Page 3 of 4
Re: Nespravedlnost
Posted: 07:55 29. Mar 2010
by Glumišek
nomis_b wrote:-RoF- wrote:
Je problém s rou rodinou zdrhnout do jiného města a tam dělat odboj?
jo je to problem. drowove se nemuzou nekde skryvat.. kde u duergaru? u svych nepratel? nikdo se v podtmenu nema rad, takez jinde nez v charaxassu na stlao zit nemohou ( pokud nejsou vsichni Drizzt do Urden

)
Jinac teda ja sem z tymu, ale o nicem nevim, co se delo, kazdopadne treba rodine Nabarn se jen smazalo forum rodiny, ne postavy. a to po pul roce neaktivity, ne po mesici..
Podle me co vim, hraje jen Jalamyl Arkenvirr aktivneji, a vzdy se u drowu da dosahnout toho, ze pri utoku se drow "zkonvertuje" do utocici rodiny ... je to vcelku bezna vec u drowu, takze bych to videl timhle smerem... ale je to jen rada, nevim jak to DM zamysleji.
Ještě jim tady Nomísku prosím tady veřejně řekni, kdo že to bránil město když na něj povrch útočil, ať to všichni vidí.
Re: Nespravedlnost
Posted: 08:54 29. Mar 2010
by nomis_b
Glumišek wrote:nomis_b wrote:
Ještě jim tady Nomísku prosím tady veřejně řekni, kdo že to bránil město když na něj povrch útočil, ať to všichni vidí.
od kazdeho rodu nekdo

kdyz to teda musi byt...
Re: Nespravedlnost
Posted: 09:02 29. Mar 2010
by photter
neznám tenhle konkrétní problém, sem delší dobu mimo dění ale zopakuju pár obecnejch věcí o podtemnu:
* podtemno tu není proto, že by thalie měla málo lokací ale proto, aby vyspělí hráči, který na to maj žaludek, mohli hrát něco jinýho, trošku drsnějšího, organizovanějšího, třeba i s drsnějšíma reakcema světa
* podtemno je daleko organizovanější struktura než povrch a pasivní rodina, která kdysi dosáhla nějakýho postavení a teď nehraje nebo hraje jen zřídka, může tuto organizovanou strukturu paralyzovat (naní to ani první rodina, která byla rozpuštěná "vyšší mocí")
*pokud tu někdo z týmu napíše, že se to v týmu řeší, je zbytečný se v tom dál matlat, tým najde nejlepší možný řešení
*monstero, na to, žes v podtemnu nikdy nehrál si pouštíš hubu dost nevhodně na špacír, spousta lidí, co v podtemnu hrálo a hraje to vidí úplně jinak
Re: Nespravedlnost
Posted: 09:36 29. Mar 2010
by Luelle
Dark_Sidius wrote:
Nevím co vysvětlovat, když nám bylo po tellu sděleno: Mám pro vás takovou nepříjemnou novinku, ale dnes bude večer rodina Arkenvirr vyvražděna (důvod, proč to s vámi nebylo konzultováno je kvůli neaktivitě) tudíž PC drowové Arkenvirr dostanou permku.
Když už tu vytahujeme ty špinavé telly, co takhle přiznat věty typu "Tak my vyvraždíme celé město a všechny NPC a každého koho potkáme..." a podobně
-RoF- wrote:
Oni někteří hrajou nahoře i dole

, ale nikomu to asi nevadí, zajimavé že u jisté osůbky to hodně vadilo

třeba to, že mít to na stejném acc není zrovna výhoda - viz monstera a jeho výroky typu "s někým,kdo hraje něco tak hnusného jako drow se nrbudu ani bavit" a když si takový hráč drowíka půjde odpočinout nahoru a s nějakým low lvlem už vidím jak ho někdo sejme s krásným tellem "zabils mě s tou svou černou hubou a já ted sejmu tebe protože na to mám!"
Re: Nespravedlnost
Posted: 10:13 29. Mar 2010
by Glumišek
Jedinou špinavost co na těch tellech vidím, je likvidace hráčských postav bez jejich vědomí.
Re: Nespravedlnost
Posted: 10:28 29. Mar 2010
by -RoF-
Luelle wrote:
třeba to, že mít to na stejném acc není zrovna výhoda - viz monstera a jeho výroky typu "s někým,kdo hraje něco tak hnusného jako drow se nrbudu ani bavit" a když si takový hráč drowíka půjde odpočinout nahoru a s nějakým low lvlem už vidím jak ho někdo sejme s krásným tellem "zabils mě s tou svou černou hubou a já ted sejmu tebe protože na to mám!"
Jasné, ale i tak mít dvě ACC a na nich dvě postavy ve dvou ruzných frakcích a dokonce nepřátelských je takové čudné.
Jinak když někdo sejme postavu na povrchu hráče A a sejme ho s tím že ho ten hráč A má dole postavu drowa....tak potom je to zneužití OOC a msta, která se nesmí, takže by měl dostat trest.
Ale to už sme mimo téma no

