Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Posted: 14:50 11. May 2014
Nejlepší RPG: 1. WOD (je i mutace pro fantasy), 2. DrD1 (pro svou jednoduchost; chce ho to hrát ale volněji, bez křečovitého následování pravidel).
Nejlepší deskové hry: 1. Dorn (česká!), 2. Game of Thrones, 3. Osadníci z Katanu
Nejlepší karetní hry: 1. Citadela, 2. Malacca (česká!), 3. Bang (raději NE se všemi rozšířeními).
Nejlepší deskové hry: 1. Dorn (česká!), 2. Game of Thrones, 3. Osadníci z Katanu
Nejlepší karetní hry: 1. Citadela, 2. Malacca (česká!), 3. Bang (raději NE se všemi rozšířeními).