Page 3 of 5

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:07 02. Oct 2010
by Sorrow
Dovolená

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 23:40 02. Oct 2010
by KaTo
White wolf wrote:Prosila bych o vyhledání poníka jménem Štístko,který mi zmizel následkem pádu modulu při cestě do Alwarielu. Dík
Koně/polokoně se nehledají podle jména (bohůmžel) ale podle toho jakou mají barvu. Takže byl to Strakatý poník nebo Hnědý poník?

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 13:07 03. Oct 2010
by Sveneld
take postradam jednoho kone - jmenem Heimdall, hnedak, snad by naposled parkovan pred dilnou v kel a hazru

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 13:49 03. Oct 2010
by KaTo
Sveneld wrote:take postradam jednoho kone - jmenem Heimdall, hnedak, snad by naposled parkovan pred dilnou v kel a hazru
Koně jsem ti našel, je "stále" zaparkovaný v Kelu, lokace:
Obytná čtvrť, u západní zdi lichvářova domku.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 13:57 03. Oct 2010
by White wolf
KaTo wrote:
White wolf wrote:Prosila bych o vyhledání poníka jménem Štístko,který mi zmizel následkem pádu modulu při cestě do Alwarielu. Dík
Koně/polokoně se nehledají podle jména (bohůmžel) ale podle toho jakou mají barvu. Takže byl to Strakatý poník nebo Hnědý poník?
Děkuji za ochotu poník se našel sám...dnes byl se mnou v dílně. :D

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 14:25 03. Oct 2010
by Sveneld
dik KAto, zajedu si pro nej

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 08:31 04. Oct 2010
by Sorrow
Jo a když sme u toho, tak toho ,,štístka,, jsem viděl v Karathe před dobrodruhem.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 23:32 10. Jan 2011
by RES
Tak i ja jsem necim asi nastval sveho kone :biggrin: pac me taky nekam utek.
Jmenuje se Vlocka bili kun a je postradan asi dva mesice.
Predem diky za pomoc :wink:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 23:35 10. Jan 2011
by RES
Stratil se pri prechodu v Karate prechod k akadami Brana Rozvazneho

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 00:08 11. Jan 2011
by kucik
Podle zaznamu zadnyho kone nemas. :mrgreen: Asi uz je v salamu.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 16:03 11. Jan 2011
by sendys
resiku pokud si ho prevadel a nejel na nem tak gratuluju asi skoncil nekde u dungu kde byli nepratele a zabili ho:)

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 16:11 11. Jan 2011
by kucik
To je blbost.

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 16:16 11. Jan 2011
by sendys
neni pokud ho prevadis pres prechod at jen tim ze mu na to das prikaz a neochocis ho tak se muze teleportnout tak kde mu dal naspoledy stuj na msite

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:38 11. Jan 2011
by Rejty
kucik wrote:To je blbost.
Neodporuj dědu Vševědovi! :var_13:

Re: Zmizel mi kůň

Posted: 17:39 11. Jan 2011
by sendys
Rejty wrote:
kucik wrote:To je blbost.
Neodporuj dědu Vševědovi! :var_13:
jaj en ze uz se mi to kolikrat stalo :)