Page 3 of 3

Re: Jmena.

Posted: 10:51 25. Apr 2010
by Jose
Jo já jsem ubožák to si si Maku nevšim? Trefas a jak bych si mohl myslet, že by se tu na foru dalo něco vyřešit? Viz.

Pravidla pro Dungeon Mastery

- DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou.
- Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy.
- Rozhodnutí DM jsou pro hráče konečná a neoddiskutovatelná.

Re: Jmena.

Posted: 10:55 25. Apr 2010
by Tretas
Tak nic no. Stále budeš okolo sebe kopat a prskat.

Jinak já jsem se snad vždy s DM domluvil na kompromisním řešení, jen ti poradím. Pokud chceš vyřešit problém jen mezi tebou a DM, tak nepiš do flame, ale přímo DM (PM, ICQ...). Ve flamesu se to vždy pouze překroutí a DM už ani na nějaké řešení nebude mít chuť.

EDIT: Neplést domluvit se na řešení a vyřvat si řešení. :wink:

Re: Jmena.

Posted: 10:58 25. Apr 2010
by Jose
No tak myslim, že si nemáme, co vyčítat viďte? 8)

Re: Jmena.

Posted: 11:04 25. Apr 2010
by Tretas
No my dva určitě ne. :D

Flame který se ukončuje v poklidném stavu, no pěkný. :)

Re: Jmena.

Posted: 11:05 25. Apr 2010
by zachy
kucik wrote:@zachy: Jaci napriklad? Mozna by stacilo jen vic cist a mene psat ;)
Nalkanar wrote:IMHO jde o využití češtiny.. ve světě neexistuje místo, kde bys speakoval englicky, takže jen a pouze anglické jméno (nikoliv příjmení, které je spíše kosmetickou věcí..v tvém případě dokonce jediné jméno) likvidují určité RP....
edit: Dost na tom, ze nekteri davaji anglicka jmena konum. (A obcas jeste s gramatickou chybou)

Tak treba jak jsi rikal ty koně, pak jsem tu dřív vídal jakousi Coldarrow pak Raina Tears má taky anglický příjmení a určitě se nějaký ještě najdou. :?
Není jedno jestli je příjmení anglicky nebo německy nebo česky? :) Hlavní je že to nebude sprostý a nebude napsaný tak nějak czenglish :)

Re: Jmena.

Posted: 11:06 25. Apr 2010
by Tretas
Tretas wrote:Flame který se ukončuje v poklidném stavu, no pěkný. :)
A sakra já to zakecl. :mrgreen:

Já raději mizím, už se to tu zase začíná rozhořívat, viď Zachy. :lol: :lol:

Re: Jmena.

Posted: 11:09 25. Apr 2010
by zachy
Tretas wrote:
Tretas wrote:Flame který se ukončuje v poklidném stavu, no pěkný. :)
A sakra já to zakecl. :mrgreen:

Já raději mizím, už se to tu zase začíná rozhořívat, viď Zachy. :lol: :lol:
At se to ukončí v dobrym :) Jen jsem chtel odpovědět :)

Re: Jmena.

Posted: 11:27 25. Apr 2010
by Rejty
Už se tu neřeší nic podstatného. Zamčeno!!!