Otroci - kobold, hiran
Re: Otroci - kobold, hiran
To je otázka jakej najít přijatelnej kompromis. IC otrokovi konto v bance určitě nezřídí, teoreticky by měl mít asi možnost ukládat prachy v pokladnici klanu kterému slouží...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Otroci - kobold, hiran
Například mě baví více hrát otroka...pamatuju si krásné chvíle s Vugdishnakem když mi ukazoval poprvé kde má chodit srát a takový
.Proto nesouhlasim s navrhem, aby měli otroci zákaz vycházení za hradby města bez svého pána. Napříkald nějaké omezení, aby si otrok nemohl jít uplně všude s tim částečně souhlasim. Když se koukam na stránkách kdo zrovna hraje tak v podtemnu pouze drowové a duergaři a podle mě je velká chyba , že chybí otroci jako hráči a ne jen NPC a pokud by se zavedla taková pravidla, tak otroka nebude hrát už absolutně nikdo

Re: Otroci - kobold, hiran
A jak se jako vylučeje hrát otroka s tím, že si nemůže chodit kam se mu chce (notabene mimo město, kde nebude pod kontrolou)? To už by to nebyl otrok... ale obyčejný níže postavený drow albín.
Re: Otroci - kobold, hiran
Vy z toho PC otroka děláte pomalu NPC. Třeba s někým novým asi nepočítáte už vůbec do podtemna jako otroka ?
Mě by vážně zajímalo koho z Vás by to bavilo hrát jen podle toho jak může někdo jiný a jak ten někdo chce, aby jste hráli. Může to být sranda, ale ne při takovým HC.
"A jak se jako vylučeje hrát otroka s tím, že si nemůže chodit kam se mu chce (notabene mimo město, kde nebude pod kontrolou)? "
,aneb sedni si do hospody a nabírej časovky...
PS : Kolik lidí hrálo otroka ? Kolik je otroků ?
Mě by vážně zajímalo koho z Vás by to bavilo hrát jen podle toho jak může někdo jiný a jak ten někdo chce, aby jste hráli. Může to být sranda, ale ne při takovým HC.
"A jak se jako vylučeje hrát otroka s tím, že si nemůže chodit kam se mu chce (notabene mimo město, kde nebude pod kontrolou)? "
,aneb sedni si do hospody a nabírej časovky...
PS : Kolik lidí hrálo otroka ? Kolik je otroků ?
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Otroci - kobold, hiran
Tomu co je se ani nedá říkat frakce. Otrok ( podtemnácký rasy ) mají slepotu na světle a nepřátelský všechno na povrchu a zakázáno lézt do měst na povrchu bez DM. Gheto jako takový není potřeba, stačí když nebudou pravidla tohohle typu. Jojo, přijímací pohovor napřk. s DM Maku ? Ten vypadá, že si pod otrokem představuje NPC, který si může naverbovat v hospodě jak se mu zlíbí, nechcete udělat radši takový ? Přijde mi, že otrok s vlastní hlavou je pro vás něco nepředstavitelného...Lenulasek wrote:Pokud dobře chápu, tyto pravidla vznikla, protože frakce otrok není taková, jak by jste rádi. Z toho co chápu o frakci otrok: Otrok nemá postihy dole, ani nahoře. Může do všech měst. Takže postava s takovou frakcí si může dělat co chce.
Pokud je tohle pravda (nemám s tím zkušenosti), je potřeba to změnit. Takže primární problém asi bude v tom jak je udělaná frakce otrok.
Můj návrh: Pokud trváte na zachování těchto pravidel, bylo by vhodné aby vzniklo něco jako gheto pro otroky, kde budou moct nakupat výbavu, jídlo a tak. Když bude otrok u pána oblíben, může získat větší volnost atd. Samozdřejmě by to nebylo zadarmo. Otrokům by se mohla vydávat nějaká lejstra, která by jim umožnovala vstup i výstup z města. Jsme ve světě magie a drowové se za své mágy nemusí stydět, jistě by šlo vytvořit nějaké magické opatření, zabranující otrokům v útěku. Dále co se týče hráčů co ty otroky hrát budou. Hru otroka umožnit pouze po "přijmacím pohovoru" s DM starajícím se o podtemno.
No to je zatím vše... třeba přijdu ještě na něco.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Otroci - kobold, hiran
Moc ne a ani další už asi nebudou.PS : Kolik lidí hrálo otroka ? Kolik je otroků ?
