Page 3 of 3
Re: DM
Posted: 14:15 01. May 2010
by venomeq
jasne vede KRATA za pekne akce v armade a vtipne ooc hlaskz na uvolneni....hned v zavesu je Cairon bo jeho questy sou taktez pekne a hlane zabavne...a na treti misto bych dal Nomise (ac nevim zda ho muzu brat jako dm:) ) za skvelu praci kterou odvadi sec muze at uz je to craft ci jine vychytavky pro hru...Samozrejme ale plati ze nejlepsim musi bejt Rejty a Kucik( ja vim sem hroznej ritolezec

). S ostatnima Dm sem bouzel nemel moc tu cest si zahrat a pobait se tak se omlouvam

Jinak taky abych nezapomel na Jachyru ta patri spolecne s Kratou na prvni pricku

Re: DM
Posted: 15:06 01. May 2010
by de Aers
Luelle wrote:de Aers wrote:Krata wrote:
Zrádče! Příště se tě nezastanu ani když to budeš potřebovat

Když nabídneš víc budu uvažovat o editaci svého příspěvku

asi si promluvím s Theou =P
To ti nepomůže

Re: DM
Posted: 17:09 01. May 2010
by Pajule
Sobik wrote:Top 3:
Cairon,
Luelle,
Kráťa.

No a samozřejmě nad těmi všemi vládne bohyně
Pája.

jak milé můj milej oddanej
jinak samozřejmě Rejty pche to je samozřejmost to je , ale bůh a né žádné malé nějaké potrhlé DMko

Kráťulka má samozřejmě též mojí přízeň stejně jako Žoržík...a jelikož ste neřekli z jaké doby tak já upadnu do nostalgie a přidávám Daanriho , Jiba , Pepíčka , Marvina,Neithana

ty tři první zažil sice už asi skoro nikdo

ale to je fuk
Re: DM
Posted: 17:19 01. May 2010
by Krata
na to bych zapoměl.. žorž, Marvin, Neithan .. škoda že na to už nemaj čas
Re: DM
Posted: 18:43 01. May 2010
by Žorž
Och, děkuji, děkuji za vzpomínku věnovanou nám, veteránům. V předvečery pětašedesátých oslav konce evropské 2. světové války si ceníme o to více, že se na nás nezapomíná... *pronese sípavým hlasem*
Re: DM
Posted: 22:32 01. May 2010
by Necrooo
Tak za mě asi tak nejvíce vede Ravangorn, ktery me vzdy mile překvapil a byl ochoten mi pomoci.
Jinak jsem moc nemel tu cest s Dm, pak se ke me doneslo ze me Dm dost spehovali, ale vo tom jsem defakto nevedel

Re: DM
Posted: 22:40 01. May 2010
by Pajule
tak většina DMek se něčím zapsala do dějin

a to i jako hráči že?:D takovej jibovo Tharen

jééje ale to je zas jiný téma tuto
edit: Kráťo! i ty jeden! jak by si na ně mohl po všech těch letech zapomenout?:D
Re: DM
Posted: 16:09 02. May 2010
by rotona
Re: DM
Posted: 14:51 27. Jun 2010
by sendys
a me je to jedno jahlasuju pro vsechny DM co jsou aktivni pomahaj a nebo delaj Q

a rejtyho za vytvoreni:)
Re: DM
Posted: 15:22 27. Jun 2010
by Skipp
Krata wrote:na to bych zapoměl.. žorž, Marvin, Neithan .. škoda že na to už nemaj čas
Tak-Tak...s nimi som asi najviac hral..a samozrejme s tebou Krata

Re: DM
Posted: 09:31 29. Jun 2010
by PavelNespor111
Nevím jestli to sem zrovna patří, ale tohle mě fakt dostalo
http://www.stream.cz/video/479888-ruda-z-ostravy
Re: DM
Posted: 13:52 29. Jun 2010
by Miky
Jo jo, patří

Re: DM
Posted: 00:08 05. Jul 2010
by aster3
jednoznacne Žorž
