Page 3 of 6

Re: Masters of Rock

Posted: 15:01 16. Jul 2012
by Molly23
Ještě aby u Arch Enemy nebyli dobré kytary :D Oba bratři okupují posty No. 28 a No. 33 v žebříčku metalovejch kytaristů a taky si myslím, že tam byl nejrychlejší bubeník festivalu. A to mi připomíná, že musím opět projet seznam a odškrtat fragy...

Re: Masters of Rock

Posted: 15:07 16. Jul 2012
by KaTo
Nechci zakládat nový topic, optám se tady - ukáže se někdo z místních rockerů na (letošním) Brutal Assault 2012?

Re: Masters of Rock

Posted: 15:09 16. Jul 2012
by Molly23
Bohužel, neukážu, ale bude tam pár kamarádů. Možná příští rok, uvidíme jak budou finance a čas.

EDIT: Brutal Assault? Rockerů!!!??? :D Na Brutalu se rock nehrajeeeeee

Re: Masters of Rock

Posted: 21:26 18. Jul 2012
by johnny98-G
Tak uz vim na co Joakim Brodén asi myslel http://www.youtube.com/watch?v=hhGt8hK_eFs
Jinak pozdravuju ;)

Re: Masters of Rock

Posted: 19:06 19. Jul 2012
by Sobik
-RoF- wrote: Tohle je myslím ta speciální písnička na počest českého letce v RAF, ale název netuším.
Sabaton
Far From the Fame

Re: Masters of Rock

Posted: 19:50 19. Jul 2012
by -RoF-
Sobik wrote:
-RoF- wrote: Tohle je myslím ta speciální písnička na počest českého letce v RAF, ale název netuším.
Sabaton
Far From the Fame
Jo díky já to dnes četl na oficiálních stránkách MoR, to ja youtube přejmenuju ;)

Re: Masters of Rock

Posted: 09:47 24. Jul 2012
by -RoF-
Tenhle autor má vcelku pěkné reporty z MoR. Zatím tam má první a druhý den, ale jistě dodá i zbytek ;).

http://rucka.blog.idnes.cz/c/280508/Mas ... ovice.html

Fotka, viz níže, mě pobavila :D, tu jakože jeptišku jsem tam viděl taky. Byla sranda, jak se za ní každý otáčel s udiveným výrazem. :D :twisted:

Re: Masters of Rock

Posted: 10:29 12. Nov 2012
by -RoF-
Paráda už vím na co se těším na Masteru a doufám že nezklamou. :)
Je jasné, že budou bez toho choru :D

Leningrad Cowboys - Happy Together - Red Russian Army Choir
Leningrad Cowboys - those were the days

Další kapely nejspíš viz níže.

Re: Masters of Rock

Posted: 10:37 12. Nov 2012
by Molly23
Se těším na Grave Digger a Accept :) to bude zase něco heavymetalu. Pak Arkona! Trollfest! To si užijeme něco folku. Epica... to vidím Rofa už jak jde čumět dopředu do hlubin :twisted: . No ted jen aby mi potvrdili ty slibované Annihilatory... Jeffe jestli si mě tahal za nos!!! Tak ti něco napíšu.

Re: Masters of Rock

Posted: 11:50 12. Nov 2012
by kucik
Accepty bych si po dlouhý době zase poslechnul. Hoffman tam furt hraje, ne?

Re: Masters of Rock

Posted: 14:21 12. Nov 2012
by Molly23
kucik wrote:Accepty bych si po dlouhý době zase poslechnul. Hoffman tam furt hraje, ne?
HRaje

Re: Masters of Rock

Posted: 19:51 12. Nov 2012
by Garett
Nepotkám tady někoho z vás?

Re: Masters of Rock

Posted: 16:22 11. Jun 2013
by KaTo
(nejen) Ro(c)k se s ro(c)kem sešel...a až se zima zeptá: "Cos dělal v létě?", co ji odpovíš TY?! :twisted:
P.S.
Aneb pozvánka na letošní ročník Brutal Assault. Moje maličkost tam bude asi až od druhého dnu, tj. od 8.8.2013

Re: Masters of Rock

Posted: 17:01 11. Jun 2013
by Molly23
na BA se nechystám... já ted zase zjistil že v říjnu budou Annihilatoři ve Zlíně... Do pr!!! To už možná budu ve výcviku na ATCO a nebudu moct.

Re: Masters of Rock

Posted: 19:27 12. Jun 2013
by Garett
Letos jsem se byl mrknout na Metalfestu, až počasí to byla paráda, ale Brutal Assault vynechám a pojedu se podívat až na letní a zimní MoR