Page 3 of 3
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 16:38 01. Nov 2010
by Práček
kucik wrote:Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.
tak si pořidte řidiče
kucik wrote:ne vždy jsme to zvládli až do rána
vše je jednou poprvé

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 17:12 01. Nov 2010
by kucik
Práček wrote:kucik wrote:Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.
tak si pořidte řidiče
Tak zámožný, abych si zaplatil řidiče, který na mě bude čekat celou noc, to zase nejsem. A modrýho anděla se mi z Plzně platit nechce.
Práček wrote:
kucik wrote:ne vždy jsme to zvládli až do rána
vše je jednou poprvé

,,Ne vždy jsme to zvládli" znamená, že minimálně jednou to tak bylo, ale není možné zaručit, že to tak bude i tentokrát.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 19:50 01. Nov 2010
by -darkvision-
Molly23 wrote:-darkvision- wrote:No tak ja bych teoreticky mohl v obou terminech.
Taky bych mohl svest Molly do Plzne a popr jeste nekoho. Pokad vemu Derkena, to nevim, jeho stav neni dvakrat adekvatni ted.
Jen nevim jak s prespanim, nejakej motylek tam bo tak? Znate?
Práček by jel taky, nezapomen na něj

. A ubytování? Je to na dvě noci? Na jednu? Kdyby jednu tak by šlo jet nonstop ne?

Hele jooo? Řidič by se rád taky vyspal
Taokane tak vem auto a vyspi se v nem ne? To odpovídá tvým požadavkům na Nocleh.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 12:12 02. Nov 2010
by Krata
ta ubytovna je tradiční, výprava z Kolína a Brna v ni spí pravidelně a nemůžem si stěžovat.. teda jednou mi pod postelí trčel hřebík, který přímo vybízel abych na něj ráno šlápnul a Nomis dostal pokoj vybavenej televizí a dvouma párama bot, později zjistil že zdarma dostal i neutěsněné okno které ve výšce pátého patra nepřijemně celou noc hvízdalo při zafučení větru
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 15:05 02. Nov 2010
by -darkvision-
Tak jsem se musel přehlasovat a mohu až tedy toho 27.
Derken asi určitě nemůže, ne momentálně teď, jak na tom bude za 3tejdny, kdo ví.
Takže naše služba někoho tam hodit autem nejspíše padá.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 18:45 02. Nov 2010
by Derken-
Se mnou určitě nepočítejte. Bohužel.. Minimálně 3-4 týdny ještě doma a vklidu a pak jet někam kde bych byl celou noc vzhůru, to asi nedám. Kor když ted spim 13-19 hodin denně

. Je to škoda. Doufám že se spáchá ještě něco třeba v únoru bo tak

To bych měl být z nejhoršího venku už..
Užijte si to

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 23:10 02. Nov 2010
by Krata
no koukám že hlasování pro mě taky vypadá blbě.. hlasujte pro dvacátého

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 23:18 02. Nov 2010
by Žorž
Trhají mnou vnitřní proudy. Sice mi vyhovuje až 27., páč o předcházejícím víkendu mám šeredně moc práce, leč zároveň chci, ba musím vidět Kratu a spol. Pajky počítaje zvlášť, neboť se nakonec neukáže, ale za pokus to stojí. Takže osude, vydávám se ti všanc. A pak se uvidí.
Nechápu, proč sem své úvahy spisuji, když nikoho nemůžou zajímat. Uch.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 23:49 02. Nov 2010
by Pajule
CHRO..pajky všem hlásí,že 20.11 jí mají zbaranou thalijský cvocí

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 13:21 04. Nov 2010
by Rejty
!!!Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 27. 11. 2010!!!
Další debata a informace zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 833#p85833