Page 3 of 6

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 22:56 12. May 2010
by sandoftime
taky si ty časy pamatuju, se svým stávajícím dexterem, který je powipový, dostal jsem se s ním tenkrát na level 3 stejným způsobem, jakým jsem s ním v těchto dnech naexpil zbytek co má...

provozováním eRP v hospodách

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 23:04 12. May 2010
by Pajule
písečku to sou časy dávno před wipem ;) to nějakej časovej xp vůbec neexistoval :D

Re: SPAM

Posted: 23:16 12. May 2010
by -darkvision-
Pajule wrote:
Rejty wrote:
turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes :) ) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...

dáleko dáleko..to si nedošel s prvnim levlem ani do Karathy :D docela bych je hodila do těch časů kdy jen máálokdo dolezl k 18 levlu a byl šťastnej a byl to pán někdo :D pak by koukali :D
To by mě asi nebavilo hrát "Mága prďolku"

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 23:43 12. May 2010
by sandoftime
Pajule wrote:písečku to sou časy dávno před wipem ;) to nějakej časovej xp vůbec neexistoval :D
co wipe rozdělil už ani pajky nespojí

Re: SPAM

Posted: 07:10 13. May 2010
by monstera
Pajule wrote:
Rejty wrote:
turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes :) ) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...

dáleko dáleko..to si nedošel s prvnim levlem ani do Karathy :D docela bych je hodila do těch časů kdy jen máálokdo dolezl k 18 levlu a byl šťastnej a byl to pán někdo :D pak by koukali :D
Moc se mi po té době stejská.
Od té doby plně platí to, co řekl Adam: " Každá změna vede k horšímu " a podrbal se na jizvě po chybějícím žebru.

Re: SPAM

Posted: 08:50 13. May 2010
by Radim
-darkvision- wrote:Si tu tak procitam to forum, kdyz se nemohu lognout, a rikam si kdy se tu objevi nabusenej devaster s magem za prdelí a vybije Ivory a pak celou Karathu :lol:
Já bych do toho šel ale postavička mi jaksi umřela :mrgreen:

Sry za OT

Re: SPAM

Posted: 10:14 13. May 2010
by černý vlk
nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc :) jen škoda toho času, který jsem mu věnoval ;) ...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)

Re: SPAM

Posted: 10:23 13. May 2010
by -RoF-
černý vlk wrote:nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc :) jen škoda toho času, který jsem mu věnoval ;) ...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)
Zkus trpasličího obránce ne? Ten by mohl být taky fajn. :wink:

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 10:52 13. May 2010
by kucik
Takže když to shrnu, tak problémy jsou následující:

1. Není hotový krejčí - Ano dělá se na tom.
2. Krejčí není přes dex - Sorry, ale to přece nesouvisí s tim, jakej equip může mít postava. Nebo neni schopná koupit item od jiné postavy?

Re: SPAM

Posted: 11:28 13. May 2010
by sandoftime
černý vlk wrote:nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc :) jen škoda toho času, který jsem mu věnoval ;) ...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)
bard+cot na sílu

kouzlíš, písničkuješ, využiješ charizmu nejen na kouzla, máš dost bojových featů a na kouzlech díky plechové nádheře na sobě nejsi závislý až tolik, před bojem překlikneš šaty, schováš štít, nechutně se naboostuješ, pak se navlečeš do plátů jedníém kliknutm a všechny nechutně zbiješ

nemá takovou sílu oproti RDD, ale zas má 4 utoky, vyšší bab a hlavně je na tom líp se záchranými hody

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 12:19 13. May 2010
by -RoF-
Jo ale on psal kromě barda a klerdy no :P

Jo ještě mě napadl druid/měnavec...sice bez možnosti vzít mnicha je to horší, ale dle mě by na to šly udělat fajn věci.
Takový koboltík a nebo třeba ten nemrtvý s kosou a nebo raksha :wink:

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 12:29 13. May 2010
by -darkvision-
Nez by ses dostal k Rakshe tak by to prekerne dlouho ale trvalo.

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 12:45 13. May 2010
by -RoF-
Tak jasné, ale na lvlu 24 bys toho rakshu měl v klidu. Ale počáteční moudrost musí být 18 :). Ale uznávám že to je těžké, ale času dost a postupem se i díky časovým expů se na vysoký lvl dostane každý :wink:

Sice sme mimo téma, ale lepší jak ty dohady.

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 13:03 13. May 2010
by sandoftime
-RoF- wrote:Jo ale on psal kromě barda a klerdy no :P

Jo ještě mě napadl druid/měnavec...sice bez možnosti vzít mnicha je to horší, ale dle mě by na to šly udělat fajn věci.
Takový koboltík a nebo třeba ten nemrtvý s kosou a nebo raksha :wink:
nee on nepsal kromě barda ale krome baRDDa a to je rozdíl :P

Re: Dexaři a jiný odpad

Posted: 15:00 13. May 2010
by Rejty
kucik wrote:Takže když to shrnu, tak problémy jsou následující:

1. Není hotový krejčí - Ano dělá se na tom.
2. Krejčí není přes dex - Sorry, ale to přece nesouvisí s tim, jakej equip může mít postava. Nebo neni schopná koupit item od jiné postavy?
Jak je vidět, tak jsou tohle jediné smysluplné připomínky. Jinak se tu tlachá o ničem a nikdo vlastně nění schopen nic navrhnout nebo říct co je špatně...