Page 3 of 9
Re: Emoteri
Posted: 12:00 28. Aug 2010
by EXITUS999
Tretas wrote:Já v tom teda žádný rozdíl nevidím, obě věty vyjadřují to samé.
Ale to neřeš, nedával jsem to tu abych na tebe útočil, ale spíš pro pobavení.

Jasan, nebral jsem to jako útok, to vůbec ne.. Jen já v tom vidim obrovskej rozdíl... A to co si napsal tak bych to nikdy nezahrál...

Re: Emoteri
Posted: 12:03 28. Aug 2010
by mandos
Kucik: Ano, vidam obcas tenhle styl hrani a osobne me to skutecne neoslovuje. Nechapu, proc nekdo musi vlezt mezi nejvetsi skupinu lidi a ve hvezdickach si tam honit ptaka (presneji jestraba). Proc tyto informace ostatnim cpu, kdyz je to zjevne nezajima? Navic pokud se pobliz par lidi bavi, tak jim to jen spamuje kanal.
.............................................................................................. .............................................................................................. ...........................................
No nevim teda možná jsi to viděl u někoho jinýho ale já tohle RP kdy hraju jen tak blbosti pro sebe používám většniou když kolem nikdo není maximálně jedna osoba která stejně nic nedělá nebo když jsou tam lidi které to i baví a že se takoví najdou...stane se že stím začnu a hned se objeví skupina lidí ale pak to co nejrychleji dohraju aby to nevypadalo uplně blbě a hraju snima...
Re: Emoteri
Posted: 12:11 28. Aug 2010
by kucik
mandos wrote:...
Byl jsi to ty a kolem bylo cca pet dalsich hracu. Ja ti za to nenadavam. Jen proste rikam, ze takovehle hrani je pro me spise obtezujici, nez abych z toho mel nejakej RP zazitek.
Re: Emoteri
Posted: 13:00 28. Aug 2010
by Tashara
Absolutne souhlasim s tim, co rekl Kucik, mam na to stejny nazor a proto jsem s tim zacal.
BTW nevadi mi, ze nekdo tupluje hvezdickama to co postava udela systemove, vicemene to byla reakce na to, ze takove hrani nekdo povazuje za skvele erpe a dokonce tomu tleska
Re: Emoteri
Posted: 14:02 28. Aug 2010
by Treason
Já osobně sem taky papírák a snad ještě víc čtenář. Psal jsem sem protože mě připadá dejme tomu divný, že někdo(příklad dohnanej do extrému jen pro pochopení pointy)vstane a odejde a napíše *vstane a odejde* to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne?

a vlastně mě to ani nevadí, je to spíš jak sem říkal k zasmání.
P.S. v PnP to se prostě musíš rozkecat, tam ti nikdo do mozku nevidí

Re: Emoteri
Posted: 14:12 28. Aug 2010
by Tashara
Pajule wrote:proč nepsat otočení listu?když už postava nějakou tu knížku čte,tak je blbost,aby byla furt na jedný stránce a aspoň je vidět,že reaguje a nesedí jen a afkuje
Proc ne, kdyz to otaceni listu neni v hospode, v noci a kazdych pet minut kvuli expum....
Re: Emoteri
Posted: 16:07 28. Aug 2010
by -RoF-
Zajimavé dohady
Každý hraje jak umí, pokud se vám něčí styl nelíbí, tak s ním holt nehrajte a nenutte mu svůj styl hry.

Re: Emoteri
Posted: 18:12 28. Aug 2010
by zachy
-RoF- wrote:Zajimavé dohady
Každý hraje jak umí, pokud se vám něčí styl nelíbí, tak s ním holt nehrajte a nenutte mu svůj styl hry.

Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí a je jedno jestli se to vyjádří ** nebo pomocí sady pohybů v /pc emote, hlavní je že se ve hře neobjevují smajlíky ne?

Každý má svůj způsob. Pokud se to někomu nelíbí, můžete ho přes tell upozornit.
Re: Emoteri
Posted: 18:46 28. Aug 2010
by kucik
zachy wrote:Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí
Mas recht. Ja uz nehraju RP pro nic jinyho, abych si hodil nejaky emoty

Re: Emoteri
Posted: 18:56 28. Aug 2010
by zachy
kucik wrote:zachy wrote:Souhlas... myslím, že hlavním důvodem RP je právě vyjadřovaní emocí
Mas recht. Ja uz nehraju RP pro nic jinyho, abych si hodil nejaky emoty

Jééé

já to otočil... TAKHLE: myslím, že hlavním důvodem vyjadřování emocí je zpestření RP

Re: Emoteri
Posted: 19:16 28. Aug 2010
by Elverin
Treason wrote: to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne?
Brat to takhle, musela bych reagovat pokazdy kdyz nekdo prekliknutim vstane a utece pryc, nacez zas pribehne zpatky. Zrovna nedavno jsem hrala s jednim elfem, ktery behem osetrovani zraneni vstal asi 5x a z toho priblizne jednou opravdu umyslne...jelikoz to ohvezdickoval bylo hned jasne ze se zas neukliknul.
Re: Emoteri
Posted: 19:26 28. Aug 2010
by kucik
Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
Re: Emoteri
Posted: 19:42 28. Aug 2010
by Treason
kucik wrote:Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
Chlape, uplně si mi to vzal z jazyka *vstane a zatleská*

Re: Emoteri
Posted: 20:10 28. Aug 2010
by Bahnak
já tleskám nejen kucikovi, ale i celé hodnotě tohoto flejmu, byl velmi hodnotný a ukázal mi mnoho věcí o kterých jsem neměl ani tušení. Tak věcné řešní čehokoliv už zde dlouho nebylo. Asi se pujdu odhvězdičkovat pro další pivo
(Spamnout si vlakno flejmu - kdo by odolal...)
Re: Emoteri
Posted: 19:37 30. Aug 2010
by G14
TO Tashara:
ptal ses me jestli si myslim ze psani hvezdickovani toho co kdo dela,co je systemove videt,kvalitni rp hra?....
nikdy jsem nerekla,ze to je kvalitni rp hra
za dale ses nic o tom ze by to psal jednou za 5 minut nezminil,v takovem pripade pro me neni toto rozhodne kvalitni rp hrou,ale buh vi cim...
pochopila jsem to tak ze te udivuje,pokud nekdo napise jednu emocni vetu (co je systemove videt)o tom co dela mezi plynuly rozhovor nebo mnoho vkusnych vet.....coz mi neprislo divne,naopak!,proto jsem reagovala aby jsme si rozumeli
priste napis presne jak to myslis,protoze si ve flame a tady se stavaj urazy
