Page 3 of 4
Posted: 12:27 15. Jul 2007
by Daanri
Navrhni konkretne veci o nich

a pouvazujeme.
Posted: 12:33 15. Jul 2007
by Sylmael
Ok takze takto :
Vsetky subrasy gnomov budu mat 1 vyhodu a 1 nevyhodu.
nevyhoda : rychlost expenia sa u nich spomali tak, ze za potvoru dostanu len 40% celkovych skusenosti
vyhoda : po smrti netrpia u astarotha stratou xp ani gp
Myslim ze tymto by sa gnomovia ktory su inac strasne podcenovany dostali opet do obehu hracov.
Posted: 12:38 15. Jul 2007
by Daanri
Oka takze takhle ne...mozes skusit znova ak mas nake normalne veci pre nich ak nie tak radsej ani neskusaj.

Posted: 12:43 15. Jul 2007
by Sylmael
A co takto vodny elf. To bude elf co zije v podmorskom meste. (prisery vodne ako zraloky, ryby, kraby atd mame). Takyto elf by na susi mal ovela vacsiu potrebu "pit" vodu. Alkohol by bol prenho smrtelny i v malom mnozstve. Avsak pod vodou by bol rychlejsi (akoze plava) a dokazal by tam prezit. Obyvatelia pevniny by sa tam mohli nejak dostat ale potrebovali by napriklad prilbu, ktora umozni dychat pod vodou. (ved to je fantasy hehe) A ta by sa dala vyrobit v krafte. Uz sa tesim na underwaterworld.
Hmm skvely napad. *potrasie si rukami*
Posted: 12:47 15. Jul 2007
by Michal
Za gnómy hraje málokdo, to prej platí pro všechny verze DnD. Sem to čet kdysi myslím na stránkách Wizards. Prej kvůli tomu, že maj dlouhý ruce

Ale zase mi příjde, že za ně často hrajou lidi co to maj v hlavě srovnaný a nemusej si něco kompenzovat nějakou cool postavou
On je hlavně nevýhodný, že postava, která má bonus do odolnosti má jako oblíbený povolání čaroděj, a ještě nějakej iluzionista.
Takže já tady mám jeden nápad, ale asi zapadne když to píšu sem... Podle novějších pravidel DnD má gnóm oblíbené povolání Bard. Takže co kdyby kromě tohodle gnóma existoval jeden, kterej by byl podle pravidel 3,5 a i když by byl hodně stejnej, tak by měl povolání Bard. Možná zrovna tohle povolání pro hráče gnómů který sem viděl sedne o něco víc

Posted: 13:09 15. Jul 2007
by Daanri
to s tym gnomom bardom je v plane...
co sa tyka vodnych elfov...jak niekto udela cely podmorskej svet aj s mestami aj lokaciami pre nizke lvl a vysoke tak nech sa paci...ale inac to musi pockat kym budu hotove ostatne veci, ktore su teraz podstatnejsie.
Posted: 15:20 15. Jul 2007
by Sylmael
To by chcelo asi nieco take. Musim nad tym vazne pouvazovat.

Posted: 15:23 15. Jul 2007
by Daanri
To je o nicom...mame lepsie...na vaulte su nadherne tilesety na podmorsky svet, len nie su este finalne verzie, takze je zatial zbytocne ich pridavat.
(pre ukazku
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=74117 pripadne
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=95285)
Tak pockame kym budu finalne verzie tych lisetov a ako som uz povedal, kym sa dokoncia ostatne veci, ktore je treba dokoncit skor.
Posted: 15:28 15. Jul 2007
by Sylmael
Offtopic to daanri : Pozname tie tvoje nadherne nove tilesety PLNE chyb kde sa postavy zasekavaju o kazdu moznu prkotinu na zemi a obcas vyletia 20m nad zem aby sa tam zasekli. Daju sa dobre vyuzit aj tie tilesety co uz su. Naco ti zas nova grafika ktora jedine tak zozere RAM, HDD a predlzuje dobu nahravania v tilesete?
Posted: 15:34 15. Jul 2007
by Daanri
Heh vies ako niekto sa rad pozrie aj na pekne veci a neviem preco vravis ze moje nove tilesety. A co sa tyka chyba, vravim ze nie su finalne verzie a ze je zbytocne ich pridavat...ked bude finalna verzia daneho tilesetu tak budu odstranene zbytocne chyby ako zasekavanie a podobne.
A vobec neviem preco to tu riesis. Povedalo sa, ze su momentalne ine veci dolezite na dokoncenie a podmorsky svet teraz nema prioritu, tazke az niekedy v buducnosti....
Posted: 17:37 15. Jul 2007
by Sylmael
OK OK, kaslem nato. Len ti musim povedat ze kopa veci z tych tilesetov co su na thalii neni vyuzita. A este vacsia cast z nich buguje. A ty si sa pytal kto by ten podmorsky svet spravil, ja som sa tu ako tak vnutil... lenze ako vidim zas ma posielate do zadku sveta. DIKY!
Posted: 17:42 15. Jul 2007
by Kiri
To je nekonecny

Posted: 18:18 15. Jul 2007
by Daanri
Ach jo...sylme tohle si nechaj do PM a nie tady. Tady se bavime o subrasach a nie o tom co by kto spravil a kto koho posiela do zadku.

Posted: 18:48 15. Jul 2007
by Within
Daanri wrote:Ach jo...sylme tohle si nechaj do PM a nie tady. Tady se bavime o subrasach a nie o tom co by kto spravil a kto koho posiela do zadku.

Si dovedu predstavit jak Sylmovi je...chce pomoci ,ale vzdycky se neco najde(nebo nekdo),pak je chut ta tam.
Daanrimu dekuji za odkazy co tam dal , pac ja sem se rada podivala.
________________________________________________________
Slepy ptak,cas je znat,mit rad ..co se rado skadliva, rado se miva jinak hadali se dva mali ,byli oba p.....

:D
Posted: 19:48 15. Jul 2007
by Kiri
Podmorsky svet peknej, ale uz se mi to zda azmoc vela rozsahle, to je druhy svet celkove, coz znamena dalsich par let prace, ne?