Page 3 of 3

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 18:21 09. Jun 2010
by -darkvision-
Arash wrote:Souhlasím s jakoukoli takovou změnou, nebo spíš by se mělo to kouzlo úplně zrušit a plno dalších kouzel upravit.

Kouzelnické classy jsou tady opravdu přesílené diky tomu že jde spát na každém rohu...
Podle me ani nejsou tak přesílené když 1/3 kouzel je v lektvarech pomalu. Asi tak, tak, tak ...

EDIT: Ono kdyz muzes meditovat po 45real minutach tak nekdy fakt jako cekas. Kor pri dobach kouzel, ktere jsou zkracene.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 19:55 09. Jun 2010
by turiel
ja bych nechala: kouzelniky- kouzlit, bojovniky- bojovat, vrahy- vrazdit, druidy- druidit, hranicare -hranicit,barbary - barbarit, kleriky -klericit ,barda-bardit,paladina -paladinit ale hlavne hrace se vyblbnout ,vyhrat si ,bavit se :wink: protoze kdo chce hledat skulinky jak udelat ze sve postavy neskutecne monstrum to stejne udela a kdo si chce hrat jen tak pro zabavu a nehonit ego tak je mu fuk kdo co umi a kolik da na jednu ranu atd atd atd.


ale prosim seberte: elfum -jejich dlouhe usi , trpasliky- nechte vyrust, orky -obdarte neskutecnou krasou, lidem- dejte to co ostatnim uberete a nazaver drowum - obarvit vlasy na zeleno kdo se ma neustale koukat na tu bilou zaplavu :twisted:

moc dekuji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 21:37 09. Jun 2010
by Bahnak
mě tak napadlo, až zase bude povrch utočit na podtemno, aby něko i těm NPC co chrani charxass někdo vysvětlil nová pravidla čáryfukování v timestpu :-D hlavně ty kouzla smrti :-D

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 15:32 08. Jul 2010
by Jkerry
Je fakt že NPCkám v Timestopu nikdo kouzlit útočný kouzla nezakázal to jsem zažil na vlastní kůži u jednoho licha. Hodil si TS a pěkně mě opral.

Re: Nova pravidla - Timestop

Posted: 15:37 08. Jul 2010
by DenGrasse
Napiš kde to bylo. Potrestám licha za zneužití nepřítomnosti DM několika sty lety další služby v nemrtvém stavu.