Page 3 of 3

Re: Přesvědčení

Posted: 21:12 18. Apr 2010
by -darkvision-
Jose wrote:... a nebo sem asi debil.
Jo, ses debil.

Re: Přesvědčení

Posted: 21:23 18. Apr 2010
by maku
To už by stačilo. Nechte toho.

Re: Přesvědčení

Posted: 21:23 18. Apr 2010
by DenGrasse
Topic se zjevně informačně vyčerpal, takže zavíráme.

PS: pravidla o slušném vyjadřování platí pro všechny!