Page 3 of 3

Re: Kovařina

Posted: 17:14 09. Oct 2012
by KaTo
Áááá, ono už se trollí a spamuje i tady, to se přidám!
Btw - u drowů by mě nepřekvapilo, kdyby ho obskakovala kovadlina (a nemyslím tím členku trpasličího klanu). Dokonce si to dokážu představit. Figuroval by v tom pár osvalených otroků případně dva páry méně svalnatých otroků, nějaký ten provaz, Bahňák a kovadlina.
:twisted: :lol: :lol: :lol:
P.S.
V tomto případě na poměru nezáleží, kovadlina si příslušný poměr vytvoří sama! :mrgreen: