Page 3 of 4
Re: nové craftové výrobky
Posted: 10:38 09. Mar 2010
by hrusi
Nojmis: Už asi nemusim psát co jsem do toho nacpal co?

Re: nové craftové výrobky
Posted: 10:42 09. Mar 2010
by nomis_b
hrusi wrote:Nojmis: Už asi nemusim psát co jsem do toho nacpal co?

jak to ted myslis? vcera to blblo moji chybou. vim o tom, spatne byl nastavenej zisk.. ale zitra by uz to melo zase fungovat, a pokud si mel "nedokonceny" vyrobek, mel by dneska jit dokoncit a to i s dobre nastavenou cenou.
jeslti najdes DM tak by ti melo ten prodelek dorovnat.
Bohuzel BUGum se proste blbe vyhyba.. by men zajimalo, kdyby byl BUG + 1000% zisku, za jak dlouho by ho nekdo nahlasil

Re: nové craftové výrobky
Posted: 11:29 09. Mar 2010
by hrusi
nomis_b wrote:muzes pls napsat, jake jsou presne ceny v obchode, a co presne ti za to nabidl? jestli je to dobre nastavene, a stejne, jako by byt melo. chybky se muzou vloudit vsude.
Tohle jsem myslel jestli ti mam ještě psát ty ceny těch věcí co jsem do toho dal.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 11:52 09. Mar 2010
by nomis_b
ne uz ne
jinac ja sem to nemyslel, ze ti neverim, ale ze proste chci zjistit, kde je chyba.. ja fakt chci pomoc crfaterum, ne je zruinovat (i kdyz si to mnoho crafteru mysli )
Treba pro monsteru podle me nove vyrobky privadeji nove moznosti , nove hrace, co si prijdou pro neco co by chteli vyrobit... takez nevidim duvod koncit. stejne podle m epro cloveka zavreneho v dilne je jedno, co vyrabi.. dokud je poptavka... ale chapu. pokud to neni +10 tak se to blbe prodava

Re: nové craftové výrobky
Posted: 12:03 09. Mar 2010
by monstera
[quote="nomis_b"]NO treba prave Monstera tady hodila screen, ze umi skoro vse, takze crafteru je podle me dost.
JO, ale Sandra nebude v žádném případě mít chuť to předělávat ani pro sebe, ( a to má dva prsteny a amulet z meteoru po třech kamenech a meteorické válečné kladivo , mimo jinou výbavu...) natož pro další hráče... Vážně uvažuju, že už hrát nebudu, a když výjimečně, tak bez kraftění....
Jak obvykle říkám, každá změna vede k horšímu...
Myslím že to je zralý na Wip.....
Re: nové craftové výrobky
Posted: 12:16 09. Mar 2010
by nomis_b
WIPE nebude (co bude Rejty ziv

), to rikam predem.. takove bubaky uz Thalie nedela.
jinac, no doted si crfatil, tka proc ne od ted ? veci si muzes zatim nechat, co mas, no tak nebudes crfatit, tak ti to ucrafti nekdo jiny.. to neni fuvod prestat hrat podle me. ale kazdy jak chce ze..
Re: nové craftové výrobky
Posted: 12:20 09. Mar 2010
by Daanri
Ujo monstera po kazdej zmene krici ze uz nebude hrat a stale je tu, takze by som tomu naky doraz neprikladal.
Tym ho samozrejme nevyhanam.

Re: nové craftové výrobky
Posted: 12:27 09. Mar 2010
by Rejty
nomis_b wrote:WIPE nebude (co bude Rejty ziv

), to rikam predem...
A že budě živ ještě dlouho...

Re: nové craftové výrobky
Posted: 12:31 09. Mar 2010
by Luelle
*vytahuje Lux vitae a kutí kámen mudrců, aby to bylo navěky*
Re: nové craftové výrobky
Posted: 14:07 09. Mar 2010
by hrusi
monstera wrote:V soupisu novinek píšeš :
PS: jeste sem zapomnel, kdyz by nekdo moc chtel vedet, co se da s novymi upravami udelat bez trenovani, muze mi poslat pomoci PM screen s jeho lvlem v danem craftu (craftech)
Protože neumím přidat screen do PM, posílám v příloze screen řemeslnického deníku Sandry zde. Ale dost pochybuju, že po těchto změnách budu mít chuť ještě na Thalii hrát....
Můžu se jen zeptat jak se dostanu na tenhle výpis? Nějak jsem to zatim neobjevil. Díky za pomoc.
EDIT: Sakryš není tam ta fotesa. Prostě ten výpis jednotlivých zkušeností z craftu.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 14:22 09. Mar 2010
by Esuliams
kup si řemeslnický deník u správce
Re: nové craftové výrobky
Posted: 10:34 10. Mar 2010
by nomis_b
mnozi se dotazy PM na Itel level restriction, takze to vysvetlim:
Vyrobku se urci cena (urcuje samo NWN, neda se zasahnout)
a pak se podle tehle tabulky urci potrebny lvl :
http://nwn.wikia.com/wiki/ILR
ten se vypise na predmet.
Tedy NEMUZU nijak ovlivnit, jaky lvl tomu predmetu bude prirazen a je mozne, ze treba dyka +5 bude na hranici tak, ze treba sai +5 o 2 zlataky drazsi jiz bude potreba o 1 lvl vice.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 15:32 10. Mar 2010
by tao kan
už je nahranej novej plátnéř? včera večer jsem to zkoušel a nevšiml jsem si nové změny. Dík za info.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 15:43 10. Mar 2010
by kucik
Mělo by to tam být od dnešních dvou ráno.
Re: nové craftové výrobky
Posted: 17:38 10. Mar 2010
by nomis_b
je nahranej, zmen neni moc u nej, poznas to hlavne tak, ze vyrobeny vyrobek na sobe bude mit napsane:
// ILR = ? //craft v. 08.03.10
a jinac, ze zbroj nebude bila.. a taky ze treba stribro se hooodne zmenilo.. ale to uz bych napovidal
