Page 3 of 5

Re: Krejci - update

Posted: 09:58 28. Sep 2010
by nomis_b
Pro hole je pripravovano neco specielniho... brzy se dockas. neboj.

Re: Krejci - update

Posted: 00:46 12. Nov 2010
by gimlicek
Sice se následující věc už řešila v jiném topicu, ale aby se neztratila a nezapadla v množství příspěvků, tak ještě to napíšu sem:

Podle toho, co se psalo zde je chybou, že moudrost na kapuci nelze dát.

Re: Krejci - update

Posted: 08:49 12. Nov 2010
by kucik
Jsem presvedcenej, ze toto je jiz opravene. Overim o vikendu.

Re: Krejci - update

Posted: 19:39 16. Nov 2010
by Sorrow
Chtěl jsem se optat proč jsem nenašel v šití výrobu šatů.Vůbec sem je tam neměl v nabídce.
To už se s ní nepočítá?
A dál proč je pořád vypnuté očarování bojových rukavic?
Nomis sliboval jak to pustí a stále nic.Kdyby byla možnost sehnat rukavice s jiným elementem
než oheň, tak bych neotravoval ale na oheň má skoro každý rezist :?
Tohle je už docela dost omezení pro danou skupinu povolání(mnich).

Re: Krejci - update

Posted: 19:43 16. Nov 2010
by kucik
S výrobou šatů se určitě počítá a funkce pro ní jsou už dlouho hotové, pokud není přístupná, tak je to chyba.

Re: Krejci - update

Posted: 23:33 16. Nov 2010
by zachy
Co ta kapuce moudrosti? už tam je? Já čekám na 100% potvrzení protože ty vyšší šutry se těžko sháněj a mám akorát na otestování a pak na ušití :D

Re: Krejci - update

Posted: 00:41 17. Nov 2010
by kucik
Opraveno.

Re: Krejci - update

Posted: 00:41 18. Nov 2010
by zachy
Díky za kapuci moudrosti. + abyste se nenudili připomenu ještě jednou jednu chybu :mrgreen: při šití předmětu s použitím pouze jednoho druhu kamene, stále to strhává ze stacku jen jeden

Re: Krejci - update

Posted: 00:45 18. Nov 2010
by kucik
Nerozumim. Proc by to pri pouziti jednoho kamene melo vzit vic kamenu? Mozna teda jenom nechapu system craftu.

Re: Krejci - update

Posted: 02:56 18. Nov 2010
by gimlicek
kucik: při šití se vždy používají dva kamínky. Buď jsou stejné nebo různé, záleží co chci za vlastnosti, aby ten výrobek měl. Pokud používám dva stejné a vložím je na stolek ve stacku, tak se použije na výrobu jen jeden. Při prodeji se pak výrobek tváří, že byly použity oba kamínky.

Re: Krejci - update

Posted: 08:16 18. Nov 2010
by -RoF-
gimlicek wrote:kucik: při šití se vždy používají dva kamínky. Buď jsou stejné nebo různé, záleží co chci za vlastnosti, aby ten výrobek měl. Pokud používám dva stejné a vložím je na stolek ve stacku, tak se použije na výrobu jen jeden. Při prodeji se pak výrobek tváří, že byly použity oba kamínky.
Ale šak ve výsledku má výrobek vlastnosti dobré ne?

U zlatníka je to taky tak řešené.
Pokud dám 2 stejné kameny ve stacku a nastavím max % tak si to vezme 1 kámen a 1 kámen mi zůstane ve stolku a výsledný výrobek je v pořádku.

To není dle mě chyba, to tak Nomis chtěl ;)

A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně :roll:

Re: Krejci - update

Posted: 08:56 18. Nov 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:
gimlicek wrote:kucik: při šití se vždy používají dva kamínky. Buď jsou stejné nebo různé, záleží co chci za vlastnosti, aby ten výrobek měl. Pokud používám dva stejné a vložím je na stolek ve stacku, tak se použije na výrobu jen jeden. Při prodeji se pak výrobek tváří, že byly použity oba kamínky.
Ale šak ve výsledku má výrobek vlastnosti dobré ne?

U zlatníka je to taky tak řešené.
Pokud dám 2 stejné kameny ve stacku a nastavím max % tak si to vezme 1 kámen a 1 kámen mi zůstane ve stolku a výsledný výrobek je v pořádku.

To není dle mě chyba, to tak Nomis chtěl ;)

A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně :roll:
Jedná se o nesoulad s kovařinou, tam to bere dva pruty vždy. Jak různé tak stejné. Líbí se mi model jak funguje zlatnictví a krejčovina, méně pak kovařina/platnéřina. Možná by stálo za to někdy v budoucnu tento nesoulad sjednotit jedním či druhým způsobem.

Re: Krejci - update

Posted: 09:42 18. Nov 2010
by -RoF-
Glumišek wrote:
Jedná se o nesoulad s kovařinou, tam to bere dva pruty vždy. Jak různé tak stejné. Líbí se mi model jak funguje zlatnictví a krejčovina, méně pak kovařina/platnéřina. Možná by stálo za to někdy v budoucnu tento nesoulad sjednotit jedním či druhým způsobem.
To máš pravdu. Asi by bylo lepší, když koveš z jednoho kovu, tak pokud dáš dva stejné pruty, tak si to vezme jen jeden prut ze stacku.

Re: Krejci - update

Posted: 10:31 18. Nov 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:A pokud pak výkupčí dává cenu jako by tam byla hodnota dvou přísad na leštění kamenu, tka tím líp, aspon se na craftu dá vydělat, vyjimečně :roll:
Nemaj se chyby craftu, co se týče vykupování za vela peněz náhodou hlásit?
Já jen že tu bylo několikrat řečeno, že craft už není dělaný aby lidé na něm vydělávali. A to cos napsal na mě působí, jako kdybys toho chtěl využívat :P

Re: Krejci - update

Posted: 10:40 18. Nov 2010
by de Aers
Glumišek wrote:
Jedná se o nesoulad s kovařinou, tam to bere dva pruty vždy. Jak různé tak stejné. Líbí se mi model jak funguje zlatnictví a krejčovina, méně pak kovařina/platnéřina. Možná by stálo za to někdy v budoucnu tento nesoulad sjednotit jedním či druhým způsobem.
Jak různé tak stejné ? Když vyrábíš zbroj z jednoho kovu tak si to vezme dva pruty toho danýho kovu, ale když ho s něčim mícháš tak si to bere jen od každýho jeden.