Re: Nespravedlnost
Posted: 11:30 29. Mar 2010
by nomis_b
pokud o takovemhel jednani vis, a dolozis alespon 1 screen, treba s logem tech dvou accontu, daji se dohledat smrti PC hracu a i IP adresy tech accontu a bude postupovano dle pravidel.
Kazdopadne neni na Thalii presunkce viny. a nebude se tu zakazovat hrat hracum, o kterych si ostanti jen neco "mysli".
Re: Nespravedlnost
Posted: 11:32 29. Mar 2010
by Fryn
DMko má samozřejmě právo udělit jakékoliv postavě permku, ale pokud by to bylo takto jak se uvádí, tak mi to přijde trochu nestandartní. Taková věc by se měla projednat přímo s každým hráčem, kterého se to týká nebo ho aspoň upozornit na to, že mu něco takového hrozí (pamatuju si i situace, kdy na některých hodně tvrdých questech bylo hráčům naznačováno, že klidně můžou pokračovat, ale jejich postava se už vrátit nemusí). Podtemno je sice tvrdé (hrál jsem tam taky), ale pořád by měla platit normální komunikace mezi hráčem/DM (a teď to na nikoho konkrétního nevztahuju, protože do tohodle zase tak nevidím).
Jelikož se DMka vyjádřila, že se to řeší, tak bych počkal s nějakým zbytečným pliváním ohně a počkal na jejich rozhodnutí, věřím, že se to tým nějak rozumně uzavře.
Re: Nespravedlnost
Posted: 15:58 29. Mar 2010
by -darkvision-
Dark_Sidius wrote:sandoftime wrote:Snad je naše věc, zda hrajeme nebo ne. Normálka, když se někdo dostane k moci a mi půjdeme do pozadí, jelikož dlouho nehrajeme. Tohle je vchol a se zdravým rozumem to nemá nic společný. Jaký maj DM právo mazat postavy co nebyly měsíc ve hře!
No ja se nezastávám nikoho, obě strany mají pravdu. Vskutku. A chápu rod Arkenvirru, v realite se stává že člověk nemůže dlouze se dostat do hry a tak. Výmaž postavy, je ale řekneme, neIC? Co když ten drow není vubec ve meste, co kdyz je nekde na povrchu v jeskyni, nekde po podtemnu. Může být kdekoliv, jak pak může byt vlastne zavrazden? Zas na druhou stranu, pokad se Arkenvirr neobjevovali ve hre jen z duvodu ze je uz to nejak nebavilo (coz si myslim), tak nechapu zas, proc sou tak rozhořceni výmazem postavy.
Re: Nespravedlnost
Posted: 19:10 29. Mar 2010
by Lord_Berserk
Glumišek wrote:Jedinou špinavost co na těch tellech vidím, je likvidace hráčských postav bez jejich vědomí.
presne tak ... v podtemnu to zije par mesicu pak jako kdyz utne a je tam zas mrtvo a tak se to furt vopakuje

takze nevidim duvod nasirat hrace nakym smazanim celyho rodu a postav

takze doufam ze si to na tom vasem tymovym foru nak vyresite
Re: Nespravedlnost
Posted: 21:06 29. Mar 2010
by Sorrow
Asi te k tomu pribereme ty brepto

Re: Nespravedlnost
Posted: 21:11 29. Mar 2010
by Lord_Berserk

tak jo
Re: Nespravedlnost
Posted: 21:27 29. Mar 2010
by hrusi
Tady to jede, že to nestíham ani číst.

Re: Nespravedlnost
Posted: 21:51 29. Mar 2010
by venomeq
hra není o tom být nejlepší, nejbohatší, nejsilnější, nejepičtější
Eh? Hra je o tom abych se pobavil ze? a co kdyz zrovna mne (teoreticky) bavi tohleto vsecko?
proste kazdy ma jine priority diky kterym se bavi...nekoho bavi sedet na zadku na lavici a kecat a kecat a kecat...jinej zas chce bejt nejlepsi,nejepictejsi,nejsilnejsi a nejbohatsi hrdina ve hre....a vlastne otom ta hra je....hrame si tu prece na hrdiny kteryma v irl svete nemuzeme bejt

jak rikam kazdy ma jine cile co se tyce hry.

Re: Nespravedlnost
Posted: 21:54 29. Mar 2010
by Pajule
huhuhu v tom případě moje postavy by měly jen jen spáta jíst
