Page 3 of 3
Re: Pláště
Posted: 13:53 09. Sep 2010
by DenGrasse
Na to je fakt jednoduchá rada.. neber si plášť.
Re: Pláště
Posted: 14:04 09. Sep 2010
by Tashara
Jak psal RoF, podle me je to na uhlu pohledu... ja si proste budu oblikat plast jen do boje, nejak me to zase zily netrha,ale kdyz nejsou videt boty atd, myslim si, ze neni problem, aby nebyly videt ani plaste ,kdyz by to bylo na volbe hrace.
-darkvision- wrote:-RoF- wrote:Ono hlavně pláště i pěkně bugují.
Si postvaa sundá plášt a pak svlékne šaty a plášt naskočí zpět, ikdyž ho nemá nasazený, ale dotyčný hráč to nevidí, vidí to jen jeho spoluhráč.
Tohle se dá ošetřit tím že si bud otevres okno inventare, nebo pokad mas tu danou vec v rychle liste, tak proste vidis zda bys to technicky na sobe mit mel ci ne. Je to jen otazka vsimavosti, me se tohle stava treba se zbroji. Svleknu si ji, je tedy svlecena, ale ja na obrazovce vidim ze ma postava ji porad ma oblecenou a okoli ji vidi nahou.
EDIT: Mít bonusy z pláště, který bude neviditelny?
Re: Pláště
Posted: 14:08 09. Sep 2010
by sandoftime
spíš proč jsou ty pláště furt buglé, nezakrývají křídla a chovají se jako dřevo

i já si pamatuju kdy ještě fungovali tak jak mají, zas tak dávno to není
ale klasika, než aby tým řekl "jo tehdy a tehdy jsme to zvrtali, opravíme" tak radši budou rýt do RoFa nebo jiného randoma který je trochu offtopic aby se řeč zavedla jinam
Re: Pláště
Posted: 14:09 09. Sep 2010
by de Aers
To by musela bejt mega plachata, aby zakryla křídla

Re: Pláště
Posted: 14:25 09. Sep 2010
by Muthor6
Dáváte špatné příklady. Boty, rukavice.. to všechno vidět jde.
Je to součástí normálního nwn modelu postavy. Kdežto plášt není. Tedka jde rozeznat kdy plášt postava na sobě má a kdy ne, pokud by se všechny zneviditelnily, tak by to už rozpoznat nešlo a muselo by se to hvězdičkova = zbytečné komplikace.
Re: Pláště
Posted: 17:05 09. Sep 2010
by kucik
sandoftime wrote:
ale klasika, než aby tým řekl "jo tehdy a tehdy jsme to zvrtali, opravíme" tak radši budou rýt do RoFa nebo jiného randoma který je trochu offtopic aby se řeč zavedla jinam
Psal jsem to nekolikrat, ale co, tak to napisu jeste jednou. V animacich a modelovani se nevyznam a nemam cas ani chut se to ucit. Kdyz jsi tak chytrej, tak mi klidne, napis co a kde opravit.
Re: Pláště
Posted: 18:00 09. Sep 2010
by Daanri
Myslim, ze vam kucik jasne odpisal, ze kto z vas chce sa moze toho ujat a najst riesenie a pripadne to opravit, tak aby to fungovalo ako si predstavujete. Dalsia debata v style spamu o tom, ze mne sa to paci tak alebo tak je bezpredmetna a pokial v tom budete pokracovat tak sa topic zamkne. Nechavam ho otvoreny len na konkretne riesenia ako to opravit.
Re: Pláště
Posted: 22:18 09. Sep 2010
by Krata
Jesli se někomu animace pláště nelíbí tak at si ho prostě vypne jak radil kucik.. ubírat čas týmu takovouhle blbostí
sandoftime wrote:ale klasika, než aby tým řekl "jo tehdy a tehdy jsme to zvrtali, opravíme" tak radši budou rýt do RoFa nebo jiného randoma který je trochu offtopic aby se řeč zavedla jinam
spíš je klasika že sand má zase blbý a trapný kecy na foru..
Re: Pláště
Posted: 23:38 09. Sep 2010
by Lord_Berserk

Dedukce vylucovaci metoooda 3-2-1
ja se v animacich bohuzel taky nevyznam ... ale jen je divny ze to driv fungovalo - taakze:
1) napred sem myslel, ze je to kvuli patchy 1.69, kterej pred wipem
nebyl - byl tusim 1.68
2) pak ze je chyba u me - zaflakanej Override a neco se tam triska ...
- aaale asi ani jedno, paaac ted kdyz otevru modul (konkretne nakej Test-Modul od Phottera na tvorbu buildu) a nahraju si do nej postavu z Thalie (u ktery mi normalne stoji plast, jak rocni fusekle) tak se mi krasne hejbe

- je ale divny, ze v tom Test-Modulu mam misto tela postavy takovej hnedej vak (pytel) a na nem ten krasne hejbajici se plast
az tak dobre se v toolu nevyznam, jestli je neco spatne s hakama nebo je to novym CEPem

tak esi z toho nekdo neco vyvodi tak je dobrej
PS: fuj nesnasim psani slohovejch prispevku *nenapadne tupe zira na LDamiana*

Re: Pláště
Posted: 00:07 10. Sep 2010
by kucik
Ja jsem treba dneska nasel nejaky animace plastu, jenze ty zase nesedej na soucasny animace postav, takze napr. postava plast skrz telo, nebo plast vlaje okdyz postava stoji atp.
A jednoduse nejde jen tak preplacnout soucasny animace postav, protoze tam je spravne kostra pro dyn. zbrane, jsou tam emoty a spoustu dalsiho.
Re: Pláště
Posted: 00:25 10. Sep 2010
by sandoftime
ta chyba je v posledním konfighaku, před ním to neblblo, po něm ano
Konfigurační hak [28. 02. 2010]
Re: Pláště
Posted: 00:31 10. Sep 2010
by kucik
OK, to byla oprava koster postavy, pokud vim. Kouknu co to dela bez nej a jakej soubor to teda je. Nicmene pokud ano, tak odstraneni rozhodi zase kostry postav.