Page 3 of 8

Re: osudový výběr

Posted: 10:33 10. Aug 2010
by kucik
A co se vlastně teda měla upravit? Já rozhodně nic neupravoval. Válel jsem se u vody.

Re: osudový výběr

Posted: 10:33 10. Aug 2010
by černý vlk
Muthor6 wrote:To že vám konečně zatrhli Rakšu je jedině dobře.
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozdu :roll: Nebo spíš se oni zvládnou o něj :lol:
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne? :shock:
1) ano, rakša neměla být od začátku ovládnutelná
2) rýpnutí bylo: proč se nezakázala už před léty? spolu s ohlodáním monka je zákaz rakši v době, kdy jsem ji bral na lov, tak trochu vztažitelné na hraní mé osoby :)
3) pro GS jsem se už vyslovil v joném topiku

Re: osudový výběr

Posted: 10:33 10. Aug 2010
by LDamian
Jkerry wrote:
LDamian wrote:
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim. :)
Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.
Mohl by prosim nekdo sepsat tu upravu toho kouzla a dat ji na web k ostatnim upravam? At se na to casem nezapomene a at o tom lidi vi, uz kdyz nad tim kouzlem premysli.

Re: osudový výběr

Posted: 10:38 10. Aug 2010
by LDamian
černý vlk wrote: 1) ano, rakša neměla být od začátku ovládnutelná
2) rýpnutí bylo: proč se nezakázala už před léty? spolu s ohlodáním monka je zákaz rakši v době, kdy jsem ji bral na lov, tak trochu vztažitelné na hraní mé osoby :)
3) pro GS jsem se už vyslovil v joném topiku
2. Rakshi byly posilene. Jsou silnejsi nez pred lety, kdyz je lidi ovladali. A zaroven vybava byla oslabena. Takze ten nepomer je vetsi nez driv. Navic se provalilo to s tim ovladanim z utociste. Ale jinak to nevyhazovani z utociste to neresi.

Jinak mozna je to tak, ze proste po kazde vyrazne uprave tak jako mnoho jinych (vcetne mne) premyslis jake povolani by ted mohlo byt hratelne, zabavne a silne. A to si vyberes. A tak je u nej samozrejme vetsi sance, ze bude upravene. I kdyz je fakt, ze momentalne nemohu prijit na zadne povolani, ktere bych si vzal s tim, ze se zarucene upravovat nebude. Mozna uz jsem moc zkazeny a prilis slabe a nudne kombinace mi ani neprijdou na mysl. :wink: :twisted:

Navic upravy se tu casto delaji tak, ze dokud to lidi nehraji, tak se to neresi, i kdyz se vi, ze to neni doladene systemove (muj oblibeny harfenik treba). Az kdyz to lidi zacnou hrat nejak vic a zacne to vic ovlivnovat hru a je to DM na ocich a hraci to resi na forech a na srazech, tak se to upravuje. A myslim, ze to ovladani ted proste bylo castejsi.

PS: duvod, proc mne se obvykle ty upravy tolik nedotknou a (brzdim je spis z principu jako prvek destabilizujici shard normalnim lidem) jako tebe je v tom, ze mne bavi nad tim spis premyslet. Ke stesti mi staci kdyz si overim, ze to co jsem vymyslel by vazne fungovalo a ze jstem ten system v necem prokoukl. Ze jsem dokazal najit nejake obskurni pravidlo, ktere kdyz skombinuji s jinym, tak to udela nejakou peknou vecicku. A bavi mne pak premyslet nad tim, jakou povahu by takova postava mela, jak by se chovala, zasazovat ji do realii a podobne. Nemam v sobe takovou tu vydrz, abych to dotahl do uplneho maxima, vic mne potesi, kdyz treba s postavou level 21 porazim postavu level 26. Na ten 26. ji pak uz obvykle nedotahnu. Holt nemam tu trpelivost asi.

