Page 3 of 3
Re: Vadný Item
Posted: 10:14 07. Oct 2010
by tao kan
koukám, že v pravidlech jsou zakazané amulety s pohlcenim elementy 20, jak to je s prsteny? nedavno jsem koupil s Viktorem Třasák od dobrodruha s 20 pohlcenim na chlad, ještě jsem ho ani nepoužil. Nějak pro něj nemam využití, ale stejně se raděj zeptám.
Re: Vadný Item
Posted: 12:10 07. Oct 2010
by KaTo
tao kan wrote:koukám, že v pravidlech jsou zakazané amulety s pohlcenim elementy 20, jak to je s prsteny? nedavno jsem koupil s Viktorem Třasák od dobrodruha s 20 pohlcenim na chlad, ještě jsem ho ani nepoužil. Nějak pro něj nemam využití, ale stejně se raděj zeptám.
Nezapomeň, že Třaslák má -1 a -1 do dvou vlastností (Dex a Con?).
Re: Vadný Item
Posted: 19:16 07. Oct 2010
by -darkvision-
KaTo wrote:tao kan wrote:koukám, že v pravidlech jsou zakazané amulety s pohlcenim elementy 20, jak to je s prsteny? nedavno jsem koupil s Viktorem Třasák od dobrodruha s 20 pohlcenim na chlad, ještě jsem ho ani nepoužil. Nějak pro něj nemam využití, ale stejně se raděj zeptám.
Nezapomeň, že Třaslák má -1 a -1 do dvou vlastností (Dex a Con?).
je to tak. taky ho mam