Page 3 of 3
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 11:56 29. Aug 2010
by Muthor6
Tak co, už jste prošli Mafii 2?!

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 12:42 29. Aug 2010
by Tretas
No pochlubte se jak vypadá Mafia 2. Nejsem na svojem kompu takže ještě nemám možnost vyskoušet jak to vypadá. Ale docela se těším.

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 12:53 29. Aug 2010
by Muthor6
Jak vypadá?
http://www.youtube.com/watch?v=1XmHZWe9Xk4
To mluví za vše
Grafika dokonalá, příběh super(ale na jedničku nemá), hratelnost excelentní, auta super.....
Jediné co mi vadí je krátkost příběhu.. dohrál jsem to přesně za 10:01:20

) podle statistik... a po tom co dohraješ už není žádná možnost jízdy jako byla v jedničce, ale jde dohrát jednim neoficialnim patchem

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 13:23 29. Aug 2010
by Tretas
Počkej a když tam není jízda jak v jedničce, tak tam není žádná možnost si jen tak zajezdit po městě bez mise? Jestli ne tak to mě bude štvát.
Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 13:36 29. Aug 2010
by Muthor6
Právěže není

můžeš leda když máš misi "vrať se domů"
Ale jak jsem říkal, jednoduchým patchem to tam jde dodat

Re: Nové hry od Blizzard
Posted: 13:43 29. Aug 2010
by Tretas
No s tím to trochu myslím poškodili, ale když to jde přidat...

Jsem zvědavý no.