Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

jirka_inspired
Nováček
Posts: 1
Joined: 14:45 11. May 2014

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Post by jirka_inspired »

Nejlepší RPG: 1. WOD (je i mutace pro fantasy), 2. DrD1 (pro svou jednoduchost; chce ho to hrát ale volněji, bez křečovitého následování pravidel).

Nejlepší deskové hry: 1. Dorn (česká!), 2. Game of Thrones, 3. Osadníci z Katanu

Nejlepší karetní hry: 1. Citadela, 2. Malacca (česká!), 3. Bang (raději NE se všemi rozšířeními).
Post Reply