Page 3 of 3

Re: DM

Posted: 14:15 01. May 2010
by venomeq
jasne vede KRATA za pekne akce v armade a vtipne ooc hlaskz na uvolneni....hned v zavesu je Cairon bo jeho questy sou taktez pekne a hlane zabavne...a na treti misto bych dal Nomise (ac nevim zda ho muzu brat jako dm:) ) za skvelu praci kterou odvadi sec muze at uz je to craft ci jine vychytavky pro hru...Samozrejme ale plati ze nejlepsim musi bejt Rejty a Kucik( ja vim sem hroznej ritolezec :D ). S ostatnima Dm sem bouzel nemel moc tu cest si zahrat a pobait se tak se omlouvam :)
Jinak taky abych nezapomel na Jachyru ta patri spolecne s Kratou na prvni pricku :)

Re: DM

Posted: 15:06 01. May 2010
by de Aers
Luelle wrote:
de Aers wrote:
Krata wrote: Zrádče! Příště se tě nezastanu ani když to budeš potřebovat :D
Když nabídneš víc budu uvažovat o editaci svého příspěvku :D
asi si promluvím s Theou =P
To ti nepomůže :D

Re: DM

Posted: 17:09 01. May 2010
by Pajule
Sobik wrote:Top 3: Cairon, Luelle, Kráťa. :)
No a samozřejmě nad těmi všemi vládne bohyně Pája. :D

jak milé můj milej oddanej :P

jinak samozřejmě Rejty pche to je samozřejmost to je , ale bůh a né žádné malé nějaké potrhlé DMko :D Kráťulka má samozřejmě též mojí přízeň stejně jako Žoržík...a jelikož ste neřekli z jaké doby tak já upadnu do nostalgie a přidávám Daanriho , Jiba , Pepíčka , Marvina,Neithana ;) ty tři první zažil sice už asi skoro nikdo :D ale to je fuk

Re: DM

Posted: 17:19 01. May 2010
by Krata
na to bych zapoměl.. žorž, Marvin, Neithan .. škoda že na to už nemaj čas

Re: DM

Posted: 18:43 01. May 2010
by Žorž
Och, děkuji, děkuji za vzpomínku věnovanou nám, veteránům. V předvečery pětašedesátých oslav konce evropské 2. světové války si ceníme o to více, že se na nás nezapomíná... *pronese sípavým hlasem*

Re: DM

Posted: 22:32 01. May 2010
by Necrooo
Tak za mě asi tak nejvíce vede Ravangorn, ktery me vzdy mile překvapil a byl ochoten mi pomoci.
Jinak jsem moc nemel tu cest s Dm, pak se ke me doneslo ze me Dm dost spehovali, ale vo tom jsem defakto nevedel :|

Re: DM

Posted: 22:40 01. May 2010
by Pajule
tak většina DMek se něčím zapsala do dějin :D a to i jako hráči že?:D takovej jibovo Tharen :D jééje ale to je zas jiný téma tuto :? :cry:

edit: Kráťo! i ty jeden! jak by si na ně mohl po všech těch letech zapomenout?:D

Re: DM

Posted: 16:09 02. May 2010
by rotona
:) :) :) Mám velmi ráda všechny DM :D :D :D :wink:

Re: DM

Posted: 14:51 27. Jun 2010
by sendys
a me je to jedno jahlasuju pro vsechny DM co jsou aktivni pomahaj a nebo delaj Q :) a rejtyho za vytvoreni:)

Re: DM

Posted: 15:22 27. Jun 2010
by Skipp
Krata wrote:na to bych zapoměl.. žorž, Marvin, Neithan .. škoda že na to už nemaj čas

Tak-Tak...s nimi som asi najviac hral..a samozrejme s tebou Krata :)

Re: DM

Posted: 09:31 29. Jun 2010
by PavelNespor111
Nevím jestli to sem zrovna patří, ale tohle mě fakt dostalo

http://www.stream.cz/video/479888-ruda-z-ostravy

Re: DM

Posted: 13:52 29. Jun 2010
by Miky
PavelNespor111 wrote:Nevím jestli to sem zrovna patří, ale tohle mě fakt dostalo

http://www.stream.cz/video/479888-ruda-z-ostravy
Jo jo, patří :mrgreen:

Re: DM

Posted: 00:08 05. Jul 2010
by aster3
jednoznacne Žorž :wink: