Page 3 of 3
Re: Katany
Posted: 10:06 01. May 2010
by sandoftime
uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmi
to Bahnak: dvě zbraně nemá cenu zkoušet, dokud si nejsi jistý každou rukou zvlášť a ono i naučit se jednoruč s rukou která není dominantní zaslouží poklonu
Re: Katany
Posted: 14:57 01. May 2010
by Nalkanar
sandoftime wrote:uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmi
Takže bych prosil jedničku a dvojku

a teď mi řekni kde má sakra dvě zbraně

Re: Katany
Posted: 15:05 01. May 2010
by de Aers
Nalkanar wrote:sandoftime wrote:uuuplně stačí libovolný díl prince of persia, tomu já říkám vylepšený boj dvěma zbraněmi
Takže bych prosil jedničku a dvojku

a teď mi řekni kde má sakra dvě zbraně

jestli myslíš sands of time a warrior within jako to myslel, tak tam máš

Re: Katany
Posted: 16:09 01. May 2010
by Nalkanar
Re: Katany
Posted: 05:42 02. May 2010
by sandoftime
pouze odpověděl blbou poznámkou na tvou blbou poznámku ty kultivovanče (opak barbara, nejspíš)