Re: Otroci - kobold, hiran
Posted: 19:03 14. May 2010
To je otázka jakej najít přijatelnej kompromis. IC otrokovi konto v bance určitě nezřídí, teoreticky by měl mít asi možnost ukládat prachy v pokladnici klanu kterému slouží...
Tomu co je se ani nedá říkat frakce. Otrok ( podtemnácký rasy ) mají slepotu na světle a nepřátelský všechno na povrchu a zakázáno lézt do měst na povrchu bez DM. Gheto jako takový není potřeba, stačí když nebudou pravidla tohohle typu. Jojo, přijímací pohovor napřk. s DM Maku ? Ten vypadá, že si pod otrokem představuje NPC, který si může naverbovat v hospodě jak se mu zlíbí, nechcete udělat radši takový ? Přijde mi, že otrok s vlastní hlavou je pro vás něco nepředstavitelného...Lenulasek wrote:Pokud dobře chápu, tyto pravidla vznikla, protože frakce otrok není taková, jak by jste rádi. Z toho co chápu o frakci otrok: Otrok nemá postihy dole, ani nahoře. Může do všech měst. Takže postava s takovou frakcí si může dělat co chce.
Pokud je tohle pravda (nemám s tím zkušenosti), je potřeba to změnit. Takže primární problém asi bude v tom jak je udělaná frakce otrok.
Můj návrh: Pokud trváte na zachování těchto pravidel, bylo by vhodné aby vzniklo něco jako gheto pro otroky, kde budou moct nakupat výbavu, jídlo a tak. Když bude otrok u pána oblíben, může získat větší volnost atd. Samozdřejmě by to nebylo zadarmo. Otrokům by se mohla vydávat nějaká lejstra, která by jim umožnovala vstup i výstup z města. Jsme ve světě magie a drowové se za své mágy nemusí stydět, jistě by šlo vytvořit nějaké magické opatření, zabranující otrokům v útěku. Dále co se týče hráčů co ty otroky hrát budou. Hru otroka umožnit pouze po "přijmacím pohovoru" s DM starajícím se o podtemno.
No to je zatím vše... třeba přijdu ještě na něco.
Moc ne a ani další už asi nebudou.PS : Kolik lidí hrálo otroka ? Kolik je otroků ?
Udělal bys to samé vidět toArsen wrote:Tomu se říká přístup na úrovni.
řeč je o povrchanských rasách otroků. Nemají slepotu na slunci.Arsen wrote:Tomu co je se ani nedá říkat frakce. Otrok ( podtemnácký rasy ) mají slepotu na světle a nepřátelský všechno na povrchu a zakázáno lézt do měst na povrchu bez DM. Gheto jako takový není potřeba, stačí když nebudou pravidla tohohle typu. Jojo, přijímací pohovor napřk. s DM Maku ? Ten vypadá, že si pod otrokem představuje NPC, který si může naverbovat v hospodě jak se mu zlíbí, nechcete udělat radši takový ? Přijde mi, že otrok s vlastní hlavou je pro vás něco nepředstavitelného...Lenulasek wrote:Pokud dobře chápu, tyto pravidla vznikla, protože frakce otrok není taková, jak by jste rádi. Z toho co chápu o frakci otrok: Otrok nemá postihy dole, ani nahoře. Může do všech měst. Takže postava s takovou frakcí si může dělat co chce.
Pokud je tohle pravda (nemám s tím zkušenosti), je potřeba to změnit. Takže primární problém asi bude v tom jak je udělaná frakce otrok.
Můj návrh: Pokud trváte na zachování těchto pravidel, bylo by vhodné aby vzniklo něco jako gheto pro otroky, kde budou moct nakupat výbavu, jídlo a tak. Když bude otrok u pána oblíben, může získat větší volnost atd. Samozdřejmě by to nebylo zadarmo. Otrokům by se mohla vydávat nějaká lejstra, která by jim umožnovala vstup i výstup z města. Jsme ve světě magie a drowové se za své mágy nemusí stydět, jistě by šlo vytvořit nějaké magické opatření, zabranující otrokům v útěku. Dále co se týče hráčů co ty otroky hrát budou. Hru otroka umožnit pouze po "přijmacím pohovoru" s DM starajícím se o podtemno.
No to je zatím vše... třeba přijdu ještě na něco.
ja mám stejný názor, ale je tohle oficiální postvení týmu?Krata wrote:pravidla platí hlavně pro povrchové otroky, u těch podtemnáckých bych to nechal při staru, ty maj přeci jen všechny postihy a tohle zavést i u nich by fakt podkopalo celou hru