Page 3 of 7

Re: Bezva hra...

Posted: 12:18 23. Jun 2010
by sandoftime
poslední dobrý qeust od dm jsem zažil na demoně před lety kdy tam ještě řádil dm deekin :) vše co jsem potkal kdykoliv poté byla víceméně snaha o dobrý qeust, někdy na dobré cestě, jindy to bylo horší ale vždy to byla "jen" snaha, ne dobrý quest

Re: Bezva hra...

Posted: 14:02 23. Jun 2010
by White wolf
wekslo wrote: Je to proste tak, kdyz DM linkuje hru hracum a nuti je hrat dle sveho gusta, ktere je z drtive vetsiny jine nez to hracu, je vse spatne a nekouka z toho pekna hra uz v prvopocatku.

Vsichni ruku na srdce, na ktery quest vzpominate nejvice a nejradeji? Dovolim si odpovedet, na takovy, ktereho jste mohli byt strujcem, anebo alespon jste meli ten pocit, ze vse se odviji od vaseho konani.
Ohledne namyslenosti/vyssiho ega ci snad zvyseni ega DMek po dosazeni postu je treba mit na pameti, ze nekteri mohou brat pokarani pri nejakem precinu jakozto povysovani onoho DM nad hracem a deje se to bezne a deje se to vsude. Na druhou stranu se na kazdym serveru najdou DMs, kteri se s timto postem opravdu citi a davaji povysenost a aroganci jasne najevo.
Tak pod tohle se wekslovi podepíšu....dle mého osobního názoru by se u questu měl bavit hráč i DM a věřte,že nikoho nepotěší,když jeho postavičku zabije DM bez jediného slova....mnoho lidí tady si své postavy piplá jako malé děti a jejich smrt je bolí daleko více než by to bylo na modulu s lehčím expením. Na druhé straně ovšem i hráč by měl myslet za svou postavu a když vidí,že před ním stojí drak tak asi není nejlepší zařvat hurá a vrhnout se do boje.....osobně dokážu více ocenit questy kde je možnost jednak se vykecat z průšvihu a také kapátko příběh utvářet. Jo a co se týká Dmkování,milý a zlatí DM já bych to nedělala ani za zlaté prase,ale občas to asi chce kapátko se nadechnout a počítat do deseti....ostatně všichni sme jen lidi a každý z nás má občas špatný den. Totéž ovšem platí i pro nás pro hráče. :wink:

Re: Bezva hra...

Posted: 14:29 23. Jun 2010
by Tretas
A je to tu zase. Po několikáté, co se na fóru řeší jak by měl vypadat quest, co DM dělají špatně, co DM dělají dobře atd. :roll:

Skuste mrknout k jakému účelu byl tenhle topic založen a popřemýšlejte jestli náhodou nejste trochu mimo. :wink:

Re: Bezva hra...

Posted: 14:40 23. Jun 2010
by KaTo
Cože? Flame? Spam? A já jsem ještě nepřispěl?
thread_direction.gif
thread_direction.gif (6.35 KiB) Viewed 4771 times
P.S. Ať nejsem tolik OT. Nevím tedy jaké máte zkušenosti s místními DM a jejich Questy...ale mám-li soudit za Q, které jsem tu měl s mou postavou možnost vidět já, lidi buďte za místní DM rádi! (dál to nebudu rozmazávat, ať nejsem za řiťolezce :twisted: :twisted: nebo osočovače "cizích" DM z jiných shardů)

Re: Bezva hra...

Posted: 15:09 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
Tretas wrote:A je to tu zase. Po několikáté, co se na fóru řeší jak by měl vypadat quest, co DM dělají špatně, co DM dělají dobře atd. :roll:

Skuste mrknout k jakému účelu byl tenhle topic založen a popřemýšlejte jestli náhodou nejste trochu mimo. :wink:
Kde jinde pomlouvat DM nez ve flames? ^^

Re: Bezva hra...

Posted: 10:47 24. Jun 2010
by venomeq
Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.

Re: Bezva hra...

Posted: 11:45 24. Jun 2010
by monstera
venomeq wrote:Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.
Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...

Re: Bezva hra...

Posted: 11:59 24. Jun 2010
by Desmond
monstera wrote: Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...
Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojila ;). A pokud nechces, je to ok, nakonec je to jen a jen na tobe, ale jak konkretne te ten Q omezuje?

Re: Bezva hra...

Posted: 12:40 24. Jun 2010
by sandoftime
neblázni jí chuděře uplně zdražili kraft

Re: Bezva hra...

Posted: 13:44 24. Jun 2010
by White wolf
Desmond wrote:
monstera wrote: Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...
Mozna by skoncil o neco drive kdyby ses do Q zapojila ;). A pokud nechces, je to ok, nakonec je to jen a jen na tobe, ale jak konkretne te ten Q omezuje?
No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc. :wink:

Re: Bezva hra...

Posted: 13:56 24. Jun 2010
by sandoftime
on je to "global" quest kde je ale vsechno prisne tajny, jinak řečeno, hráči kterých se to netýká ten quest postřehnou právě jen tím že očas potkají červeného npc gardistu, že nemůžou kraftit a že se zdražily jízdenky :D

to je přece zábavné, nebo ty myslíš že ne?

Re: Bezva hra...

Posted: 13:57 24. Jun 2010
by Desmond
White wolf wrote: No někdo by se i zapojil,ale po asi 15 minutách marného snažení o navázání rozhovoru a naprostého ignorování sem si halt šla po svým. Nutno říct,že to bylo na začátku tohoto Q a přímo v Isilu kdy se moje čerstvě přivandrovalá čarodějka pokoušela zjistit o co vlastně de a dozvěděla se*píp*. Ono je fajn,že je global Q,ale to taky chce aby se neignorovali postavy jen proto,že nejsou vysokej lvl či nejsou ze známýho acc. :wink:
I to se muze stat, zkus to znovu. Pripadne mi napis PM nebo ve hre do tellu a nejak se domluvime. Lvl ani "znamost" acc nehrajou zadnou roli. Pokud hrajes hezky, radi se te nejak ujmeme.

Re: Bezva hra...

Posted: 14:00 24. Jun 2010
by Desmond
sandoftime wrote:on je to "global" quest kde je ale vsechno prisne tajny
A to vychazis z vlastni zkusenosti? :P

Re: Bezva hra...

Posted: 14:06 24. Jun 2010
by efu_redo
Je to úplně jednoduché. Stačí hrát charakter postavy a chtít se opravdu zajímat o quest. Jedno dvě nereagování by tě nemělo odradit. Musíš se snažit a prostě hrát. Kdo chce hrát quest, může. Nevidím v tom sebemenší problém a na lvlu vážně nezáleží.

Re: Bezva hra...

Posted: 14:28 24. Jun 2010
by artaxas
monstera wrote:
venomeq wrote:Nevim proc to resite...Tu sou dobre Dm a jejich Q sou vice nez dobre...viz Caironuv dlouhodobej Q kterej nezasahuje jen urcite lidi ale i ty co se do toho neleptou...a ten kdo nezazil Kratovi armadni Q vubec nevi...Ososbne muzu rict ze snad neni jedine Q kterej by se mi nelibil bo by mne nudil i kdyz to tak obcas nevypada po case si stejne uvedomim ze ty Q byly fakt dobre.
Ano, bohužel zasahuje i ty, kteří se Q nezúčastňují. Už aby skončil...
Jen ať pokračuje, náhodou je parádní !! Jeden z nejlepších co si pamatuju. :D