Page 3 of 3

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 16:38 01. Nov 2010
by Práček
kucik wrote:Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.
tak si pořidte řidiče :twisted:
kucik wrote:ne vždy jsme to zvládli až do rána
vše je jednou poprvé :var_16:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:12 01. Nov 2010
by kucik
Práček wrote:
kucik wrote:Navíc někteří z nás jsou zhýčkaní, jezdí autem a musí být ráno trochu střízliví.
tak si pořidte řidiče :twisted:
Tak zámožný, abych si zaplatil řidiče, který na mě bude čekat celou noc, to zase nejsem. A modrýho anděla se mi z Plzně platit nechce.
Práček wrote:
kucik wrote:ne vždy jsme to zvládli až do rána
vše je jednou poprvé :var_16:
,,Ne vždy jsme to zvládli" znamená, že minimálně jednou to tak bylo, ale není možné zaručit, že to tak bude i tentokrát.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 19:50 01. Nov 2010
by -darkvision-
Molly23 wrote:
-darkvision- wrote:No tak ja bych teoreticky mohl v obou terminech.
Taky bych mohl svest Molly do Plzne a popr jeste nekoho. Pokad vemu Derkena, to nevim, jeho stav neni dvakrat adekvatni ted.
Jen nevim jak s prespanim, nejakej motylek tam bo tak? Znate?
Práček by jel taky, nezapomen na něj :). A ubytování? Je to na dvě noci? Na jednu? Kdyby jednu tak by šlo jet nonstop ne? :D
Hele jooo? Řidič by se rád taky vyspal :wall:

Taokane tak vem auto a vyspi se v nem ne? To odpovídá tvým požadavkům na Nocleh. :biggrin:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 12:12 02. Nov 2010
by Krata
ta ubytovna je tradiční, výprava z Kolína a Brna v ni spí pravidelně a nemůžem si stěžovat.. teda jednou mi pod postelí trčel hřebík, který přímo vybízel abych na něj ráno šlápnul a Nomis dostal pokoj vybavenej televizí a dvouma párama bot, později zjistil že zdarma dostal i neutěsněné okno které ve výšce pátého patra nepřijemně celou noc hvízdalo při zafučení větru

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 15:05 02. Nov 2010
by -darkvision-
Tak jsem se musel přehlasovat a mohu až tedy toho 27.
Derken asi určitě nemůže, ne momentálně teď, jak na tom bude za 3tejdny, kdo ví.

Takže naše služba někoho tam hodit autem nejspíše padá.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:45 02. Nov 2010
by Derken-
Se mnou určitě nepočítejte. Bohužel.. Minimálně 3-4 týdny ještě doma a vklidu a pak jet někam kde bych byl celou noc vzhůru, to asi nedám. Kor když ted spim 13-19 hodin denně :). Je to škoda. Doufám že se spáchá ještě něco třeba v únoru bo tak :) To bych měl být z nejhoršího venku už..

Užijte si to :)

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 23:10 02. Nov 2010
by Krata
no koukám že hlasování pro mě taky vypadá blbě.. hlasujte pro dvacátého :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 23:18 02. Nov 2010
by Žorž
Trhají mnou vnitřní proudy. Sice mi vyhovuje až 27., páč o předcházejícím víkendu mám šeredně moc práce, leč zároveň chci, ba musím vidět Kratu a spol. Pajky počítaje zvlášť, neboť se nakonec neukáže, ale za pokus to stojí. Takže osude, vydávám se ti všanc. A pak se uvidí.

Nechápu, proč sem své úvahy spisuji, když nikoho nemůžou zajímat. Uch.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 23:49 02. Nov 2010
by Pajule
CHRO..pajky všem hlásí,že 20.11 jí mají zbaranou thalijský cvocí :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:21 04. Nov 2010
by Rejty
!!!Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 27. 11. 2010!!!

Další debata a informace zde:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 833#p85833