Page 3 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 06:25 03. May 2010
by černý vlk
Bahnak wrote:a co to takhle neresit na foru ale zeptat se PMkem dotyčneho DMka, měl asi duvod ne?
Určitě to nebyla pouze kapuce +3, ale mela i jiné vlastnosti ne?
ne, neměla, ale napsal jsem Rejtymu...celkem bych chápal, že v tom stresu kolem těch výměn by se chybka vloudila

Re: Výměna Itemů
Posted: 06:31 03. May 2010
by Bahnak
ani bych se nedivil, když vemu v potaz že po prvních dvou hodinách odbavili 33 postav - ono se to nezdá ale je to docela dřina, držím palce ať to spolu dořešíte a všem ostatním aby měli s našim teamem trpělivost

Jsou to jen lidi. ( Dobře, Krata je buh

)
Re: Výměna Itemů
Posted: 09:02 03. May 2010
by Krata
ono se v prolézání invu 33 postavám mohla stát chyba.. ted jesli bude zachymu zabavena ta kapuce nebo Vlkovi vrácena

Re: Výměna Itemů
Posted: 09:05 03. May 2010
by Sorrow
Moznost moudrosti na kapuci je vyloucena, takze se nic nevrati.
Re: Výměna Itemů
Posted: 09:10 03. May 2010
by -RoF-
Já sem tak vcelku s výměnou spokojený.
Sice sem dostal mín peněz, než sem do toho vrazil....no stejně mi zbylo až moc pěněz a ted není skoro za co to utratit, ale nevadí něco se najde

.
Jen mě trošku překvapilo, že se hráčům braly i roby. Já nevím, to se ted někteří načekají, než bude zase ta roba u dobrodruha nebo tak.
Trošku škoda šperků, že nejsou s dvěma vlastnostma. Ale snad se dostanu ke kamenům v podtemnu, abych si udělal nové. Dík Nomisi, že j opravěný craft.
Jo a pardon za to zdržování, že Krato *nevinně se podívá* To víš Aria je ukecaná dračice
PS: Rotonko, budu potřebovat nový štít, tak ti dám asi řádně vydělat

Re: Výměna Itemů
Posted: 09:12 03. May 2010
by Krata
-RoF- wrote:Jo a pardon za to zdržování, že Krato *nevinně se podívá* To víš Aria je ukecaná dračice
Sem tě jen popoháněl, jedná Aria si tam připadala jako kdyby si kupovala nové šaty a nemohla se rozhodnout, ostatní nakoupili a zmizeli

Re: Výměna Itemů
Posted: 09:20 03. May 2010
by -RoF-
Krata wrote:-RoF- wrote:Jo a pardon za to zdržování, že Krato *nevinně se podívá* To víš Aria je ukecaná dračice
Sem tě jen popoháněl, jedná Aria si tam připadala jako kdyby si kupovala nové šaty a nemohla se rozhodnout, ostatní nakoupili a zmizeli

Hehe a víš jak bylo těžké si tam něco vybrat a něco rozumné z toho poskládat?
A ještě některé věci se mi tam nelibily no.
Roby vcelku naprd, nebylo tam nic na skrývání a tichý pohyb, a škoda že nebyly aj kapuce na záchrané hody. Ale co už no.
Re: Výměna Itemů
Posted: 09:21 03. May 2010
by nomis_b
-RoF- wrote:
Trošku škoda šperků, že nejsou s dvěma vlastnostma. Ale snad se dostanu ke kamenům v podtemnu, abych si udělal nové. Dík Nomisi, že j opravěný craft.
jsou. ale v souctu s +/- +5 (nevim z hlavy)
ale proste uz to neni +5/+5 je to napriklad +2/+2 . Postava se rposte musi s crafterem dohodnout, co by chtela vyrobit, jestli napr. +5 sila, nebo +2 sila, +2 odolnost.
ale moznosti je vice, nez dost.. a podle me je to i vice variabilnejsi ted ty sperky.
Re: Výměna Itemů
Posted: 09:25 03. May 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:-RoF- wrote:
Trošku škoda šperků, že nejsou s dvěma vlastnostma. Ale snad se dostanu ke kamenům v podtemnu, abych si udělal nové. Dík Nomisi, že j opravěný craft.
jsou. ale v souctu s +/- +5 (nevim z hlavy)
ale proste uz to neni +5/+5 je to napriklad +2/+2 . Postava se rposte musi s crafterem dohodnout, co by chtela vyrobit, jestli napr. +5 sila, nebo +2 sila, +2 odolnost.
ale moznosti je vice, nez dost.. a podle me je to i vice variabilnejsi ted ty sperky.
Ano šperky sou ted variabilnější, ale je třeba mět suroviny no. Jinak ted bojovníci a magici mají u mě smůlu

Ale to je do jiného toppicu, stejně ty suroviny časem budou dostupné.
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:02 03. May 2010
by zachy
Sorrow wrote:Moznost moudrosti na kapuci je vyloucena, takze se nic nevrati.

Achjooo.... dva tydny jsem na ni cekal.... vzdycky se po restartu lognul, zkontroloval obchod a celej smutnej odlognul... Nevidim duvod proc by nemohla byt kapuce moudrosti. Vzdyt kazda cast obleceni je na neco zamerena. Boty odolnost, pasek sila, rukavice obratnost, plast tusim charisma, tak proc by moudrost byt nemohla? To tedy bude moudrost dostupna jen a POUZE na prstenech a amuletech?

Re: Výměna Itemů
Posted: 11:19 03. May 2010
by Krata
ted si vem že zas na věci, který vy jste si koupili za pakatel od jednoho obchodníka, budou noví hráči čekat několik dní
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:33 03. May 2010
by zachy
Ja vim ale nikdo nerekl nic o odebrani kapuc s moudrostí... splnuje požadavky je to maximálně +5 no tak co je za problém aby mi zustala a vlkovi se vratila
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:34 03. May 2010
by Sveneld
síla mnicha

- a tu kapucu by ocenil i kdejaky valecnik
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:45 03. May 2010
by Garett
Sveneld wrote:síla mnicha

- a tu kapucu by ocenil i kdejaky valecnik
presne tak, mymu Vugovi tu kapuci +5 moudrost taky sebrali

Re: Výměna Itemů
Posted: 11:47 03. May 2010
by pilnik
a i clerik a druid bo by sperky mohli narvat nekam jinam