Page 3 of 4

Re: Rudné nánosy

Posted: 22:50 13. Jun 2010
by -darkvision-
hrusi wrote:Ještě jsem se chtěl zeptat jestli je možný, aby mi vytěžený rudy byli danný dodatečně? (není to pro mě zrovna hračka se tam dostat)
Tys to jako vytezil a nechal tam na miste?

Re: Rudné nánosy

Posted: 23:49 13. Jun 2010
by hrusi
Jak vytěžil a nechal na místě?! Myslíš, že jsem tam šel a riskoval, abych to tam pak mohl nechat válet a zatěžovat tak server? Ne. Vytěžil jsem, ale prostě jsem nedostal tu rudu co z toho měla vypadnout přesně jako se to stalo tobě. Napsalo mi to, že se to podařilo, ale ruda prostě nikde. Proto se ptam jestli by bylo možný tu rudu, kterou jsem vytěžil úspěšně dostat, když už jsem se tam plahočil a riskoval?

Re: Rudné nánosy

Posted: 08:44 14. Jun 2010
by -darkvision-
Tak se plahoc znova a znova riskuj, proste si kopal a ten nanos byl treba spatnej, cela ruda byla chybova, tak se ti to rozsypalo, nebo tak.
Ja jsem taky neprosil o nahradu, protoze nebudu takovou prkotinou zatezovat Dm.
A ano, mel jsem to taky riskantni. Jednalo se o meteor.

Re: Rudné nánosy

Posted: 08:54 14. Jun 2010
by Sorrow
-darkvision- wrote:Tak se plahoc znova a znova riskuj, proste si kopal a ten nanos byl treba spatnej, cela ruda byla chybova, tak se ti to rozsypalo, nebo tak.
Ja jsem taky neprosil o nahradu, protoze nebudu takovou prkotinou zatezovat Dm.
A ano, mel jsem to taky riskantni. Jednalo se o meteor.
On se zrejme ptal jestli se nejdena o chybu.
Tak proc hned takove narazky, ostatne je to v chybach, takze tvuj prispevek je spis spam :?

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:12 14. Jun 2010
by -darkvision-
On hlasil chybu, ano to je v pohode, ale pak se ptal, spise s emi zdalo, že žádal aby mu ta ruda byla dána od DM protoze díky chybě ji nevytezil (díky stejne chybe, kterou jsem hlasil uz ja, a taky jsem o nic nežádal, po IC se da říci že to byl prostě špatnej rudnej nerost).

Ja ho nechci nijak urážet, ale otravovat Dm kuli surove craft veci?

Jinak si myslim ze s eneptal na chybu, ale upozornoval na ni, chyba opravena jiz je, ale neni nahrana na modul - nekde to v nejakym prispevku písal Nomis.

Re: Rudné nánosy

Posted: 12:48 14. Jun 2010
by hrusi
Slušně jsem se na to zeptal.

Re: Rudné nánosy

Posted: 11:47 08. Jul 2010
by hrusi
Mam tu další buglej rudnej nános. Je to v lokaci Prahvozd - u jeskyně - jeskyně. Nejde nic nakopat, sice se zobrazuje že jsem pokročil v dovednosti, ale nevypisuje to ani která ruda tam je ani nevypadává.

Re: Rudné nánosy

Posted: 11:52 08. Jul 2010
by jachyra
XD ak myslíš jaskyňu s pavúkmi, tak to je také nevykopateľné odkedy viem :D najskôr sa to presunulo aj do novej Thalie. Tam nie je nič a posledne, čo mi Rejty hovoril, ani nič tam nemá byť ;)

Re: Rudné nánosy

Posted: 23:58 29. Aug 2010
by gimlicek
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, kdy a jestli bude nahraný ten update, ve kterém měly být opravené rudné nánosy. Z některých nánosů mi nepadá ruda (píše to, že se podařilo vykopat, ale už to danou rudu nehodí do inventáře), a tak předpokládám, že onen zmiňovaný update dosud nahrán nebyl.

Mara

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:18 30. Aug 2010
by kucik
Nemám tušení, o čem je řeč. Řekni kde nánosy nefungují. (názaev lokace)

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:20 30. Aug 2010
by KaTo
kucik wrote:Nemám tušení, o čem je řeč. Řekni kde nánosy nefungují. (názaev lokace)
Ruda: Meteoritická ocel. Lokace: "něco" s kyklopama.

Re: Rudné nánosy

Posted: 09:46 30. Aug 2010
by gimlicek
Z toho, co jsem se dočetla tady na foru, jsem pochopila, že se nějak upravovaly scripty, kvůli GS a od té doby to nefunguje. Nomis prý má nový update hotový, ale nebyl údajně ještě nahrán (viz cca 20 příspěvků výše)...
Mám pocit, že těch úprav bylo v té době víc. V novinkách se psalo něco o úpravě vzhledu helem a šití kapucí. V rámci toho měl být snad i update na těžbu, který měl shazovat GS a ještě něco dělat se skrýváním.

Mara

Re: Rudné nánosy

Posted: 10:10 30. Aug 2010
by kucik
Aha..to bude asi trošku problém opravovat, co někdo jiný opravil. Myslim, že jsem nomisovi psal, jestli to může vrátit do původního stavu, ovšem nomis má teď naprosto jiné starosti a povinosti. Zkusim se na to podívat a vyhrabat něco záloh, pokud se mi podaří najít datum těch změn.

Re: Rudné nánosy

Posted: 11:29 12. Sep 2010
by nomis_b
funguje ted tezeni meteoru ?

Nejak sem z toho jelen, a nevim, zda to mam opravovat, ci ne.

Re: Rudné nánosy

Posted: 23:02 12. Sep 2010
by -darkvision-
Snad to neni moc vyneseni infa, ale pokad to nevi ani Nomis, meteor je nekde jinde nez kde byl drive, zda tam to tezit jde to nevim, protoze stale cekam na sveho osobniho krejciho aby mi udelal vybavu, bez ni si to nelajsnu.