To co jsem ovšem dneska viděl jak se jeden presentoval mě rozsekalo do kolen,škoda že nemám bodíky abych ho viděl a rovnou zabil!!!
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Otroci - kobold, hiran
Tomu se říká přístup na úrovni.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Otroci - kobold, hiran
Udělal bys to samé vidět toArsen wrote:Tomu se říká přístup na úrovni.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Otroci - kobold, hiran
řeč je o povrchanských rasách otroků. Nemají slepotu na slunci.Arsen wrote:Tomu co je se ani nedá říkat frakce. Otrok ( podtemnácký rasy ) mají slepotu na světle a nepřátelský všechno na povrchu a zakázáno lézt do měst na povrchu bez DM. Gheto jako takový není potřeba, stačí když nebudou pravidla tohohle typu. Jojo, přijímací pohovor napřk. s DM Maku ? Ten vypadá, že si pod otrokem představuje NPC, který si může naverbovat v hospodě jak se mu zlíbí, nechcete udělat radši takový ? Přijde mi, že otrok s vlastní hlavou je pro vás něco nepředstavitelného...Lenulasek wrote:Pokud dobře chápu, tyto pravidla vznikla, protože frakce otrok není taková, jak by jste rádi. Z toho co chápu o frakci otrok: Otrok nemá postihy dole, ani nahoře. Může do všech měst. Takže postava s takovou frakcí si může dělat co chce.
Pokud je tohle pravda (nemám s tím zkušenosti), je potřeba to změnit. Takže primární problém asi bude v tom jak je udělaná frakce otrok.
Můj návrh: Pokud trváte na zachování těchto pravidel, bylo by vhodné aby vzniklo něco jako gheto pro otroky, kde budou moct nakupat výbavu, jídlo a tak. Když bude otrok u pána oblíben, může získat větší volnost atd. Samozdřejmě by to nebylo zadarmo. Otrokům by se mohla vydávat nějaká lejstra, která by jim umožnovala vstup i výstup z města. Jsme ve světě magie a drowové se za své mágy nemusí stydět, jistě by šlo vytvořit nějaké magické opatření, zabranující otrokům v útěku. Dále co se týče hráčů co ty otroky hrát budou. Hru otroka umožnit pouze po "přijmacím pohovoru" s DM starajícím se o podtemno.
No to je zatím vše... třeba přijdu ještě na něco.
Sinkacha +++++++++++++
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Beazyne +
Now you see me? Now you´re dead! - Duke Nukem
Re: Otroci - kobold, hiran
Jo pozor
tady je řeč o otrocích, kteří jsou přitáhnuti z povrchu ano? pokud ano tak to bych nějaké omezení určitě udělal, protože by si mohli chodit na povrch, ale zase né uplně tak drastické. Já celou dobu žil v domnění, že se jedná i o podtemnácké otroky. (Pokud ted nějsem ale zas vedle jak ta jedle)
Re: Otroci - kobold, hiran
Ja si myslel to samy...
dotkne se to tedy najak podtemnackych ras otroku?
dotkne se to tedy najak podtemnackych ras otroku?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Otroci - kobold, hiran
pravidla platí hlavně pro povrchové otroky, u těch podtemnáckých bych to nechal při staru, ty maj přeci jen všechny postihy a tohle zavést i u nich by fakt podkopalo celou hru
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Otroci - kobold, hiran
jen pro info,povrchnacky otrok ma postihy v podtemnu 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Otroci - kobold, hiran
ja mám stejný názor, ale je tohle oficiální postvení týmu?Krata wrote:pravidla platí hlavně pro povrchové otroky, u těch podtemnáckých bych to nechal při staru, ty maj přeci jen všechny postihy a tohle zavést i u nich by fakt podkopalo celou hru
mám to brát tak v potaz než se to vyřeší ?
BTW: jasně, otroci z povrchu mají dole postihy, ale na povrchu zase nemaj postihy za slunce.. akže postih vs postih. A navíc vy jste šli dolů jako útěk před povrchem, kdežto podteňácký otrok byl dole a musí zůstat dole, nemůže utéct na povrch.
Re: Otroci - kobold, hiran
to chce hlas někoho víž než sem já.. ale vim že tohle pravidlo se zavádělo kvůli povrchovým otorkum, ne kvůli podtemnácky, tak snad se jim to nechá při staru
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.