Page 3 of 8

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:49 11. Feb 2010
by Pajule
hm ne :D nejvyšší sem já :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:00 11. Feb 2010
by Necrooo
kucik wrote:UK - Matematicko Fyzikální Fakulta - informatika
Vývoj systémů pro řízení letového provozu (FDPS)
To bys me mohl doucit matematiku, co ty na to? 8)

Jinak ČZU v Praze - Provozně ekonomicka fakulta

Když potřebuji peníze tak si skočim na brigádku jako pingl v jedný nóbl restauračce.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 20:28 11. Feb 2010
by Prometheus
HA Zdravotnícky laborant - biochémia + hematológia
To tu ešte nebolo :mrgreen:
Zavidim všetkým historikom a archeológom, to bol moj sen.Hlavne z antiky som bol vzdy hotovy.
No a kde som skoncil... v labáku :cry:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 20:51 11. Feb 2010
by Tretas
Pajule wrote:hm ne :D nejvyšší sem já :mrgreen:
Si myslíš.... :mrgreen:
ZŠ 5 května R.p.r. :wink:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:13 11. Feb 2010
by Agnoros
Vysoká škola chemicko technologická -fakulta technologie ochrany přírody -obor alternativní paliva

brigada donedavna navrhovaní a nasledná 3D vizualizace kanceláří viz. přiloha

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:33 11. Feb 2010
by Pajule
Tretas wrote:
Pajule wrote:hm ne :D nejvyšší sem já :mrgreen:
Si myslíš.... :mrgreen:
ZŠ 5 května R.p.r. :wink:

hm fajn závidim ti ten rok :cry:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 21:37 11. Feb 2010
by ATom
Střední průmyslová. Obor: Umělecko řemeslné zpracování dřeva.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 02:59 12. Feb 2010
by mandos
tak já taky jeden z těch mladších :D gympl Přípotoční

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 18:18 14. Feb 2010
by Lord_Berserk
olejovej muzik - montazni technik (neco jako Pat a Mat)
vybaveni auto-servisu (odsavani zplodin, tlak. vzduch...)

a uz mi to pekne s**e :)

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:01 14. Feb 2010
by Radim
Obchodní manažer v Tescu

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 22:29 14. Feb 2010
by George
SOŠ Podyjí s.r.o. - Správce informačních systémů

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:01 15. Feb 2010
by maku
- Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) - Národohospodářská fakulta - obor Národní hospodářství
- "brigáda" Ministerstvo financí ČR

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:17 15. Feb 2010
by DenGrasse
IT (provoz primárních systémů) v pojišťovně.
ZČU - právnická fakulta :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:20 15. Feb 2010
by maku
DenGrasse wrote:IT (provoz primárních systémů) v pojišťovně.
ZČU - právnická fakulta :mrgreen:
Kolik si potřeboval? :mrgreen:

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 17:29 15. Feb 2010
by DenGrasse
zatim 3 a půl roku a eště mi rok a půl chybí, když všechno půjde dobře... :evil: