Page 3 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 09:18 24. May 2010
by nomis_b
Hm, moja rikala, ze prej chce nekam jet na cundr... tak sem ji nabidl sraz Thalie. Takez prej pojede mozan i ona. Je to sice za podminek, ze se nebudete bavit jen o NWN, a ze pojede z nezneho pohlavi vice nez 1 zenska...
ale myslim ze to vyjde, takze za me pocitejte 2 persony.
Kdzy tam budem vice, nez 1 vecer, tak snad si i stihnem pokecat o necem jinem, nez o NWN, ne

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 10:34 24. May 2010
by tao kan
nomis_b wrote:ze se nebudete bavit jen o NWN, a ze pojede z nezneho pohlavi vice nez 1 zenska...
Já zas beru mojí skoro ženu a pokud vím tak se na srazu o NWN téměř nebaví, jen semtam se odtrhne hlouček power builderů probírající své nechutné plány

.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:05 24. May 2010
by Lenulasek
Rozhodně se chystám jet, bude to velmi zajímavé. Jen ted dávám do kupy převlek za drowa. Peníze přes účet. A mám menší dotaz na ty zbraně, ty míry jsou pro čepel? Nebo pro celou zbran?
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:08 24. May 2010
by Luelle
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:09 24. May 2010
by Rejty
Lenulasek wrote:A mám menší dotaz na ty zbraně, ty míry jsou pro čepel? Nebo pro celou zbran?
Celá zbraň. Možná se to bude někomu zdát málo, ale jsou to klasický rozměry na dřevárnu. Sice se najdou i větší, ale zase kdo tam má celej den tahat dvoumetrovej klacek.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:16 24. May 2010
by Lenulasek
Rejty wrote:Lenulasek wrote:A mám menší dotaz na ty zbraně, ty míry jsou pro čepel? Nebo pro celou zbran?
Celá zbraň. Možná se to bude někomu zdát málo, ale jsou to klasický rozměry na dřevárnu. Sice se najdou i větší, ale zase kdo tam má celej den tahat dvoumetrovej klacek.

Aha díky díky

. No toto dopadne... au au

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 15:32 24. May 2010
by Pajule
nomis_b wrote:Hm, moja rikala, ze prej chce nekam jet na cundr... tak sem ji nabidl sraz Thalie. Takez prej pojede mozan i ona. Je to sice za podminek, ze se nebudete bavit jen o NWN, a ze pojede z nezneho pohlavi vice nez 1 zenska...
ale myslim ze to vyjde, takze za me pocitejte 2 persony.
Kdzy tam budem vice, nez 1 vecer, tak snad si i stihnem pokecat o necem jinem, nez o NWN, ne

se ti o ní postarám

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 07:40 25. May 2010
by nomis_b
Jo tak rikala ze jo. tak snad si to jeste nerozmysli. Ale co by delala sama doma, ze?
Tak uz se zaciname doma tesit

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:15 25. May 2010
by -darkvision-
Jako já bych tam i možná přijel, ale černý huby nikdo nikdy neměl rád, tak nebudu riskovat zdraví

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:18 25. May 2010
by KaTo
Vypadá to, že se mi povede hodit si Save proti DC tý druhý akce...takže mi můžete začít připravovat malinovou limonádu a vyhřátou postýlku se spoustou plyšáků. Bueheheheééé *démonický smích*
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:24 25. May 2010
by wooh
Kdyby byla nějaká delegace z Moravy, tak by to bylo super

vypadá to fakt na docela dálku

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:56 25. May 2010
by nomis_b
ja jedu z Moravy a autem asic. sice je to satrej forman, ale jeste sou cca 3 mista volna. (jen nevim, zda i zpet.. to zalezi na te moji slecne)
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:59 25. May 2010
by Sorrow
Jako ze zpatky by bylo jeste o jedno misto vic?
Zeby velka grilovacka.
Zamlouvam si prsicka

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:06 25. May 2010
by Lenulasek
-darkvision- wrote:Jako já bych tam i možná přijel, ale černý huby nikdo nikdy neměl rád, tak nebudu riskovat zdraví

Budu tam já

. Tak vem i Alyffyn ne a budeme tři... nebo rovnou i tamti dva kdyby mohli. To je už pět. Já tam jako drow teda pojedu a už si chystám obleček

Podařilo se mi najít dobrý způsob jak vypadat jako drow a nepomatlat si obličej

.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 14:09 25. May 2010
by zachy
Mozna prijedu. Mozna vezmu Ravangorna. Mozna pojede i jogobello... mozna
