Page 3 of 6

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 11:57 16. May 2010
by KaTo
Krata wrote:
-RoF- wrote:*Pobavevně je sleduje*Tohle se řešilo na každém modulu a jak vidím j to oblíbené téma....no nic pokračujte v rozumné diskuzi :D
v naši rozumné diskuzi budem pokračovat ale bud lepší, když se zdržíš svých nerozumných blbých keců, děkujem :)
Sorry, ale mě přijde celá tahle diskuze jako blbost (nejsem uber crafter, ani uber dunger, ani uber RPer, takže mi to je jedno), ale...
...shard je nastavený na craft a co mě přijde, tak dílny jsou dobré sociální místo kde se slézá vpodstatě celý server a kde kohokoli potřebuju najít, tak se na něj doptám tam. A neměl jsem problém craftery vytáhnout z dílen, aby se mnou "někam" šli. Hodili rozdělaný výrobek do trezoru a bylo.
Fakt netuším, proč jsou chudáčci crafteři někomu solí v oku :lol: :wink: . Přijde mi to stejné jako kdybych založil topic: "Všem černým hubám na povrchu napálíme -8 do AB a -8 do AC, protože na povrchu je víc bohů, než v podtemnu a tudíš, jejich kletba je účinější). Omg. Lol. Howg. :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 11:59 16. May 2010
by sandoftime
já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:37 16. May 2010
by Lenulasek
Co třeba takový crafterům, kteří v dílnách tráví tolik času dát ve dne venku potom slepotu :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:42 16. May 2010
by Ikstremist
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
*tleská* :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:48 16. May 2010
by efu_redo
Ikstremist wrote:
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
*tleská* :mrgreen:
Teď jde o to, jestli to vůbec dokáže. Síla nemá příliš s bojovou technikou co dělat. Pořád cvičenej voják má lepší bojové vlastnosti, než kovář co jen mlátí do železa....

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 12:53 16. May 2010
by Krata
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
dá bombu ale vyhne se ráně? a co když to nebude kovář ale krejčí nebo klenotník? bude tak dlouho tahat jehlu až ti jednoho dne ubalí? :)

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:01 16. May 2010
by Tretas
sandoftime wrote:já si zas myslím, že když bude kovář dva měsíce rubat do kovadliny, nebo slévač dva měsíce rubat rudu a pak vyleze ven a jednu ti rubne, tak tě budou sbírat po kouskách Krato
Aneb vše se dá Rp obkecat. :D

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:05 16. May 2010
by DenGrasse
Já bych časový expy zrušil úplně :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:18 16. May 2010
by Lord_Berserk
DenGrasse wrote:Já bych časový expy zrušil úplně :mrgreen:
klidne, pred wipem stejnak xp nebyly a nikomu to nevadilo :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:21 16. May 2010
by Luelle
jako, že XP jen za boj?

já ti nevím, ale co pak teřba takovej mág, co sedí nad knihama a bádá.... to se nic nenaučí? :shock:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:22 16. May 2010
by DenGrasse
jaký XP za boj??? :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:22 16. May 2010
by Luelle
mno za potvory a tak...nebo z čeho jiného tedy?

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:30 16. May 2010
by Sobik
Tyhle aféry každého jen obtěžují, já bych všechny ty XP a levely zakázal! :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:34 16. May 2010
by Krata
a tak zrušíme Thalii, jenom nám to leze na nervy a dohadujem se nad blbostma :mrgreen:

Re: Zruseni casovych XP v dilnach

Posted: 13:58 16. May 2010
by KaTo
Krata wrote:dá bombu ale vyhne se ráně? a co když to nebude kovář ale krejčí nebo klenotník? bude tak dlouho tahat jehlu až ti jednoho dne ubalí? :)
A sme ZASE :lol: :lol: u toho - zase se na shardu snaží :lol: :lol: znehodnocovat DEXové buildy!! :lol: :lol: :lol: :lol:
//it is all joke!