrhovaní a nasledná 3D vizualizace kanceláří viz. přiloha
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 21:33 11. Feb 2010
by Pajule
Tretas wrote:Pajule wrote:hm ne

nejvyšší sem já

Si myslíš....
ZŠ 5 května R.p.r.

hm fajn závidim ti ten rok

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 21:37 11. Feb 2010
by ATom
Střední průmyslová. Obor: Umělecko řemeslné zpracování dřeva.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 02:59 12. Feb 2010
by mandos
tak já taky jeden z těch mladších

gympl Přípotoční
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 18:18 14. Feb 2010
by Lord_Berserk
olejovej muzik - montazni technik (neco jako Pat a Mat)
vybaveni auto-servisu (odsavani zplodin, tlak. vzduch...)
a uz mi to pekne s**e

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:01 14. Feb 2010
by Radim
Obchodní manažer v Tescu
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 22:29 14. Feb 2010
by George
SOŠ Podyjí s.r.o. - Správce informačních systémů
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:01 15. Feb 2010
by maku
- Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) - Národohospodářská fakulta - obor Národní hospodářství
- "brigáda" Ministerstvo financí ČR
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:17 15. Feb 2010
by DenGrasse
IT (provoz primárních systémů) v pojišťovně.
ZČU - právnická fakulta

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:20 15. Feb 2010
by maku
DenGrasse wrote:IT (provoz primárních systémů) v pojišťovně.
ZČU - právnická fakulta 
Kolik si potřeboval?

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:29 15. Feb 2010
by DenGrasse
zatim 3 a půl roku a eště mi rok a půl chybí, když všechno půjde dobře...
