Page 3 of 6
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 11:57 16. May 2010
by KaTo
Krata wrote:-RoF- wrote:*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi

v naši rozumné diskuzi budem pokračovat ale bud lepší, když se zdržíš svých nerozumných blbých keců, děkujem

Sorry, ale mě přijde celá tahle diskuze jako blbost (nejsem uber crafter, ani uber dunger, ani uber RPer, takže mi to je jedno), ale...
...shard je nastavený na craft a co mě přijde, tak dílny jsou dobré sociální místo kde se slézá vpodstatě celý server a kde kohokoli potřebuju najít, tak se na něj doptám tam. A neměl jsem problém craftery vytáhnout z dílen, aby se mnou "někam" šli. Hodili rozdělaný výrobek do trezoru a bylo.
Fakt netuším, proč jsou chudáčci crafteři někomu solí v oku

. Přijde mi to stejné jako kdybych založil topic: "Všem černým hubám na povrchu napálíme -8 do AB a -8 do AC, protože na povrchu je víc bohů, než v podtemnu a tudíš, jejich kletba je účinější). Omg. Lol. Howg.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 11:59 16. May 2010
by sandoftime
já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:37 16. May 2010
by Lenulasek
Co třeba takový crafterům, kteří v dílnách tráví tolik času dát ve dne venku potom slepotu

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:42 16. May 2010
by Ikstremist
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
*tleská*

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:48 16. May 2010
by efu_redo
Ikstremist wrote:sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
*tleská*

Teď jde o to, jestli to vůbec dokáže. Síla nemá příliš s bojovou technikou co dělat. Pořád cvičenej voják má lepší bojové vlastnosti, než kovář co jen mlátí do železa....
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 12:53 16. May 2010
by Krata
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
dá bombu ale vyhne se ráně? a co když to nebude kovář ale krejčí nebo klenotník? bude tak dlouho tahat jehlu až ti jednoho dne ubalí?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:01 16. May 2010
by Tretas
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
Aneb vše se dá Rp obkecat.

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:05 16. May 2010
by DenGrasse
Já bych časový expy zrušil úplně

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:18 16. May 2010
by Lord_Berserk
DenGrasse wrote:Já bych časový expy zrušil úplně

klidne, pred wipem stejnak xp nebyly a nikomu to nevadilo

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:21 16. May 2010
by Luelle
jako, že XP jen za boj?
já ti nevím, ale co pak teřba takovej mág, co sedí nad knihama a bádá.... to se nic nenaučí?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:22 16. May 2010
by DenGrasse
jaký XP za boj???

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:22 16. May 2010
by Luelle
mno za potvory a tak...nebo z čeho jiného tedy?
Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:30 16. May 2010
by Sobik
Tyhle aféry každého jen obtěžují, já bych všechny ty XP a levely zakázal!

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:34 16. May 2010
by Krata
a tak zrušíme Thalii, jenom nám to leze na nervy a dohadujem se nad blbostma

Re: Zruseni casovych XP v dilnach
Posted: 13:58 16. May 2010
by KaTo