Re: osudový výběr

Posted: 10:42 10. Aug 2010
by KaTo
LDamian wrote: :twisted: Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu! :twisted:
Nezaměňovat nutnou podmínku paladinství = ztrátu pudu sebezáchovy se strachem z nebezpečí/neznáma! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: osudový výběr

Posted: 10:42 10. Aug 2010
by DenGrasse
Žádný úprava kouzel zatim nebyla (kucik byl an dovolený). Časem možná bude.

vlk: jo seš prostě průkopník, kterej upozorňuje na nedostatky... je to tvuj smutnej osud, tak se s tim smiř. neni to nic proti tobě jako hráči (žádnej vlkocentrismus pěstovat nebudem), ale máš podivuhodný talent objevit vždy u všeho tu nejsnadnější cestu ve spojení s nedostatkem zábran, které by ti řekly, že využívat slabinu hry stále dokola asi není to pravé ořechové... takže z toho děláš dojnou krávu až do chvíle než někomu rupnou nervy.

Re: osudový výběr

Posted: 10:52 10. Aug 2010
by LDamian
KaTo wrote:
LDamian wrote: :twisted: Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu! :twisted:
Nezaměňovat nutnou podmínku paladinství = ztrátu pudu sebezáchovy se strachem z nebezpečí/neznáma! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje! :twisted: :) :)

Re: osudový výběr

Posted: 10:52 10. Aug 2010
by OneIceOne
Rejty provedl úpravu tohoto npc, sdělil mi to ve hře den dva zpět.

Re: osudový výběr

Posted: 10:58 10. Aug 2010
by KaTo
LDamian wrote:Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje! :twisted: :) :)
*sob* ...co dodat?! *X sesílá implozi* :mrgreen: :mrgreen:

Re: osudový výběr

Posted: 11:10 10. Aug 2010
by LDamian
KaTo wrote:
LDamian wrote:Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje! :twisted: :) :)
*sob* ...co dodat?! *X sesílá implozi* :mrgreen: :mrgreen:
Jsi zastaralej. Imploze je pro paladina celkem v pohode. Na tu ti staci bozska vydrz a DC 42 (+- max pro hrace) dotahnes tak nejak casem s par boostama a levelem. S devastem zacal byt po te uprave, kdy uz neni zachrany hod, problem... Tam ti nepomuzou ani modlitby, ani svecene sipky. Pro postavy s vysokyma savama je ted devast horsi nez pred upravou.

Re: osudový výběr

Posted: 11:14 10. Aug 2010
by černý vlk
DenGrasse wrote:Žádný úprava kouzel zatim nebyla (kucik byl an dovolený). Časem možná bude.

vlk: jo seš prostě průkopník, kterej upozorňuje na nedostatky... je to tvuj smutnej osud, tak se s tim smiř. neni to nic proti tobě jako hráči (žádnej vlkocentrismus pěstovat nebudem), ale máš podivuhodný talent objevit vždy u všeho tu nejsnadnější cestu ve spojení s nedostatkem zábran, které by ti řekly, že využívat slabinu hry stále dokola asi není to pravé ořechové... takže z toho děláš dojnou krávu až do chvíle než někomu rupnou nervy.
krásně napsané :) nedostatek zábran vzít si podle pravidel to, co vidím ležet na stříbrném podnose? No ano, rád si po tom šáhnu :) Jen doufám, že na zloději se nic pak měnit nebude, tam už opravdu nic snadného nevidím (zvláště když buguje epické uhýbání, což je opravdu smutné )

Re: osudový výběr

Posted: 11:22 10. Aug 2010
by -darkvision-
Luelle wrote:kde berete ty úvahy že má někdo právo si něco vybít sám?
Mozna je bereme tam a ted me oprav pokad se pletu: Ale neni vase motto aby se hraci bavili?
Nekdo se bavi jako solista, nekdo se bavi v druzine, nekdo se bavi creepem, jinej lootem, jinej zas erpém.

Re: osudový výběr

Posted: 11:22 10. Aug 2010
by DenGrasse
chápu že některý věci se některejm lidem prostě nedaj vysvětlit. prostě to ber jako fakt že se to stalo, tečka.

Re: osudový výběr

Posted: 11:27 10. Aug 2010
by -darkvision-
LDamian wrote:
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim. :)
No co vim ja, tak to byla uprava nahla a zase se stahne, jen co bude mit jisty clovek cas se na to podivat. Asi tak. Ale nic vic bohuzel nemohu rici, to jen ti z vyssich pozic.

Re: osudový výběr

Posted: 15:16 10. Aug 2010
by sendys
rakase byla pridelena imka protoze neni normalni aby 12 lvl probehl celej prahvozd a verte mi ze jeste nic nezkoncilo :) uzite si hru