Page 3 of 4
Re: Odlog po zabití
Posted: 17:20 27. Jul 2010
by DenGrasse
Urlraen wrote:Jsem rád, že hlavu Urlraena tak vysoko ocenili, to je víc než za Lacaranta nepletu-li se

nepřeceňuj se... na Lacaranta, Flaxia a Canisovou je 2x tolik a povznesení do šlechtického stavu.
Dokonce i na Koru je víc

Re: Odlog po zabití
Posted: 17:23 27. Jul 2010
by Firefox_
Na druhou stranu na ty jde odměna ze státní kasy ne? Na Urlraena jde z iniciativy hráčů

Re: Odlog po zabití
Posted: 17:25 27. Jul 2010
by Urlraen
Sakra no jo, teďka to vidim. Tak já pamatuju odmenu na Berse Karathskýma za nějakých 200 tisíc. Tak vidim, že království nabylo velkého jmění po převratu
Edit: Ten topic by se opravdu mohl přesunout do spamu

Re: Odlog po zabití
Posted: 17:39 27. Jul 2010
by LDamian
Tsss jak vas tak slysim, doted mne stve, ze jsem tu Tariel ulovil tak levne.
Nejakej Urlraen, kdo to vubec je.

Bu uz ma sice vydelano, ale tak za takovej balik by se dala do Forenhaimu poridit mozna i mensi pevnustka pro mistni straz a nebo jine uzitecne veci...
Re: Odlog po zabití
Posted: 18:09 27. Jul 2010
by -darkvision-
menderon wrote:OK OK OK omlouvám se no, Taky jsem napsal, že se bavím, ne že ne:)
Jinak očekával bych taky třeba flame:
Drow: tak to jsem nežral, chytili mne a namísto předání strážím mně napřed nechali stát týden na sluníčku, pak mne nutili zpívat trpasličí národní písně, přivázali mihladovou krysu na břicho a dozadu dali špek. No a po tom co mne skoro zabili mne strčili do medu a posypali peřím a strčili na den do kurníku ke slepicím. teprvepak mne předali strážím.
JO a před tím vším se mne nezeptali, jestli mi nevadí mučení!

Vis jak drowove si nestezujou na to kdyz je sem tam nekdo chyti, proste to zahrajou a je to. A nezakladaj kvuli tomu topicy na foru a tak

Re: Odlog po zabití
Posted: 18:23 27. Jul 2010
by KaTo
Re: Odlog po zabití
Posted: 19:03 27. Jul 2010
by Nalkanar
A taky by to byl trošku nepoměr kdyby řval i každý drow

Re: Odlog po zabití
Posted: 20:19 27. Jul 2010
by de Aers
menderon wrote:de Aers wrote:Tebe nenapadlo že ti ten lovec dal takovou cenu jen, aby měl zas klid a mohl dál nerušeně popíjet čaj ?

Věděl, ale když bych ti to dal na stůl musel by ji vyrazit

Proto jsem ten konec zahrál do autu, cena mi přišla OK.
Když bys mi to dal na stůl, tak bych Ti řekl, že se mi nechce.

Re: Odlog po zabití
Posted: 20:41 27. Jul 2010
by menderon
Když bys mi to dal na stůl, tak bych Ti řekl, že se mi nechce.

[/quote]
Třeba bych sehnal někoho jineho za tu cenu, vyjednával dál, překecával tě, dával ti důvody proč byjsi to mel vzít.
Tomu se říká vzájemná interakce, můj soukromý quest. Syslil jsem vše na ulraena na ukor vybavení a všeho. Dokoncejsem chodil chrnět do divočiny, abych na něj nasyslil.
Re: Odlog po zabití
Posted: 21:15 27. Jul 2010
by Práček
teda Uri co jsi mu udelal chudackovi? zachvili kvuli tobe nebude ani jist a my budem mit podvizivene otroky

Re: Odlog po zabití
Posted: 21:42 27. Jul 2010
by LDamian
Re: Odlog po zabití
Posted: 08:36 28. Jul 2010
by menderon
Práček wrote:teda Uri co jsi mu udelal chudackovi? zachvili kvuli tobe nebude ani jist a my budem mit podvizivene otroky

Nahodou stravu jsem měl dobrou, když mne Ulraeen unesl do podzemi tak 50% me zátěže tvořilo jídlo. A 20 % čutory s vodou, mlíko a podobně. To je tak když víte, že maso léčí 4 zivoty a na normální léčbu nemáte, žerete žerete a tak:) Kdyby byl na mně hodnější, tak jsem mu klidně dal, všichni tam vypadali šíleně neduživě a smrděli zatuchlinou.
Re: Odlog po zabití
Posted: 08:45 28. Jul 2010
by de Aers
menderon wrote:
Třeba bych sehnal někoho jineho za tu cenu, vyjednával dál, překecával tě, dával ti důvody proč byjsi to mel vzít.
Tomu se říká vzájemná interakce, můj soukromý quest. Syslil jsem vše na ulraena na ukor vybavení a všeho. Dokoncejsem chodil chrnět do divočiny, abych na něj nasyslil.
Snažší by bylo sehnat někoho jinýho

Re: Odlog po zabití
Posted: 08:57 28. Jul 2010
by menderon
de Aers wrote:Snažší by bylo sehnat někoho jinýho

Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
Re: Odlog po zabití
Posted: 09:07 28. Jul 2010
by LDamian
menderon wrote:de Aers wrote:Snažší by bylo sehnat někoho jinýho

Srabe, clověk by si myslel, že takove vyhlášené eso by to zkusilo. To by jsi koukal na jedovatého gnóma....
Nedáte si slepičí polévku pane?
A jako druhý chod tady mám zaječí běhy.
A pan Krkovička jako třetí chod nabízí pečenou krysu na špejli, nebojte nebyla to žádná odvážná krysa.
LOL
Skvělý topic!