Page 3 of 6
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 22:56 12. May 2010
by sandoftime
taky si ty časy pamatuju, se svým stávajícím dexterem, který je powipový, dostal jsem se s ním tenkrát na level 3 stejným způsobem, jakým jsem s ním v těchto dnech naexpil zbytek co má...
provozováním eRP v hospodách
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 23:04 12. May 2010
by Pajule
písečku to sou časy dávno před wipem

to nějakej časovej xp vůbec neexistoval

Re: SPAM
Posted: 23:16 12. May 2010
by -darkvision-
Pajule wrote:Rejty wrote:turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes

) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...
dáleko dáleko..to si nedošel s prvnim levlem ani do Karathy

docela bych je hodila do těch časů kdy jen máálokdo dolezl k 18 levlu a byl šťastnej a byl to pán někdo

pak by koukali

To by mě asi nebavilo hrát "Mága prďolku"
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 23:43 12. May 2010
by sandoftime
Pajule wrote:písečku to sou časy dávno před wipem

to nějakej časovej xp vůbec neexistoval

co wipe rozdělil už ani pajky nespojí
Re: SPAM
Posted: 07:10 13. May 2010
by monstera
Pajule wrote:Rejty wrote:turiel wrote:Ted me napadl nadhernej priklad hrac Zorz postava Najiv Virtues pomocny ponocny v Ivory dokazal neskutecne veci (smekam jeste dnes

) i kdyz chodil jen s drevenou holi a podle me nedosahl vetsiho lvl nez 10. Vim ze to neni pristup vsech hracu jeden ma rad to a druhy zase tamto. Jen jsem chtela objasnit jak to Pajky myslela.
Kde jsou ty časy...
dáleko dáleko..to si nedošel s prvnim levlem ani do Karathy

docela bych je hodila do těch časů kdy jen máálokdo dolezl k 18 levlu a byl šťastnej a byl to pán někdo

pak by koukali

Moc se mi po té době stejská.
Od té doby plně platí to, co řekl Adam: " Každá změna vede k horšímu " a podrbal se na jizvě po chybějícím žebru.
Re: SPAM
Posted: 08:50 13. May 2010
by Radim
-darkvision- wrote:Si tu tak procitam to forum, kdyz se nemohu lognout, a rikam si kdy se tu objevi nabusenej devaster s magem za prdelí a vybije Ivory a pak celou Karathu

Já bych do toho šel ale postavička mi jaksi umřela
Sry za OT
Re: SPAM
Posted: 10:14 13. May 2010
by černý vlk
nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc

jen škoda toho času, který jsem mu věnoval

...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)
Re: SPAM
Posted: 10:23 13. May 2010
by -RoF-
černý vlk wrote:nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc

jen škoda toho času, který jsem mu věnoval

...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)
Zkus trpasličího obránce ne? Ten by mohl být taky fajn.

Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 10:52 13. May 2010
by kucik
Takže když to shrnu, tak problémy jsou následující:
1. Není hotový krejčí - Ano dělá se na tom.
2. Krejčí není přes dex - Sorry, ale to přece nesouvisí s tim, jakej equip může mít postava. Nebo neni schopná koupit item od jiné postavy?
Re: SPAM
Posted: 11:28 13. May 2010
by sandoftime
černý vlk wrote:nebýt toho, že to kdysi bylo dobré a teď je to jiné, tak vás to určitě už moc nebaví..já jsem rád za změny, když se pořád něco děje..Poslední změny mi přinesly mnoho radosti z krásných lokací a i dost možností pro mou postavičku...na dextrový build zapomínám čím dál víc

jen škoda toho času, který jsem mu věnoval

...chtělo by to nějakého devastatora s hodně životy a dobrou obranou s nadprůměrnými savy, ideálně ještě kouzlícího s vysokým AB..nějaké nápady?:D (krom bard RDD a klerda XXX)
bard+cot na sílu
kouzlíš, písničkuješ, využiješ charizmu nejen na kouzla, máš dost bojových featů a na kouzlech díky plechové nádheře na sobě nejsi závislý až tolik, před bojem překlikneš šaty, schováš štít, nechutně se naboostuješ, pak se navlečeš do plátů jedníém kliknutm a všechny nechutně zbiješ
nemá takovou sílu oproti RDD, ale zas má 4 utoky, vyšší bab a hlavně je na tom líp se záchranými hody
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 12:19 13. May 2010
by -RoF-
Jo ale on psal kromě barda a klerdy no
Jo ještě mě napadl druid/měnavec...sice bez možnosti vzít mnicha je to horší, ale dle mě by na to šly udělat fajn věci.
Takový koboltík a nebo třeba ten nemrtvý s kosou a nebo raksha

Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 12:29 13. May 2010
by -darkvision-
Nez by ses dostal k Rakshe tak by to prekerne dlouho ale trvalo.
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 12:45 13. May 2010
by -RoF-
Tak jasné, ale na lvlu 24 bys toho rakshu měl v klidu. Ale počáteční moudrost musí být 18

. Ale uznávám že to je těžké, ale času dost a postupem se i díky časovým expů se na vysoký lvl dostane každý
Sice sme mimo téma, ale lepší jak ty dohady.
Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 13:03 13. May 2010
by sandoftime
-RoF- wrote:Jo ale on psal kromě barda a klerdy no
Jo ještě mě napadl druid/měnavec...sice bez možnosti vzít mnicha je to horší, ale dle mě by na to šly udělat fajn věci.
Takový koboltík a nebo třeba ten nemrtvý s kosou a nebo raksha

nee on nepsal kromě barda ale krome baRDDa a to je rozdíl

Re: Dexaři a jiný odpad
Posted: 15:00 13. May 2010
by Rejty
kucik wrote:Takže když to shrnu, tak problémy jsou následující:
1. Není hotový krejčí - Ano dělá se na tom.
2. Krejčí není přes dex - Sorry, ale to přece nesouvisí s tim, jakej equip může mít postava. Nebo neni schopná koupit item od jiné postavy?
Jak je vidět, tak jsou tohle jediné smysluplné připomínky. Jinak se tu tlachá o ničem a nikdo vlastně nění schopen nic navrhnout nebo říct co je špatně...