Page 3 of 5

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:48 09. Mar 2010
by DenGrasse
hrát dobře aasimara je těžší než hrát dobře kobolda :wink:

právě teď se v Týmu řeší, jestli se s přeaasimarováním Thalie bude něco dělat, například se aasimaři zakážou :mrgreen:

aasimara, tieflinga atd. by si měli brát hráči zkušení, kteří na Thalii už mají něco za sebou.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 14:59 09. Mar 2010
by nomis_b
ale assimar nema zadnej hezkej vzhled.. jeslit ti jde OPRAVDU ciste jen o vzhled, kobold je nejhezci rasou kazdopadne !

jinac jine vzheldy sou hiran a hakavran, kazdej je tkaova velka korba, a jsou si skoro ekvivalentni, jeden je na povrchu a jeden v podtemnu.

tak me napada mozna na web hodit screeny, jak takova rasa vlastne vypada primo ve hre.. ne vsichni ho nejdriv videli, a az pak si ho udelali..

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 15:04 09. Mar 2010
by kucik
sandoftime wrote:ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být :oops: potřeboval bych nový
Mno jo. Napis mi nazev portretu, na kterej to chces zmenit a postavu.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:09 09. Mar 2010
by curmande
no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:29 09. Mar 2010
by Glumišek
curmande wrote:no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
Tak ti nevím, v historii popravdě dávné, v době kdy byl národ koboldů ještě mladý, takřka po jeho zrodu, jsem se na tuto možnost rovněž ptal. Tehdy to umožněno nebylo a to i z toho důvodu, že se jedná o rasu podtemna a ta by měla mít na povrchu přes den trvalou slepotu, tudíž technická obtíž.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:34 09. Mar 2010
by nomis_b
jen tak pro info z galerie na foru, ajk sou krasni ti koboldi !

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:37 09. Mar 2010
by curmande
ted do chce jeste ty hikarany (nebo jak se to menuje)
no nwm no na tom screenu je kobold venku nebo ne? a slepotu nema....(fakt mi nejdou zly postavicky a v podtemnu bejt nechci ale zaroven chci kobolda tak nwm)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:39 09. Mar 2010
by nomis_b
slepotu nema, protoze to bylo foceny asi pred upravou, ci nekdy k ranu.. nekdy to blbne ahodi ti to slepotu az pozdejc, ne presne pri svitani. jinac fotku hirana sem na foru moc rychle nenasel... takze nekdo jinej by taky moh najit trea u sebe na komplu :D

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 16:43 09. Mar 2010
by curmande
Kobold

klíčové slovo:
Kobold
-2 charisma
+2 skryvani
+2 tichý pohyb
imunita na nemoci a jedy
ecl 1


No nikde tam slepotu nevidim....nespletli ste si to s Hiran

kličová slova:
Hiran
+4 sila
+2 odolnost
-2 obratnost
-2 moudrost
+4 záchranný hod proti strachu
+4 zastrašování
+4 výcvik
Darkvision
slepota na světle
ECL 1

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 17:43 09. Mar 2010
by kucik
Slepotou si nejsem jistej, ale urcite ma frakci podtemna a na povrchu se s nim nikdo bavit nebude. Doporucuju zacit u neceho co jde hrat jednoduse.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:29 09. Mar 2010
by curmande
no ja bych chtel proste kobolda...ale zaroven hrat na povrchu da se udelat nejakej kompromis? kobold zijici na povrchu?

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:38 09. Mar 2010
by nomis_b
ne

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:41 09. Mar 2010
by curmande
proc? :(

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:48 09. Mar 2010
by Lord_Berserk
udelej si krasnou pul-orcici a neres naky specijality a nevsednosti :mrgreen:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 18:50 09. Mar 2010
by nomis_b
curmande wrote:proc? :(
no muzes si udelat doel v podtemnu kobolda a zkus utect na povrch. to jde i systemove, ael bude to predstavovat i to co chces, neboli vsechny straze, vsechny NPC budou "cervene" ale jeslti ti to nevadi, tak to muzes absoluvovat. akorat te to pri kazde smrti hodi do podtemnackeho mesta.

to je reseni tve situace.. ale obecne kobolda je nepratelsky k povrchu, proc by ho nemlei lide zabijet na potkani ? to je odpoved.