Re: osudový výběr
Posted: 10:33 10. Aug 2010
A co se vlastně teda měla upravit? Já rozhodně nic neupravoval. Válel jsem se u vody.
1) ano, rakša neměla být od začátku ovládnutelnáMuthor6 wrote:To že vám konečně zatrhli Rakšu je jedině dobře.
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozduNebo spíš se oni zvládnou o něj
![]()
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne?
Mohl by prosim nekdo sepsat tu upravu toho kouzla a dat ji na web k ostatnim upravam? At se na to casem nezapomene a at o tom lidi vi, uz kdyz nad tim kouzlem premysli.Jkerry wrote:Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.LDamian wrote:No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
2. Rakshi byly posilene. Jsou silnejsi nez pred lety, kdyz je lidi ovladali. A zaroven vybava byla oslabena. Takze ten nepomer je vetsi nez driv. Navic se provalilo to s tim ovladanim z utociste. Ale jinak to nevyhazovani z utociste to neresi.černý vlk wrote: 1) ano, rakša neměla být od začátku ovládnutelná
2) rýpnutí bylo: proč se nezakázala už před léty? spolu s ohlodáním monka je zákaz rakši v době, kdy jsem ji bral na lov, tak trochu vztažitelné na hraní mé osoby
3) pro GS jsem se už vyslovil v joném topiku
Nezaměňovat nutnou podmínku paladinství = ztrátu pudu sebezáchovy se strachem z nebezpečí/neznáma!LDamian wrote:Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu!
Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje!KaTo wrote:Nezaměňovat nutnou podmínku paladinství = ztrátu pudu sebezáchovy se strachem z nebezpečí/neznáma!LDamian wrote:Muj paladin ma na strach imunitu! Strach ovladl od prvniho levelu!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
*sob* ...co dodat?! *X sesílá implozi*LDamian wrote:Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje!![]()
![]()
Jsi zastaralej. Imploze je pro paladina celkem v pohode. Na tu ti staci bozska vydrz a DC 42 (+- max pro hrace) dotahnes tak nejak casem s par boostama a levelem. S devastem zacal byt po te uprave, kdy uz neni zachrany hod, problem... Tam ti nepomuzou ani modlitby, ani svecene sipky. Pro postavy s vysokyma savama je ted devast horsi nez pred upravou.KaTo wrote:*sob* ...co dodat?! *X sesílá implozi*LDamian wrote:Muj paladin nema duvod mit strach z neznama. Co si pamatuje, vzdy jakekoli neznamo a nebezpeci prezil. Co neprezil si nepamatuje!![]()
![]()
![]()
krásně napsanéDenGrasse wrote:Žádný úprava kouzel zatim nebyla (kucik byl an dovolený). Časem možná bude.
vlk: jo seš prostě průkopník, kterej upozorňuje na nedostatky... je to tvuj smutnej osud, tak se s tim smiř. neni to nic proti tobě jako hráči (žádnej vlkocentrismus pěstovat nebudem), ale máš podivuhodný talent objevit vždy u všeho tu nejsnadnější cestu ve spojení s nedostatkem zábran, které by ti řekly, že využívat slabinu hry stále dokola asi není to pravé ořechové... takže z toho děláš dojnou krávu až do chvíle než někomu rupnou nervy.
Mozna je bereme tam a ted me oprav pokad se pletu: Ale neni vase motto aby se hraci bavili?Luelle wrote:kde berete ty úvahy že má někdo právo si něco vybít sám?
No co vim ja, tak to byla uprava nahla a zase se stahne, jen co bude mit jisty clovek cas se na to podivat. Asi tak. Ale nic vic bohuzel nemohu rici, to jen ti z vyssich pozic.LDamian wrote:No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.